وام فوری | وام فوری آنلاین

وام فوری 300 میلیون تومانی بدون سود | وام فوری با تحویل یکروزه و بدون ضامن

افرادی که مشتری بانک دی هستند و به دریافت تسهیلات تمایل دارند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه داشته باشند و حداقل به میزان 10 میلیون تومان داخل حساب خود نگهداری کرده باشند.

وام فوری 300 میلیون تومانی بدون سود | وام فوری با تحویل یکروزه و بدون ضامن
کدخبر : 18353
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: عرفان پارسا

بانک دی از جمله بانک‌های خصوصی کشور است که توانسته با ارائه انواع تسهیلات نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کند. یکی از طرح‌های تسهیلاتی این مجموعه «باران» نام دارد که قرض الحسنه است.

سقف این وام فوری  برای اشخاص حقیقی 300 میلیون تومان اعلام شده و هیچ گونه سودی ندارد. اما بانک به منظور پوشش هزینه‌های خود برای این تسهیلات کارمزد چهار درصدی در نظر گرفته است. اشخاصی که این وام را دریافت کرده‌اند حداقل طی شش ماه امکان بازپرداخت را دارند، البته در صورت تشخیص بانک می‌توانند اقساط را در مدت 60 ماه تسویه کنند. افراد به منظور دریافت این وام باید ضامن رسمی معتبر بانک را ارائه دهند.

با در نظر گرفتن تمام موارد مذکور، افراد باید هر ماه 5 میلیون و 454 هزار و 545 تومان هزینه کنند. کل سود تسهیلات به 36 میلیون تومان و جمع رقم تسهیلات و سود آن نیز به 336 میلیون و 300 هزار تومان خواهد رسید.

هدف از تشکیل بانک دی چیست و برخی از خدمات آن کدامند؟

بانک دی به منظور فراهم کردن امکان مشارکت گسترده و فراگیر ملی و مردمی در تمامی فعالیت‌های سازنده، مثمر ثمر و موجه اقتصادی و مالی، به خصوص در زمینه‌های پولی، مالی و بانکی، تشکیل و اداره می‌شود. این مجموعه به منظور تحقق این هدف انواع خدمات بانکی اعم از تسهیلات ارزی و ریالی، سپرده‌ها و خدمات ارزی و ریالی و بانکداری مدرن را ارائه می‌دهد.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان