فال ابجد | فال ابجد فردا

فال ابجد روزانه و طالع بینی از روی حروف ابجد 22 بهمن ماه | فال ابجد روزانه 22 بهمن ماه

فال ابجد خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

فال ابجد روزانه  و طالع بینی از روی حروف ابجد 22 بهمن ماه | فال ابجد روزانه 22 بهمن ماه
کدخبر : 17835
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: عرفان پارسا

فال ابجد روزانه خود را در ادامه بخوانید:

فـال ابجد روزانه متولدین فروردین

حس تازه ای از آزادی در هوا جریان دارد و شما را قلقلک می دهد که بادبادک تان را در هوا رها کنید! اینک زمان آن رسیده که تصمیم بگیرید که بادبادک تان را نگه دارید و پروازش ندهید یا اینکه نه ، آن را آزاد کنید. در پایان روز می فهمید که بالاخره بادبادک تان به هوا خواهد رفت یا نه. نگران این نباشید که دیگران راجع به شما چه فکری می کنند. شما به بهترین نحو ممکن تلاش تان را بکنید و ببینید که به کجا می رسید.

فـال ابجد روزانه متولدین اردیبهشت

اگر چه امروز دوست دارید که مورد تایید دیگران باشید ، اما ممکن است ابراز وجود برایتان سخت باشد و زمان فرصت این کار را به شما ندهد. اما می دانم که نیاز مبرمی به این کار دارید : در واقع شما همواره ترجیح می دهید که راه خودتان را بروید و کاری هم به این ندارید که کمی با دوستان و خانواده تان هماهنگ شوید و با نظرات آنها هم آشنا شوید. نگران نباشید ، آنها هنوز هم شما را دوست دارند حتی اگر شما بعضی مواقع خودخواه می شوید!

فـال ابجد روزانه متولدین خرداد

امروز روز خوبی برای تنها ماندن در خانه نیست. باید بیشتر با مردم بجوشید تا بتوانید ابراز وجود کنید و با آنها رابطه متقابل داشته باشی . دوستان شما ، بهتان علاقه دارند و سعی می کنند امروز با شما زمان خوشی را بگذرانند. پس امروز نیازی به برنامه ریزی برای کار نخواهید داشت. بهتر است کار را تعطیل کنید و در خانه بمانید. لحظه حال را غنیمت بشمارید و با کسانی که شما را دوست دارند وقت بیشتری بگذرانید. از زندگی لذت ببرید!

فـال ابجد روزانه متولدین تیر

امروز کارهای زیادی دارید که باید انجام دهید و به همین خاطر نمی توانید برای در خانه ماندن توجیه و بهانه بیاورید. حتی اگر ترجیح دهید که یک سری از کارهای شخصی تان را انجام بدهید ، باز هم در کنار آنها مجبورید که به کارهای دیگری هم بپردازید. شما معمولا روزهایی را که باید وقت زیادی را برای کار کردن بگذارید و در آن روز پر تحرک باشید دوست ندارید ، اما من برای شما راه حلی دارم! سعی کنید در کنار کار ، با تمرینات و مراقبه های آرامش بخش خستگی کار را از تن زدوده و به روح و روان تان آرامش را هدیه کنید.

فـال ابجد روزانه متولدین مرداد

زمان آن رسیده که شخص دلنشین و مهربانی به زندگی شما وارد شود ، چون سیاره شما ، ونوس مهربان به هفتمین خانه روابط شما وارد شده است. اگرچه ممکن است در این رابطه بعدها ، فاصله عاطفی ای ایجاد شود و شما نیاز خواهید داشت که در این بین فرصت هایی را به جا بگذارید و همه پل های پشت سر خود را خراب نکنید. وگرنه همه فرصت ها را برای برقراری رابطه دوباره از دست می دهید.

فـال ابجد روزانه متولدین شهریور

شما خیلی دوست دارید به رابطه ای که که اکنون با کسی دارید ، شدت ببخشید ولی اگر این اتفاق نیفتاد بدتان نمی آید یک رابطه جدید با فرد دیگری آغاز کنید که فراتر از یک رابطه سطحی باشد. خوشبختانه ، آرزوهای شما تحقق می یابد ، دلیل آن هم این است که در این کار اراده ای آهنینی دارید که منجر به ایجاد یک رابطه جدید می شود که هر دو طرف از آن سود می برند. اما تلاش بیخودی نکنید ، به جای اینکه طرف مقابل را مجبور کنید که به شما نزدیک شود اجازه دهید خودش با میل و رغبت به طرف شما بیاید.

فـال ابجد روزانه متولدین مهر

تمایل شما برای داشتن یک رابطه با نشاط و عاشقانه امروز شدت می یابد. حتی اگر به کسی علاقمند هستید و او را زیر نظر دارید ، اما باید بگویم که او گرفتار تر از این است که بخواهد برای عشق شما سرش را خلوت کند و با شما باشد ، حتی اگر عشق شما یک عشق واقعی باشد. توان تان را برای یک عشق خیالی و غیر واقعی نگذارید ، بلکه فرصتی را هم برای ابداع یک کارهنرمندانه صرف کنید. برنامه ریزی لازم نیست ، یک کار بداهه و خودجوش بهترین کار است.

فـال ابجد روزانه متولدین آبان

شما درصدد ایجاد یک رابطه جدید در خانه و بین اعضای خانواده تان هستید از آنجا که ونوس مهربان وارد خانه چهارم روابط شما شده است. اما این به معنای این نیست که تصمیم گرفته اید بقیه عمرتان را در خانه بگذرانید . بلکه درباره این است که همینطور که در کار و نقش اجتماعی تان موفقیت کسب می کنید ، در اوقاتی که زمان فراغت تان محسوب می شوند و مربوط به خودتان است در کنار خانواده از آن لذت ببرید.

فـال ابجد روزانه متولدین آذر

امروز دوست دارید که ماجراجویی کنید؛ حتی اگر یک ماجراجویی کوچک باشد ، پس به هر پیشنهادی که دوستان تان داشته” نه” نمی گویید .متاسفانه ، این جور که شما دارید پیش می روید به دردسر می افتید ، مخصوصا اگر کاری بکنید که درباره آن خوب فکر نکرده باشید. لحظاتی به این فکر کنید : کاری راکه دارید انجام می دهید به سود شما خواهد بود یا ضررتان ، یا اینکه از اعتبار شما کم خواهد کرد. پس عاقبت اندیش باشید!

فـال ابجد روزانه متولدین دی

شما به دنبال این هستید که امروز در خانه کمی خودتان را سرگرم کنید. همان قدر که از بیهودگی و بی حوصلگی فراری هستید ، اما نمی خواهید که که انرژی تان را تلف کنید برای اینکه دنبال کاری برای انجام دادن بگردید. با داشتن ونوس در دومین خانه پول شما ، زمان مناسبی است سعی کنید به طور -حتی- شبانه روزی در زندگی خود پیشرفت کنید ، مخصوصا اگر ارزش شخصیتی شما را بالا ببرد.

فـال ابجد روزانه متولدین بهمن

ونوس دوست داشتنی گرمای تازه ای به زندگی شما می بخشد و چند روزی در خانه تان خواهد ماند. الان زمان بسیار خوبی برای تغییرات شخصی است. فکرکنید که مدل مویتان را عوض کنید یا اینکه چند دست لباس جدید بخرید- هر چیزی که اشتیاق شما را به داشتن یک چیز جدید ارضا می کند. اما این فقط درباره تغییر ظاهرتان نیست ، پس از این نترسید که آیا دیگران شما را تایید می کنند یانه ، اجازه دهید که آنها بدانند که چه می خواهید حتی اگر موافق شما نباشند. این زندگی شماست ، مگر نه؟

فـال ابجد روزانه متولدین اسفند

فکر کردن به روش های جدید برای اینکه دوستی های اخیرخود را بهتر کنید لزوماً بدون فایده خواهد بود ، با این حال یک ایده منطقی است. متاسافانه وقتی مراحلی را تجزیه و تحلیل می کنید که برای رسیدن به مقصودتان باید آنها را بگذرانید ، ظاهرا ناامیدی به سراغتان می آید. به جای اینکه به خودتان سخت بگیرید ، در انتظارات و توقعات خود تجدید نظر کنید. در این صورت بیشتر از آن چه فکرش را بکنید به رضایت خواهید رسید.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان