تست شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی و روانشناسی

تست شخصیت شناسی | روشی که کیف دستی خود را حمل می کنید ویژگی های شما را آشکار می کند!

شاید بدانید که حرکات زبان بدن می تواند ویژگی های پنهان شما را آشکار کند، برای مثال در این مقاله به این موضوع می‌پردازیم که نحوه حمل کیف دستی شما می تواند بینش هایی را در مورد آن به شما نشان دهد.

تست شخصیت شناسی | روشی که کیف دستی خود را حمل می کنید ویژگی های شما را آشکار می کند!
کدخبر : 17644
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: عرفان پارسا

نحوه گرفتن کیف دستی شما، اسرارتان را در خود نگه می‌دارد، همچنین می‌توانند اعماق پنهان شخصیت شما را آشکار کنند. نحوه حمل آنها، روی آرنج یا شانه یا محکم گرفتن آن در دست، گویای شخصیت شماست و می‌تواند بینش هایی در مورد رفتار، افکار، احساسات و غیره شما ارائه دهد.

تست شخصیت کیف

۱. گرفتن کیف روی آرنج

اگر کیف خود را روی آرنج خود حمل می کنید، نشان می‌دهد که شما فرد قدرتمندی هستید. این یک بیانیه است که نشان می دهد شما کنترل زندگی خود را در دست دارید.

این نوع گرفتن کیف نشان می دهد که شما به توانایی های خود اعتماد دارید. شما از حمل چیزی سنگین در یک دست نمی ترسید و می دانید که می توانید آن را بدون زحمت کنترل کنید. این اعتماد به نفس شما را به دیگران نشان می دهد و باعث می شود که آنها شما را به عنوان فردی قوی و قابل اعتماد ببینند.

همچنین شما فردی مستقل هستید. شما به دیگران وابسته نیستید و می توانید به تنهایی از عهده کارهای خود برآیید. حمل کیف بر روی آرنج نشان می دهد شما می دانید که ارزشمند هستید و دیگران شما را به عنوان فردی محترم و قابل احترام ببینند.

ویژگی های شخصیتی کلیدی: اعتماد به نفس،  مستقل، دقیق، کاریزماتیک، قاطع، پرشور، مهربان.

۲. حمل کیف روی شانه

اگر کیفتان را روی شانه‌هایتان حمل می‌کنید، نشان می‌دهد که شما خودجوش هستید، کسی که غیرمنتظره‌ها را در آغوش می‌گیرد. زندگی جاده‌ای باز است، و شما با صدای موسیقی بلند در آن در حال عبور هستید. شما به غرایز خود اعتماد دارید، زیرا می دانید که می توانید هر پیچ و خم جاده را تحمل کنید.

شما کسی هستید که از تجربیات و ارتباطات جدید استقبال می‌کنید و گشاده رو هستید. در واقع شما با آنچه هستید، همه عیب‌ها و ویژگی‌های بد و خوب خود راحت هستید و این اعتماد به نفس شما را نشان می دهد.

معمولا از اینکه آستین ها را بالا بزنید و خودتان به کارها رسیدگی کنید نمی‌ترسید. شما بر مهارت ها و منابع خود تکیه می کنید و کارها را به نحو احسن انجام می دهید. اینجا جایی برای حواس پرتی وجود ندارد، شما در حال ماموریت هستید!

در روابط، محتاط و سنجیده هستید. شما به کسی اجازه ورود به دایره درونی خود را نمی دهید.

ویژگی‌های شخصیتی کلیدی: محتاط و فهیم، متمرکز، از نه گفتن هراسی ندارد.

۳. حمل کیف در یک دست

اگر کیف خود را در یک دست حمل می‌کنید، نشان می‌دهد که فروتن، مدرن و در عین حال مستقل و به شدت وفادار هستید. شما همیشه هدفمند و سازمان یافته‌اید، با این حال می‌دانید چگونه رها کنید و لذت ببرید.

شما مجموعی از تضاد قدرت و آسیب پذیری، جاه طلبی و مهربانی هستید. شما یک زن باهوش هستید، کسی که قدر چیزهای کوچک زندگی را می‌داند.

کار یا شغل شما شغل صرف نیست. این اشتیاق است که در درون شما می سوزد. جاه طلبی شما غیر قابل انکار است. شما آتشی در دل خود دارید، انگیزه ای برای نشان دادن اثر خود در جهان. و شما همه این کارها را با مهربانی انجام می دهید، هرگز نیازی به فریاد زدن دستاوردهای خود ندارید.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان