تست هوش | تست هوش با جواب

تست هوش | فقط زرنگا سریع متوجه میشن، کدوم یکی مرده است؟!

آزمون شناسایی مرده داخل اتوبوس: یکی از افرادی که تصویر زیر می بینید مرده است. چه کسی مرده است؟ فقط زرنگ ها می فهمند!

تست هوش | فقط زرنگا سریع متوجه میشن، کدوم یکی مرده است؟!
کدخبر : 18796
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خوب به تصویر زیر نگاه کنید. تشخیص این که چه کسی مرده است کمی سخت به نظر می رسد. این تست قرار است مهارت های شناختی شما را به چالش بکشد. تست آزمون هوش مرده خیلی جالب است چرا که هر بار به یکی از افرادی که روی صندلی هستند شک خواهیم کرد. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند آزمون شناسایی مرده داخل اتوبوس، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و آزمون شناسایی مرده داخل اتوبوس همراه باشید.

ماموریت شما در آزمون شناسایی مرده داخل اتوبوس این است که شما تشخیص دهیدچه کسی مرده است این که چه کسی مرده است کمی سخت به نظر می رسد؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم فرد مرده است؟

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی مرده داخل اتوبوس

آیا متوجه شدید کدوم فرد مرده است؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی مرده داخل اتوبوس: به تصویر دقت کنید راننده مرده است!

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان