فال روزانه pmc و طالع بینی 17 اسفندماه | فال pmc روزانه 17 اسفندماه شما چه چیزی نشان میدهد؟

فال pmc خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

فال روزانه pmc و طالع بینی 17 اسفندماه | فال pmc روزانه 17 اسفندماه شما چه چیزی نشان میدهد؟
کدخبر : 18296
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: عرفان پارسا

در ادامه فال روزانه PMC خود را بخوانید:

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز روابط شما با اطرافیانتان به ویژه آنهایی که از جنس مذکر هستند خیلی خوب پیش خواهند رفت و با هیچ مشکل خاصی مواجه نخواهید بود. اگر نقطه ی ابهامی در روابطتان وجود دارد سعی در برطرف نمودن آن و بهتر کردن این روابط داشته باشید. با وجود تمام تلاشی که شما می کنید تا همه چیز صریح و قابل درک باشد امروز سوء تفاهم های زیادی برایتان پیش خواهند آمد که باعث پریشانی و سرگشتگی شما خواهد شد. این شرایط تحت شرایط کیهانی امروز ادامه خواهند داشت و کار زیادی از دست شما در رابطه با آن برنمی آید. اوضاع اگر آن طور که شما می خواهید پیش نمی رود، عصبانی نشوید. عصبانیت گره روی گره تان می زند، کمی از مسئله فاصله بگیرید تا راه جدیدی به ذهنتان برسد. فرصتی برای عاشقیت دست خواهد داد. این فرصت را در هوا بقاپید. برای اشتباهتان عذرخواهی کنید.

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

امروز هیچ کس تحمل رفتارهای خودخواهانه ی شما را ندارد! به نفعتان است طوری رفتار نکنید که انگار متوجه آسیبی که به احساسات دیگران وارد کرده اید نیستید. اطرافیان شما امروز خیلی حساس تر از همیشه به نظر می رسند و شما موظف هستید که به این حساسیت آنها احترام بگذارید و سعی نکنید خواسته های خودتان را به آنها تحمیل کنید. امروز در خانه تان وضعیت گیج کننده ای به وجود خواهد آمد که تمام تلاش شما برای سردرآوردن از آن بی فایده خواهد بود و حتی امر و نهی کردن به دیگران نیز راه حل این مشکل نخواهد بود. کاری را انجام داده اید و حالا پشیمان شده اید و مدام با خود می گویید کاش کمی صبر می کردم و یا طور دیگری آن را به سرانجام می رساندم. شما باید قبل از دست زدن به این کار پیرامون نتایج آن خوب فکر می کردید، حالا پشیمانی سودی ندارد و شما را از جلو رفتن باز می دارد.

♊ فال روزانه متولدین خرداد

امروز سرسخت ترین آدمی که سر راهتان قرار خواهد گرفت خود شما هستید. شما تبدیل به سختگیرترین منتقد خود شده اید و خودتان و عملکردتان را با بیرحمی تمام زیر سؤال می برید. شما دائم در تلاش برای بهتر شدن و تکامل هستید و نباید زحمات خود را نادیده بگیرید. به جای تنبیه و سرزنش کردن خودتان بهتر است کمی خودتان را تشویق کرده و حتی به خودتان جایزه بدهید. در راه رسیدن به خواسته هایتان، به جای این که آرزو کنید امکانات بیشتری در دست داشته باشید سعی کنید با همان ابزارها و امکاناتی که در اختیار دارید بهترین نتیجه ممکن را به دست بیاورید. دیگران را وادار نکنید که از شما پیروی کنند، کمی آرامتر برانید. با این سرعتی که در زندگی پیش می روید ضرر می کنید. از عقل خود پیروی کنید، احساسات کارتان را خراب می کند. نابرده رنج، گنج میسر نمی شود. باید تلاشتان را بیشتر کنید. به خودتان ایمان داشته باشید، شما از پسش بر می آیید.

♋ فال روزانه متولدین تیر

سعی کنید از خلاقیتی که امروز در اختیار دارید به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. بیکار ننشینید و به پرنده ی خیالتان اجازه ی پرواز بدهید و بگذارید تا هر چقدر که می خواهد به دور دست ها برود. مواظب باشید که اگر نسبت به آنچه قصد انجامش را دارید دچار تردید شوید و جلوی قدرت تخیل خود را گرفته و از آن در انجام فعالیت های حرفه ای و یا هنری خود استفاده نکنید جلوی موج عظیمی از خلاقیت را خواهید گرفت. دست و دلبازی خوب است اما اندازه نگه دارید. کاری نکنید که در قبالش از دیگران توقع داشته باشید، چون از کرده تان پشیمان خواهید شد. به کاری یا چیزی دلبستگی شدید پیدا کرده اید، طوری که از هیچ چیز ابایی ندارید و تمام توان خود را صرف رسیدن به آن کرده اید.

♌ فال روزانه متولدین مرداد

امروز حس ششم شما به طرز خارق العاده ای قوی شده است و به شدت توصیه می شود که به راهنمایی های این حس خود توجه داشته باشید. امروز شمابه دنبال انجام کاری هستید که برای به انجام رساندن آن به دنبال یک همدست و همراه می گردید. خوشبختانه شخصی که به دنبالش هستید را پیدا خواهید کرد و او کمک های قابل توجهی در راه رسیدن به هدفتان به شما خواهد کرد. در برابر هر مشکلی که پیش رویتان قرار می گیرد محکم بایستید و با سرعت تمام پیش بروید. تغییری کوچک در زندگی تان شما را بسیار خوشحال خواهد کرد. وابستگی تان را کم کنید تا رهاتر و شادتر زندگی کنید. چیزی که آسان به دست بیاید آسان هم از دست می رود. بیش از پیش به خودتان سخت بگیرید و برای رسیدن به هدفتان راه های جدید را امتحان و بیشتر تلاش کنید.

♍ فال روزانه متولدین شهریور

امروز سعی کنید روند تکراری و همیشگی کارهایتان را تغییر داده و کمی به خودتان استراحت بدهید. شما این اواخر در تلاش برای ماجراجویی و کسب تجربه های تازه احساس مبارزی را داشته اید که روانه ی میدان جنگ شده است و می خواهد سرزمین های تازه ای را فتح کند، اما امروز باید آتش بس اعلام کرده و کمی به خودتان استراحت داده و تجدید قوا کنید، این کار به شما کمک خواهد کرد تا در روزهای آتی نتایج بهتری را به دست بیاورید. امروز را کمی با خودتان خلوت کنید و نگاهی به اهدافتان بیندازید. بر سر یک مسئله مالی یا حقوقی یکی از نزدیکانتان بسیار ناراحت و عصبانی شده، سعی کنید او را آرام کنید. قشنگی های دنیا بیش از این حرفهاست. صله ارحام و احوال پرسی از فامیل برای روحیه تان مفید است و به کار و زندگی تان رونق و برکت می دهد.

♎ فال روزانه متولدین مهر

امروز باید سعی کنید تا جایی که برایتان امکان دارد از ایجاد بحران برای خود و قرار داد خودتان در موقعیت هایی که شما را تحت فشار قرار می دهند خودداری کنید. شاید خودتان متوجه نباشید که با اغراق در نقشی که مجبور هستید در جنبه های مختلف زندگی خود ایفا کنید چه فشار و استرسی به خودتان وارد می کنید. سعی کنید کمی از میزان وقت و توجهی که صرف چیزهای بی اهمیت می کنید بکاهید. شما در زندگی خودتان به اندازه ی کافی مسائل مهم برای رسیدگی و توجه دارید، پس دیگر سر خودتان را با غیبت و اضافه کردن مسائل شخصی دیگران به لیست نگرانی هایتان از این که هست شلوغ تر نکنید! خبری خوش باعث می شود، سجده شکر به جای آورید. نذرتان را ادا و دل دیگری شاد کنید. بر روی یک عقیده بیش از حد پافشاری می کنید، ارزشش را ندارد. برای شخصی که برایتان بسیار عزیز است، هدیه کوچکی بخرید، تاثیر معجزه آسایی در روابطتان خواهید دید.

♏ فال روزانه متولدین آبان

بهتر است طوری وانمود نکنید که انگار آنقدر از لحاظ ذهنی و جسمی قوی هستید که هیچ کاری برایتان دشوار و غیر ممکن نیست. یادتان باشد که هر چقدر خودتان را قویتر و دارای توانایی های بیشتری نشان بدهید مسئولیت ها و بار بیشتری به شانه تان گذاشته خواهد شد! در حال حاضر شما بسیار حساس تر از آن چیزی هستید که خودتان فکر می کنید، خیلی بیش از آن چیزی که در ظاهر نشان می دهید! در مورد احساسات و افکار خود صداقت بیشتری داشته باشید تا مجبور به تحمل فشار کمتری باشید. شما نسبت به شخصی مهربان، دلسوز و گاهی یکدنده هستید، کمی آسان تر بگریرید تا روزگار خودتان هم آرام تر بگذرد. به امور مالی تان توجه بیشتری داشته باشید. در مورد مسئله ای کاری حواستان باشد که ناخواسته حقی را ناحق نکنید. پاسخ یک تماس تلفنی را ندهید.

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز بی آن که مجبور باشید به خودتان فشار زیادی وارد کنید، همه چیز برایتان به خوبی و راحتی پیش خواهد رفت. سعی کنید به این موضوع توجه داشته باشید که اگر بین شما و هر یک از اطرافیانتان بحثی پیش آمد، حداقل در زمان حاضر این اتفاق نشانه ی آن است که این شخص فرد مناسبی برای این که مورد اعتماد شما قرار بگیرد و یا سر و کاری با او داشته باشید نیست. امروز مشکل ترین گره هایی که در زندگیتان پیش می آیند مشکلاتی هستند که در روابط عاطفیتان به وجود می آیند، اما شما با به کار گرفتن مهارت هایتان می توانید همه چیز را به راحتی روبراه کنید. برای انجام یک پروژه نیاز به یافتن یک شریک مطمئن دارید، دست به این کار نزنید یا فردی را با مطالعه زیاد انتخاب کنید. برای انجام یک معامله بهتر است کمی دست نگه دارید. شنیدن خبری محاسباتتان را تغییر می دهد، نگران نباشید این خبر خوب و به نفع شماست.

♑ فال روزانه متولدین دی

امروز قرار است برای شما یک روز خوب و آرامش بخش باشد، پس سعی کنید خودتان هم چنین نگرشی نسبت به آن داشته باشید. در حال حاضر شما هیچ نیازی به یک نقشه ی دقیق و حساب شده و یا سیاست های پیچیده ندارید. تنها کاری که باید بکنید این است که زیاد به خودتان سخت نگیرید و از وارد کردن هر گونه فشار و استرس بی دلیل به خودتان خودداری کنید. اتفاقاتی که پیش می آیند را به راحتی پذیرفته و از تجزیه و تحلیل های بی دلیل که هیچ نتیجه ای برایتان ندارند هم دوری کنید. برای گرفتن مجوز برای انجام کاری همچنان باید منتظر بمانید، برای کاری که کنترلش از دستتان خارج است حرص و جوش بیخودی نخوردید. یک ملاقات غیر منتظره خواهید داشت. خوبی های شما زبانزد همگان است، هر کسی که شما را می شناسد به خوبی از شما یاد می کند، بخشنده بمانید.

♒ فال روزانه متولدین بهمن

امروز برای خودتان موقعیت هایی را فراهم کنید که امکان بیان آزادانه ی احساسات درونی خود و گفتن و انجام آنچه دلتان می خواهد را در اختیار شما قرار می دهند. امروز شما نمی دانید طرف مقابل در رابطه عاطفیتان از شما چه می خواهد و این موضوع باعث ایجاد بحث و درگیری بین شما خواهد شد. شما از این که ببینید توان کافی برای کسب رضایت و خوشحال نگه داشتن طرف مقابلتان را ندارید متنفر هستید، اما با کمی فکر کردن خواهید دید که در واقع این خود شما هستید که نمی دانید چه می خواهید و بیهوده دارید طرف مقابلتان را سرزنش می کنید! برای گرفتن یک تصمیم مهم باید سطح انرژی تان را بالا ببرید، با خودتان تکرار کنید من می توانم. برای گرفتن مجوز فرصت تازه برای برقراری یک رابطه بدست خواهید آورد، این فرصت را از دست ندهید. سن فقط یک عدد است شیطنت های جوانی را تجربه کنید.

♓ فال روزانه متولدین اسفند

به انرژی مشتاق و بیقرار درونی خود اجازه بدهید خودش را از راه هایی به غیر از حرف زدن بیان کند. عشقتان را با نوازش ها و نگاه های عاشقانه به طرف مقابلتان نشان دهید تا شاهد احساس نزدیکی و صمیمیت فوق العاده ای که با این کار در هر دو طرف ایجاد خواهد شد باشید. وقتی احساسات از راهی به غیر از کلام مبادله شوند خیلی شدیدتر حس می شوند و اثر محکم تری به جای می گذارند. سعی کنید از این به بعد این روش را در روابط خود بیشتر به کار بگیرید و شاهد معجزات آن باشید. وقتی به کسی خالصانه کمک می کنید خودتان بیشتر شاد می شوید. مشکل دیگری را برطرف کنید اگر او قدر ندانست اشکالی ندارد او که باید می داند. در مورد مسائل عاطفی تان از محبت یا علاقه یک طرفه دوری کنید. حرفتان را شفاف و صریح به طرف مقابلتان بگویید.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  ارسال نظر:

  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان