حادثه | اخبار حوادث

مرگ دلخراش کودک 2 ساله در حمام | در مشهد رخ داد

این ماجرا صبح دیروز رخ داد و با انتقال پیکر کودک به بیمارستان طالقانی، مشخص شد که کودک جانش را از دست داده است.

مرگ دلخراش کودک 2 ساله در حمام | در مشهد رخ داد
کدخبر : 18651
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

با توجه به مشکوک بودن مرگ این پسربچه، موضوع بلافاصله به بازپرس ویژه جنایی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۲ مشهد اعلام شد. با حضور قاصی صادق صفری در بیمارستان، پزشکان اعلام کردند که این کودک به دلیل غرق‌شدگی جان‌باخته است.

خانواده کودک در حالی مدعی شدند که فرزندشان در تشت آب حمام افتاده است که تیم جنایی به محل حادثه رفتند. براساس اظهارات خانواده به سروان مهدی شاه‌نیا، افسر کلانتری معراج که مسئول پرونده بود، مادر صبح دیروز دختر ده ساله و پسر دوساله‌اش را که خواب بوده‌اند در خانه تنها می‌گذارد و بیرون می‌رود.

پسربچه که دچار مشکلات حرکتی بوده و هنوز چهاردست و پا می‌کرده است، وقتی از خواب بیدار می‌شود به سمت حمام می‌رود. این در حالی بوده که یک تشت پرآب وسط حمام بوده است. کودک خودش را درون حمام کشیده و ناگهان با سر درون تشت سقوط می‌کند و نمی‌تواند خودش را بیرون بکشد. خواهر ده‌ساله‌اش ناگهان متوجه می‌شود که برادرش توی رختخوابش نیست و او را درون حمام پیدا می‌کند. دخترک بلافاصله برادرش را بیرون می‌کشد و با سروصدا همسایه‌ها را باخبر می‌کند، اما از آنجا که دیر به اورژانس اعلام کرده بودند، تکنسین‌های اورژانس نیز پیکر بی‌جان پسربچه را به بیمارستان می‌رسانند.

با حضور تیم جنایی در محل و بازدید قاضی صفری از محل، بررسی‌ها اظهارات خانواده را تأیید کرد و پیکر کودک برای مشخص شدن علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان