فال ابجد | فال ابجد روزانه

فال ابجد روزانه و طالع بینی از روی حروف ابجد 4 اسفند | فال ابجد روزانه 4اسفند

فال ابجد خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

فال ابجد روزانه و طالع بینی از روی حروف ابجد 4 اسفند | فال ابجد روزانه 4اسفند
کدخبر : 18061
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: عرفان پارسا

فال ابجد روزانه خود را در ادامه بخوانید:

فـال ابجد متولدین فروردین

شما امروز بین آرزویتان برای انگیزش درونی و نیازهایتان برای یک استراحت آرام و ساده احساس آشفتگی می کنید. اما حتی زمانی که تنها هستید برای اینکه کتابی را برداشته و در مورد موضوعی که مورد علاقه تان است چیزی بیاموزید ، تردید به خود راه ندهید. کسب کردن اطلاعات جدید به وسیله مطالعه و صحبت کردن با دیگران همچنین می تواند بذرهای هوشمندی را در شما بارور کند.

فـال ابجد متولدین اردیبهشت

حتی اگر می توانید به روشنی حقیقت را ببینید -یا دست کم برداشتی از آن دارید- تصور نکنید که برداشت هر فرد دیگری از واقعیت نیز باید مشابه برداشت شما باشد. شما با دیدی درون گرایانه به جهان می نگرید که می تواند به اندازه خود جهان خیالی باشد ، بنابراین نسبت به شخصی که ممکن است به نتیجه ای مغایر با نتیجه شما رسیده باشد ، کمی بی توجه باشید.

فـال ابجد متولدین خرداد

زندگی امروز برای شما مثل نفس کشیدن در هوای تازه می باشد و افکار شما مثل پرنده ها آزادانه در سرتاسر آسمان پرواز می کنند. اما همه چیز آن طور که به نظر می رسد آرامش بخش نیست. بری اینکه پشت این تصویر زیبا احساسات غیر قابل حل به آرامی در حال ظهور کردن هستند. تلاش کنید که به خودتان نگرانی راه ندهید ، برای اینکه ممکن است شما در این چند روز توانایی سرکوب کردن آنها را پیدا کنید ، اما بهتر است به جای اینکه صبر کنید که احساساتتان سرریز شوند ، آنها را پردازش کنید.

فـال ابجد متولدین تیر

با وجود اینکه ممکن است اینگونه به نظر برسد که شما در برابر اجبار تسلیم شده اید ، ولی زیاد راضی نیستید که فقط به خاطر پیدا کردن یک نگرش مثبت ، احساسات عمیق ترتان را از ذهنتان پاک کنید. اما شما اکنون یا می توانید از تخیلتان برای تقویت کردن روحیه خودتان استفاده کنید یا اینکه هیچ کاری نکنید. انتخاب با شماست هر یک از این دو راه را که انتخاب کنید شاید مجبور شوید که بعدا در طول روز وقتی که ماه وارد برج عقرب شد دوباره جلوی احساسات خود را بگیرید. به یاد داشته باشید که حساس بودن نسبت به دنیای درونتان به این معنی نیست که واجب است به خاطرش خودتان را اذیت کنید.

فـال ابجد متولدین مرداد

مثل اینکه درهای خوشبختی به روی شما بسته شده اند ، بنابراین اکنون قبل از اینکه زمان را از دست بدهید کاری مثبت انجام بدهید. این کار نیز دردسرهایی دارد ، برای اینکه خیلی سریع واکنش نشان دادن نیز مشکلات خودش را دارد. اگر شما کاملا به خودتان مطمئنید دوباره فکر کنید و ببینید که در چند ساعت آینده چه احساسی خواهید داشت. اگر کم کم در حالیکه روز به جلو می رود شما این اطمینانتان را از دست دادید ، فقط باید به مسائل مهم فکر کنید. به موضوعاتی که شما نسبت به آنها آگاهی ندارید باید بیشتر از کارهایی که می خواهید انجام دهید توجه کنید.

فـال ابجد متولدین شهریور

به جای اینکه هر موضوعی را بارها و بارها تجزیه و تحلیل کنید ، سعی کنید که با یک روش خوب شروع به فعالیت کرده و بعد ببینید که چه اتفاقی می افتد. افکارتان فقط می توانند شما را به دوردستها ببرند و واقعا به هیچ روشی نمی توانند به شما بگویند که دیگران اکنون در مقابل عمل شما چه واکنشی نشان خواهند داد. بهترین نتایج ممکن را در ذهن تصور کنید؛ فقط زمان می تواند به شما نشان دهد که نقشه های شما موثر بوده است یا نه.

فـال ابجد متولدین مهر

امروز شما وقتی که با شرایط جدید روبرو می شوید ، به خصوص بعد از اینکه چند اتفاق عجیب باعث ناراحتی شما شده اند ، احساس خوبی خواهید داشت. اما نباید خیلی هم احساس راحتی کنید ، برای اینکه همه چیز در حال تغییر کردن است. حتی اگر استرسها تمام شده باشند ، شاید شما امروز قادر نباشید که به هرچیزی که می خواهید برسید. خوشبختانه شخصی که قبلا نسبت به شما ستیزه جو بوده است ، اکنون برای اینکه با شما هم پیمان شود می تواند رویه اش را تغییر دهد. بنابراین بی جهت به توانایی های این حامی حسادت نداشته باشید.

فـال ابجد متولدین آبان

امروز شما این توانایی را دارید که حجم زیادی از اطلاعات را زیر و رو کرده و می توانید از راه شهودی بفهمید که کدامیک از همه مهم تر است. به غریزه های خودتان اطمینان داشته باشد ، برای اینکه شما می توانید گرفتاری احساسی پیچیده ای را به خوبی متوجه بشوید. خوشبختانه شما به سمت بحثهایی که از قبل در موردشان اطلاعات دارید نمی روید. شما می دانید که چگونه می توانید یک راز را مخفی نگه دارید و می دانید که بهتر است برخی از حرفها را ناگفته باقی بماند.

فـال ابجد متولدین آذر

امروز برای شما سخت است که رویاهایتان را پیش خود نگه دارید ، برای اینکه به همان اندازه که شما دوست دارید افکارتان را با دوستانتان در میان بگذارید آنها هم علاقه مندند که بفهمند در ذهن شما چه می گذرد. بخشی از حرفهای شما دیگران را شوکه خواهد کرد ، اما قصد شما غافلگیر کردن دیگران نیست. صحبت های شما جادویی هستند و باعث می شوند که اطرافیانتان شما را تحسین کنند.

فـال ابجد متولدین دی

تعلق خاطر شما به سنت امروز در زمینه کاری می تواند باعث موفقیت شما بشود. درک کردن این موضوع که یک سابقه بد چگونه می تواند مانع شما بشود ، شما را قادر خواهد کرد که بتوانید با استعدادهایتان بر شرایط دشوار چیره بشوید. به دلیل توجه کردن به خود از روشی که درپیش گرفته اید خارج نشوید. اکنون برای شما زمانی است که عضوی از یک گروه باشید نه الزاما یک راهنما.

فـال ابجد متولدین بهمن

ممکن است که امروز رقابت کردن نسبت به قبل برایتان اهمیت بیشتری داشته باشد ، اما نه آنقدر مهم که فقط به خاطر شرکت کردن در یک مسابقه استراحت بعداز ظهرتان در خانه را از دست بدهید. اما هنوز هم کامل کردن خوشی هایتان با خندیدن و تفریح کردن با برنامه های قبلیتان ایده جالبی است. شاید برنده شدن در همه کارهایی که انجام می دهید ، مهم باشد ، اما نباید به خاطر جلو افتادن در یک مسابقه شانس لذت بردن را از دست بدهید.

فـال ابجد متولدین اسفند

احتمالا شما موفق شده اید که خودتان را از یک مخمصه نجات دهید ، پس نگاهی مثبت به شرایط دشوار داشتن برای شما کار سختی نیست. فقط مطمئن باشید که اشتباها رفتار غیر طبیعی نداشته باشید. برای اینکه توانایی شما در دیدن جنبه مثبت هر موضوعی همچنین می تواند شما را به سمت تکذیب کردن سوق بدهد. موقع صحبت کردن مطمئن باشید که حرفهایتان نه فقط بر پایه تخیلاتتان بلکه بر اساس واقعیت پی ریزی شده باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان