تست شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی عاطفی

تست شخصیت شناسی | یک گل انتخاب کن تا اخلاق خوبتو بگم

در زندگی روزمره ما ناآگاهانه تصمیماتی می گیریم که چیزهای زیادی در مورد ویژگی های شخصیتی ما آشکار می کند. یکی از این تصمیمات نوع گلی است که ما به طور طبیعی به سمت آن کشیده می شویم.

تست شخصیت شناسی | یک گل انتخاب کن تا اخلاق خوبتو بگم
کدخبر : 18133
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: عرفان پارسا

ضمیر ناخودآگاه ما کلید آشکار کردن عمیق‌ ترین ویژگی‌ هایمان را دارد چه در اعمالمان روشمند باشیم و چه تکانشی.

نگاهی گذرا به تصویر بالا بیندازید و بلافاصله گلی را انتخاب کنید که بیشتر برای شما جذابیت دارد. به یاد داشته باشید، بیش از حد به آن فکر نکنید فقط بگذارید غریزه شما را راهنمایی کند!

گل شماره 1

اگر گل شماره 1 را انتخاب کردید احتمالا بیشتر یک برنامه ریز روشمند هستید. شما ترجیح می دهید قبل از شروع هر کار یا پروژه ای یک برنامه محکم داشته باشید.

رویکرد شما به زندگی دقیق و حساب شده است و مشتاق ارزیابی تمام نتایج ممکن قبل از تصمیم گیری هستید.

این می تواند یک ویژگی مثبت و منفی باشد؛ از یک طرف طبیعت محتاط شما می تواند شما را از تصمیم گیری عجولانه که می تواند منجر به عواقب نامطلوب شود، باز دارد.

از سوی دیگر ممکن است گاهی اوقات به دلیل تحلیل بیش از حد، فرصت‌ های هیجان‌ انگیز را از دست بدهید.

گل شماره 2

اگر بلافاصله به گل شماره 2 جذب شدید احتمالا بیشتر یک ماجراجوی تکانشی هستید. شما زندگی را در حاشیه زندگی می کنید، تغییرات را در آغوش می گیرید و در غیرقابل پیش بینی بودن شکوفا می شوید.

از ریسک کردن و پرش با سر به سمت تجربیات جدید نمی ترسید. این ویژگی می تواند یک شمشیر دو لبه باشد.

در حالی که طبیعت تکانشی شما می تواند به ماجراجویی های هیجان انگیز منجر شود همچنین می تواند منجر به تصمیمات عجولانه شود که ممکن است بعدا از آن ها پشیمان شوید.

گل شماره 3

آیا گل شماره 3 ابتدا توجه شما را جلب کرد احتمالا وضعیت متعادلی دارید. شما دارای ترکیبی منحصر به فرد از برنامه ریزی روشمند و تصمیم گیری تکانشی هستید.

این تعادل به شما امکان می دهد از بهترین های هر دو لذت ببرید.

شما می توانید در صورت نیاز به طور موثر برنامه ریزی کنید اما همچنین نمی ترسید زمانی که فرصت ها پیش می آیند، یک جهش ناگهانی داشته باشید.

اما به یاد داشته باشید حفظ این تعادل بسیار مهم است در غیر این صورت ممکن است خود را خیلی محدود یا بیش از حد بی پروا ببینید.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان