فال روزانه | فال فردا

فال روزانه pmc و طالع بینی 27 اسفندماه | فال pmc روزانه 27 اسفندماه شما چه چیزی نشان میدهد؟

فال pmc خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

فال روزانه pmc و طالع بینی 27 اسفندماه | فال pmc روزانه 27 اسفندماه شما چه چیزی نشان میدهد؟
کدخبر : 18446
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: عرفان پارسا

در ادامه فال روزانه PMC خود را بخوانید:

فال روزانه متولدین فروردین

فروردین ماهی عزیز... امروز اگر دیگران شما و کارهایتان را بلافاصله مورد تحسین و تایید قرار ندهند خیلی سریع ناراحت و دلخور خواهید شد. اما نباید خودتان را به خاطر این موضوع ناراحت نکنید زیرا پیش از به پایان رسیدن امروز تمام آن چه کرده‌اید دیده خواهد شد. امروز سعی نکنید خوشحالیتان را به دیگران وابسته کنید، به جای این که رضایت و شادی خود را به عکس العمل های دیگران وابسته کنید. روی پای خودتان بایستید و خودتان مایه شادی خود را فراهم کنید. شاید نتایج زیادی نگیرید ولی هر قطره از این موفقیت برایتان بسیار ارزشمند خواهد بود. سعی نکنید یک شبه راه صد ساله را بروید و به تمام خواسته هایتان برسید. به جای دویدن حساب نشده به دنبال اهدافتان برای رسیدن به آنها برنامه ریزی کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

اردیبهشت ماهی عزیز... امروز اعتماد به نفسی بیش از همیشه دارید که در انجام پروژه هایتان به شما کمک می‌کند و اوضاع نسبتا خوب دارد پیش می‌رود. کارهایی که اولویت بالایی ندارند را به حال خود رها کنید و ذهن خود را با آنها درگیر نکنید، بعدا سر فرصت به آنها رسیدگی خواهید کرد. درست است که داشتن اعتماد به نفس و دوری از استرس خوب است، ولی نباید در خواب خرگوشی فرو بروید و انگیزه خود برای تلاش و کوشش مداوم را با خیال این که کارها خوب پیش خواهند رفت از دست بدهید. شما معمولا آدم چندان رمانتیکی نیستید، ولی بد نیست امروز سنت شکنی کرده و احساسات عاشقانه خود را با شور و هیجان به زبان بیاورید.

فال روزانه متولدین خرداد

خردادماهی عزیز... اگر از بیماری خاصی رنج می برید، به پزشک مراجعه کنید تا بهترین درمان را به شما پیشنهاد کند. ورق زدن کتاب‌ها یا جستجو در اینترنت نمی‌تواند راه موثری برای شما باشد. برخلاف نظر عقلگرایان، همیشه احساسات کور نیستند بلکه گاهی ما را به بهترین شیوه هدایت می‌کنند. بنابراین بد نیست به ندای قلب خود نیز گوش دهید. از آنجایی که همیشه برای دوری از مشکلات، سر خودتان را با کار گرم می‌کنید، حال بهتر است قبل از این که بیماری به سراغت تان آید، کمی به خودتان استراحت دهید. برای این که کمی حال و هوایتان عوض شود امشب را با دوستان تان در بیرون از خانه بگذرانید.

فال روزانه متولدین تیر

تیرماهی عزیز... به جای این که دیگران را مقصر بدانید، خود مسئولیت کارهایتان را به عهده بگیرید. از صحبت کردن خجالت نکشید وگرنه افراد زیادی را از اطراف خود خواهید راند. یادتان باشد چه کسی هستید، بنابراین اعتماد به نفس خود را تحت هیچ شرایطی از دست ندهید. شاید برایتان کمی سخت باشد اما بهتر است عادات روزمره خود را کنار بگذارید و کمی به زندگی تان تنوع دهید. با شریک زندگی خود بحث تان می‌شود اما نمی‌دانید چگونه آن را حل کنید یا احساسی را به تازگی تجربه کرده‌اید که نمی‌دانید چگونه بیان اش کنید. نگران نباشید، همه چیز حل خواهد شد به شرط این که تنهایی تصمیم نگیرید.

فال روزانه متولدین مرداد

مردادماهی عزیز... احساس مسئولیت شما امروز بیش از هر چیز دیگری به شما انگیزه می‌دهد، اما وقتی آنچه اتفاق می افتد فراتر از کنترل شماست و قدرت کافی برای مقابله با آن را ندارید چه باید کرد؟ باید این حقیقت را بپذیرید که گاهی شما نمی‌توانید کنترل اوضاع و افراد، به ویژه خانواده و دوستانتان، را به دست بگیرید. اگر یاد بگیرید گاهی همه چیز را به حال خود رها کنید زندگیتان خیلی راحت تر خواهد بود. سعی کنید در انجام کارهایتان نهایت دقت و توجه را داشته باشید و تا جای ممکن هیچ احتمالی برای خطا نگذارید. اگر می‌خواهید موفق شوید باید تمام انرژی خود را به کار بگیرید تا میزان کارایی خود در خانه و محل کارتان را به حداکثر میزان ممکن برسانید.

فال روزانه متولدین شهریور

شهریورماهی عزیز... شما چنان در تلاش برای حل مشکلات موجود در روابط خود هستید که ممکن است در راه رسیدن به این هدف رفتاری تند و خشونت آمیز از خودتان نشان دهید. شاید موقع حرف زدن کنار آمدن با دیگران کار آسانی به نظر برسد، اما وقتی پای عمل به میان می‌آید ماجرا کاملا عوض می‌شود و کنار آمدن با احساساتتان به آن سادگی ها هم که فکر می‌کنید نیست. خوشبختانه در راه حل این مشکلات، مثبت اندیشی شما به انرژی منفی موجود غلبه خواهد کرد. فقط باید یادتان باشد که مواظب رفتار خودتان باشید و کاملا با ملایمت برخورد کنید. اگر می‌خواهید جدی گرفته شوید باید در برخوردهای اجتماعی خود بیشتر احتیاط به خرج دهید.

فال روزانه متولدین مهر

مهرماهی عزیز... شک و تردیدهایی که داشته‌اید امروز از میان خواهند رفت و با وجود شرایط متغیر اطرافتان با اطمینان کامل تصمیم هایتان را خواهید گرفت. فقط پیش از عملی کردن تصمیم هایتان به ویژه آنهایی که به مسائل مالی مربوط می شوند حتما اطلاعات کافی در مورد آن کسب کنید. امروز حرف زدن پشت سر این و آن اصلا به شما توصیه نمی‌شود. اگر با کسی مشکلی دارید به جای غیبت کردن راجع به آن با خود آن شخص به طور مستقیم صحبت کنید. در غیر این صورت یک عالمه حرف‌هایی که اصلا به ذهن‌تان خطور نمی کرده هم به این غیبت هایتان اضافه شده و به گوش این شخص خواهد رسید و اعتماد و رابطه‌ای که بین شما بوده است را از بین خواهد برد.

فال روزانه متولدین آبان

آبان ماهی عزیز... امروز شما پیش از آن که فکر کنید شروع به حرف زدن می‌کنید و همین باعث می‌شود خیلی از چیزهایی که ترجیح می دادید ناگفته باقی بمانند به زبان آورده شوند. با این حال حتی اگر با واکنش شدید اطرافیانتان مواجه شدید هم عقب نشینی نکرده و حقایق را انکار نکنید. شاید مجبور باشید این موضوع را به صورت مفصل مورد بحث قرار دهید، اما در نهایت از این که گفته شده است احساس آرامش خواهید داشت. این روزها فرصت خوبی است که به کارهای مورد علاقه تان بپردازید. اگر بعد از این روز هنوز هم انرژی دارید با دوستانتان و کسانی که دوست دارید بیرون بروید و تا پاسی از شب تفریح کنید.

فال روزانه متولدین آذر

آذرماهی عزیز... امروز دلتان می‌خواهد هر کاری که از دستتان بر می‌آید برای دوستانتان انجام دهید. ممکن است کار و زندگی خودتان را رها کنید تا از یکی از نزدیکانتان که بیمار است پرستاری کنید یا سعی کنید مشکل یکی از همکارانتان را حل کنید، اما چنان در این تلاش صمیمانه برای کمک به دیگران غرق می‌شوید که بی آن که خودتان بخواهید یا حتی متوجه باشید رفتارتان با آنها تند و نامناسب می‌شود. این که بخواهید نقش فرشته مهربان را برای دیگران بازی کنید خیلی هم خوب است، ولی شرط اول آن این است که خودشان از شما تقاضای کمک کرده باشند. در غیر این صورت ممکن است از نیت خیر شما برداشتی منفی صورت بگیرد.

فال روزانه متولدین دی

دی ماهی عزیز... امروز سعی کنید که به حرف‌های دیگران کمی بیشتر گوش دهید. شاید این گوش کردن راهکاری مناسب جلوی پایتان قرار دهد. از آن روزهایی است که حسابی لجباز شده و به دیگران اهمیت نمی‌دهید. دست از لجبازی بی دلیل بر دارید. این عمل جز اینکه تمرکزتان را روی کارتان از بین ببرد، نتیجه‌ای ندارد. شاید احساس کنید نیرویی ناشناخته در مقابله با رسیدن شما به اهدافتان قرار گرفته که بسیار قدرتمند و لجباز نیز هست، ولی هیچ چیزی جز ذهن خودتان نمی‌تواند شما را محدود کند.

فال روزانه متولدین بهمن

بهمن ماهی عزیز... امروز ممکن است دوستانتان به دیدنتان بیاییند پس اگر منزلی بهم ریخته و آشوب دارید سریعا آن را تمیز کرده و آماده پذیرایی از آن‌ها گردید. صحبت‌ها و حرف‌هایی که بین شما و دوستانتان رد و بدل می‌شود یاد آور خاطرات تلخ گذشته است. خاطراتی مربوط به شخصی که زمانی از اولویت‌های مهم زندگیتان بوده ولی در زمان حال اثری از آن وجود ندارد. خودتان را برای آنچه که گذشته است ناراحت نکنید. با یک نگاه کلی به زندگی تان می‌بینید که چقدر خوشبخت تر از قبل هستید.

فال روزانه متولدین اسفند

اسفند ماهی عزیز... امروز انرژی بسیار زیادی در وجود خود احساس می‌کنید و همین موضوع باعث می‌شود که دیگران به شدت به سویتان جذب شوند؛ اما به نفعتان است که از اینوضعیت سوء استفاده نکنید و پایتان را از حد خودتان فراتر نگذارید. هرکسی برای خودش حد و حدودی تعریف می‌کند که اگر زیر پا گذاشته شوند طرف مقابلشان هر کس که باشد برایشان فرقی ندارد و آزرده می شوند. اگر احترامی که انتظارش را دارید از کسی که دوست دارید دریافت نکنید دچار دلخوری و ناراحتی خواهید شد. شما کار درستی انجام می‌دهید که خودتان را لایق احترام می‌دانید، ولی امروز انتظارتان کمی بیش از اندازه است و فکر می‌کنید به اندازه لیاقتتان به شما احترام گذاشته نشده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  ارسال نظر:

  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان