فال ورق | فال ورق فردا

فال ورق روزانه 17 بهمن ماه | فال ورق روزانه 17 بهمن ماه چه چیزی نشان میدهد؟

فال ورق خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

فال ورق روزانه 17 بهمن ماه | فال ورق روزانه 17 بهمن ماه چه چیزی نشان میدهد؟
کدخبر : 17746
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: عرفان پارسا

سابقه فال ورق به مصر باستان برمیگردد. فال ورق گونه‌ای فالگیری است که در آن از ورق‌های بازی استفاده می‌شود.  از جمله فال‌ ورق میتوان به فال ورق احساسی پرداخت

فروردین

ممکن است امروز نسبت به دیگران احساس مدارا کنید و سطح عمیق تری از پذیرش دیدگاه های مختلف را تجربه کنید. این می تواند دیگران را تشویق کند تا برای راحتی، اطمینان یا تشویق به سمت شما گرایش پیدا کنند.

شما می توانید با ساختن روز دیگران، تاثیرات مثبت این طرز فکر بردبار را چند برابر کنید. با کلمات تشویق کننده و ژست های مثبت، می توانید اعتماد به نفس را در دیگران القا کنید تا رویاهایشان را عملی کنند و از محدودیت هایشان گذر کنند.

ممکن است در نظر داشته باشید که برای کسی که اخیرا شرایط سختی را تجربه کرده است یا برای کسی که رویاهای خود را متوقف می کند، یادداشتی برای تشویق و حمایت بنویسید.

اگر ذهنیت بردبار خود را گسترش دهید تا شامل کلمات و اعمالی شود که امروز دیگران را می‌ سازد، می‌ توانید یک چرخه مداوم از انرژی توانمند برای برکت دادن به خود و دیگران ایجاد کنید.

اردیبهشت

برقراری ارتباط با افراد مختلف ممکن است امروز برای شما آسان باشد. شاید به این دلیل است که شما تشخیص می دهید که با تعامل با افراد به گونه ای که آن ها را تایید، حمایت و احترام می کند درک بیشتری بین خود ایجاد می کنید و ماهیت ارتباط خود را افزایش می دهید.

باز کردن چاکرای گلو یا مرکز انرژی امروز ممکن است به شما کمک کند تا حداکثر پتانسیل تعاملات خود را درک کنید. ممکن است کمی وقت بگذارید تا روی ناحیه گلوی خود تمرکز کنید و با خود “Ham” را که صدای این مرکز انرژی است تکرار کنید.

همانطور که ارتعاش این صدا را احساس می کنید ممکن است بخواهید تصور کنید که ناحیه گلوی خود منبسط و انعطاف پذیر می شود. مراقبه روی این صدا، ممکن است چاکرای گلوی شما را باز کند و ارتباط شما با روح تان را تقویت کند، که می تواند به شما کمک کند احساسات واقعی خود را به دیگران بیان کنید.

همانطور که امروز با افکار و احساسات واقعی خود ارتباط برقرار می کنید، متوجه خواهید شد که تعاملات شما دوستانه تر، تایید کننده تر و صادقانه تر خواهد بود.

خرداد

وقتی امروز به دنبال احساس صمیمیت بیشتر با عزیزان خود هستید ممکن است احساس آسیب پذیری کنید. اگرچه ممکن است بخواهید بیشتر خودتان را به اشتراک بگذارید اما ممکن است نگران باشید که دیگران شما را رد کنند یا در برابر تلاش‌های شما برای ایجاد پیوندهای قوی‌ تر مقاومت کنند.

این امکان وجود دارد که ترس های شما بر اساس تجربیات گذشته باشد که اعتماد به نفس شما را متزلزل کرده و به احساس عدم اطمینان در مورد شایستگی شما کمک کرده است. اگر امروز وقت خود را صرف بهبود عزت نفس و اعتماد به نفس درونی خود کنید در مورد ارتباط با دیگران کمتر عصبی خواهید شد.

به سادگی یک مکان آرام برای تنهایی پیدا کنید و نقاط قوت و دارایی های شخصی خود را ارزیابی کنید. تایید کنید که فرد خوبی هستید و چیزهای زیادی برای ارائه به دیگران دارید و اجازه دهید این باور در ذهن و قلب شما نفوذ کند. امروز با تایید ویژگی های مثبت خود و به اشتراک گذاشتن خود واقعی خود با دیگران به راحتی می توانید احساس صمیمیت بیشتری با عزیزان خود ایجاد کنید.

تیر

ممکن است امروز از احساس غرور و موفقیت لذت ببرید. شاید از پروژه خاصی که به پایان رسانده اید احساس رضایت می کنید یا ممکن است به دلیل نگرش مثبت خود احساس اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. همچنین ممکن است از اینکه به نظر می رسد اهداف و پروژه های کاری با موفقیت در حال گسترش هستند، خوشحال باشید.

یک راه عالی برای حفظ این انرژی مثبت این است که آگاهانه روی کیفیت انرژی که برای هر کار اختصاص می دهید تمرکز کنید. تصور کنید که هر قطعه کاری که لمس می کنید با انرژی ای که در آن لحظه به کار می برید القا می شود. اگر نگرش های اعتماد به نفس، توانایی و موفقیت را حفظ کنید کار شما نیز منعکس کننده این ویژگی ها خواهد بود.

درک و پذیرش این روند امروز می تواند به شما کمک کند نگرش درستی داشته باشید و تمام کار خود را با عنصر قدرتمند موفقیت القا کنید. امروز با در آغوش گرفتن قدرت خلاقیت خود می توانید هر کار را با انرژی قدرتمندی تلقین کنید و نتایج مورد نظر خود را به دست آورید.

مرداد

ممکن است امروز از نظر ذهنی هوشیار باشید و از توانایی ارائه ایده های هوشمندانه لذت ببرید. در نتیجه ممکن است در مکالمه تندخو باشید و متوجه شوید که دیگران به خاطر شخصیت سرگرم کننده شما به سمت شما کشیده می شوند. این طرز فکر همچنین می تواند در پیشبرد اهداف شما سودآور باشد زیرا اعتماد به نفس ایجاد تغییرات ارزشمند را خواهید داشت.

اگر امروز برای فکر کردن به راه‌ هایی که می‌ توانید در تلاش‌ هایتان جسورتر عمل کنید، وقت بگذارید باید بتوانید برنامه‌ های جدید هیجان‌ انگیزی ایجاد کنید. ممکن است در نظر داشته باشید که برای یک سرمایه گذاری مشترک به یک شریک تجاری بالقوه نزدیک شوید یا با مافوق خود در محل کار در مورد ترفیع صحبت کنید.

در فعالیت‌ های شخصی‌ تان می‌ توانید از این طرز فکر برون‌ گرا برای جذب دوستان جدید یا شریک زندگی استفاده کنید یا به سادگی فعالیت‌ های جدید را کشف کنید تا کمی هیجان را وارد زندگی‌ تان کنید. تغییر شرایط خود در جهت مطلوب تر می تواند به سادگی اجازه دادن به اعمال شما برای انتقال نیات شما به جهان امروز باشد.

شهریور

ممکن است امروز با احساسات ناراحت کننده دست و پنجه نرم کنید که می تواند بر توانایی های تفکر منطقی شما تاثیر بگذارد. ممکن است بدون هیچ دلیل مشخصی احساس بدخلقی، تحریک پذیری یا عصبی شدن داشته باشید.

از آنجایی که اجتناب از این احساسات تنها آن ها را تشدید می کند ممکن است بخواهید مدتی را برای رفع آن ها و رهاسازی آن ها اختصاص دهید. در مدیتیشن به سادگی توجه خود را به سمت احساسات نابسامان خود معطوف کنید و به طور کامل به آن ها بروید. به خودتان اجازه دهید برای چند لحظه آن ها را احساس کنید و سپس سعی کنید از احساسات فراتر بروید و منبع پشت آن ها را کشف کنید.

احتمالا متوجه خواهید شد که امروز در مورد یک موقعیت خاص احساس ناامیدی یا ترس می کنید و می توانید برای رسیدن به سطحی از پذیرش از آن عبور کنید. با عبور از احساسات ناراحت کننده امروز خود، به خود قدرت می دهید تا آن ها را رها کنید.

مهر

ممکن است امروز احساس پراکندگی ذهنی کنید و برای انتقال افکار خود به دیگران دچار مشکل شوید. رویدادهای اجتماعی ممکن است باعث شود شما احساس ترس و وحشت کنید و حتی گردهمایی های کوچکتر می تواند به احساس حساسیت بیش از حد کمک کند.

با درک این موضوع که سردرگمی ذهنی شما می تواند ناشی از احساس عدم ارتباط با درون تان باشد متوجه خواهید شد که می توانید با گذراندن زمان با کیفیت امروز به تنهایی این وضعیت را برطرف کنید.

همانطور که خود را از حواس پرتی های بیرونی دور می کنید، افکار طاقت فرسا را رها می کنید و توجه خود را به سمت درون معطوف می کنید، باید احساس وضوح و تعادل بیشتری به ذهن، بدن و روح خود داشته باشید. اگر امروز روی تقویت ارتباط خود از درون به بیرون تمرکز کنید، می توانید احساسات پراکنده خود را رها کنید و دوباره به روش های معنادار با دیگران ارتباط برقرار کنید.

آبان

ممکن است امروز احساس سخاوتمندی داشته باشید و بخواهید ثروت مالی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. ممکن است کمی وقت بگذارید و در مورد سازمان های خیریه ارزشمندی که از کمک مالی استقبال می کنند فکر کنید.

ممکن است به خانه خود بروید و ببینید که آیا لباس، پتو یا کتابی دارید که می‌ توانید اهدا کنید. اشیا فیزیکی که به دیگران می‌ دهید نسبت به نیت‌ های قلب سخاوتمند شما در درجه دوم اهمیت قرار دارند، این چیزی است که وقتی امروز دیگران به آن ها دست می‌ دهید واقعا آن را خواهند دید.

همانطور که امروز به دیگران روحیه سخاوتمندانه می دهید، بدانید که برای بهبود زندگی خود نیز انرژی مثبت را جذب می کنید.

آذر

ممکن است امروز در مورد پیگیری اهداف خود احساس قدرت و شجاعت کنید. اعتماد به نفس شما می تواند شما را تشویق کند تا در پیشبرد پروژه های خود فعال تر باشید، که اگر در ابتدا برنامه ریزی دقیقی نداشته باشید، می تواند منجر به اقدامات عجولانه شود.

علاوه بر تنظیم یک برنامه دقیق برای اهداف خود ممکن است بخواهید امروز مدتی را صرف تقویت توانایی های شهودی خود کنید. به سادگی یک مکان ساکت برای تنهایی پیدا کنید و به یک حالت ذهنی آرام برسید. اجازه دهید تمام تنش ها از بدن شما خارج شود و به آرامی توجه خود را به مرکز معنوی خود معطوف کنید.

در اینجا می توانید با صدای خرد درونی خود ارتباط برقرار کنید و از آن برای تصمیم گیری های سودمند استفاده کنید. امروز می توانید با صرف زمان برای ایجاد ارتباط قوی با راهنمایی های درونی خود، ذهنیت مطمئن خود را تکمیل کنید.

دی

ممکن است امروز افزایشی در توانایی خود برای پذیرش روانی تجربه کنید. ممکن است احساس کنید که شهود شما به ویژه قوی است و حتی ممکن است پیام هایی را از طریق رویاها یا مراقبه دریافت کنید.

این پذیرش افزایش یافته می تواند برای هر بخش از زندگی شما مفید باشد به خصوص موقعیت هایی که ممکن است به راهنمایی نیاز داشته باشید. اگر امروز بتوانید کمی فکر کنید، می‌ توانید صحبت‌ های ذهنی خود را خاموش کنید و واضح‌ تر به خود برتر خود متصل شوید.

سپس می توانید سوالاتی را در مورد گزینه هایی که در نظر دارید مطرح کنید یا در مورد مشکلات بینش بخواهید. سپس به سادگی بنشینید و منتظر پاسخ ها باشید. امروز با اختصاص دادن زمان برای ارتباط با خرد درونی خود، می توانید از پذیرش افزایش یافته خود برای به دست آوردن بینش ها و راهنمایی های ارزشمند برای زندگی خود استفاده کنید.

بهمن

ممکن است امروز احساس وظیفه و مسئولیت داشته باشید و بخواهید بیشتر توجه خود را روی تعهدات کاری خود متمرکز کنید. همچنین ممکن است در تکمیل وظایف خود احساس کارآمدی و سازماندهی خاصی داشته باشید که به شما امکان می دهد به موفقیت بیشتری دست پیدا کنید.

در حالی که احساس وظیفه شما ممکن است شما را تشویق کند که امروز سخت‌ تر کار کنید و ساعات بیشتری را وقت بگذارید ممکن است بخواهید استراحت‌ های مکرری را برای پاک کردن ذهن و بازیابی انرژی خود برنامه‌ ریزی کنید.

می‌ توانید برای کاهش تنش و افزایش انرژی خود در بیرون پیاده‌ روی کنید یا یک مکان خصوصی برای نشستن آرام و تمرکز بر افکار صلح‌ آمیز برای القای آرامش پیدا کنید. پس از آن می توانید کاملا سرحال و پرانرژی به وظایف خود بازگردید. امروز می توانید با صرف زمان برای بازگرداندن انرژی و تمرکز، احساس وظیفه خود را به بهترین نحو تکمیل کنید.

اسفند

ممکن است امروز تمرکز جدی تری روی مسئولیت های خود داشته باشید. این می تواند شما را به سمت تصمیم گیری های عملی تر و ساده تر هم در امور شخصی و هم در امور تجاری سوق دهد. این طرز فکر می تواند برای کمک به ایجاد تمرکز و سازماندهی بیشتر در تمام جنبه های زندگی مفید باشد و ممکن است بخواهید امروز زمانی را به برنامه ریزی اختصاص دهید.

شما می توانید با تنظیم یک برنامه زمانی جدید برای به حداکثر رساندن بهره وری و حذف حواس پرتی یا بهبود وضعیت مالی خود با ایجاد یک بودجه جدید با تمرکز بیشتر بر پس انداز و سرمایه گذاری های بلند مدت، تمرکز بیشتری در اهداف کسب و کار خود ایجاد کنید.

همین فرآیند می تواند در هر جنبه ای از زندگی شما که می خواهید کارایی و تمرکز بیشتری داشته باشید مانند روال تناسب اندام، فعالیت های خانگی یا حتی روابط شما، اعمال شود. شما می توانید با مرور اهداف و برنامه ریزی برای آینده خود نقش فعال تری در ایجاد زندگی مورد نظر خود داشته باشی

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان