شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی

چه کسی بر علیه خانم معلم، جمله روی تخته را نوشته است!؟

آزمون تصویری با شناخت مجرم کلاس: در این پازل تصویری، سعی کنید تشخیص دهید که فرد خطاکار کلاس درس، کدامیک از افراد تصویر است!؟

چه کسی بر علیه خانم معلم، جمله روی تخته را نوشته است!؟
کدخبر : 18699
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

این بازی فکری یک تست هوشی سرگرم کننده است که سطح بینایی و قدرت تمرکز و دقت شما را به روشی متفاوت ارزیابی می کند. انواع مختلفی از معماهای تصویری وجود دارد که میزان قدرت تمرکز، دقت و حتی سطح بینایی شما را مشخص می کند. مهمترین جنبه در این پازل ها تجزیه و تحلیل سریع مسئله برای رسیدن به نتیجه در زمان تعیین شده است.

پس تمرکز کنید، زیرا این بازی تصویری آسان نیست. طبیعتاً باید صبر و واکنش خود را به صورت شبانه روزی آزمایش کنید، بگذارید ببینیم چطور پیش می رود! برای موفقیت باید سریع باشید.

خانم معلم وارد کلاس شده است و متوجه شده که بر روی تخته جمله تو یک معلم بد هستی! نوشته شده است. خانم معلم در صدد توبیخ دانش آموزان و شناسایی فردی است که این کار را کرده است. آزمون از شما می خواهد به کمک خانم معلم رفته و فرد خاطی کلاس درس را شناسایی کنید. از شما می خواهیم که دقت کنید! مدت زمان شما همانطور که در ابتدای متن گفته شد، فقط 6 ثانیه است! با آزمون تصویری با شناخت مجرم کلاس همراه باشید.

آزمون-تصویری-با-شناخت-مجرم-کلاس-1

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان