فال تاروت | فال تاروت کبیر

فال تاروت کبیر 11 بهمن | فال تاروت کبیر 11 بهمن شما چه چیزی نشان میدهد؟

فال تاروت کبیر روزانه خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

فال تاروت کبیر 11 بهمن | فال تاروت کبیر 11 بهمن شما چه چیزی نشان میدهد؟
کدخبر : 17613
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: علی پارسا

از گذشته فال تاروت را وسیله‌ای برای پیشگویی قلمداد می‌کنند. فال تاروت  دارای ۲۱ خال حکم متمایز ویک کارت به نام «دلقک» نیز می‌باشد.فال تاروت از ۴ دسته خال که هر کدام شامل ۱۰ کارت شماره دار (از آس تا ۱۰) و ۴ کارت تصویر دار است، تشکیل می‌شود. کارت‌های خال فال تاروت  در واقع معادل کارت‌های شاه، بی بی و سرباز  پاسور است. در ادامه میتوانید فال تاروت روزانه خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

فال تاروت 11 بهمن برای فروردین

گرمای روابط نزدیک ممکن است امروز باعث شود نسبت به دیگران احساس مهربانی و محبت کنید. شاید به این دلیل که افرادی که به شما نزدیک هستند به شما اجازه می دهند آنقدر با آن ها راحت شوید که امیدها، نگرانی ها و ترس های خود را با آن ها در میان بگذارید.

به خودتان اجازه دهید تا احساسات خود را صادقانه به دیگران بگویید، این کار ممکن است به شما کمک کند احساس صمیمیت ایجاد کنید. اگر امروز احساس کردید که در تعاملات خود عقب نشینی می کنید، ممکن است از خود بپرسید که از نزدیک بودن با دیگران از چه چیزی می ترسید و سپس سعی کنید آن ها را با یکی از عزیزان خود در میان بگذارید.

وارد کردن این درجه از مراقبت در روابط خود می تواند بیان افکار واقعی خود را برای یکدیگر آسان تر کند حتی در مواقع سختی. با اجازه دادن به خودتان که امروز صادقانه احساسات خود را با عزیزان تان در میان بگذارید، روابط شما عمیق تر و محبت آمیزتر خواهد شد.

فال تاروت 11 بهمن برای اردیبهشت

ذخایر انرژی شما ممکن است امروز تخلیه شده باشد، که ممکن است به دلیل تلاش بیش از حد باشد. حتی اگر سخت کار کردن می تواند مفید باشد، زمانی که احساس خستگی می کنید ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که چند لحظه استراحت کنید و خود را شارژ کنید.

ممکن است امروز چند لحظه را در ژست آرامش بگذرانید که می تواند مراقبت های بسیار مورد نیاز شما را به ارمغان بیاورد، بدن شما می تواند نه تنها از نظر جسمی بلکه از نظر عاطفی و معنوی نیز به شما انرژی و جوانی بدهد.

به پشت دراز بکشید و کف دست‌ هایتان رو به آسمان باشد، می‌ توانید نفس عمیقی را در شکم خود شروع کنید. با هر دم، ممکن است تصور کنید که انرژی درخشان و شفابخش را به بدن خود می کشانید. در هر بازدم، سعی کنید تنش را به تصویر بکشید که شما را ترک می کند و با انرژی تازه جایگزین می شود.

امروز آرامش داشته باشید و به نفس خود متصل شوید و انرژی کافی برای گذراندن روز خود را پر خواهید کرد.

فال تاروت 11 بهمن برای خرداد

ممکن است امروز احساس خوشبختی و بی خیالی کنید. ممکن است در مورد یک رویداد اخیر خوشحال باشید یا به سادگی از زندگی خود راضی باشید، که می تواند باعث شود که لبخند بزنید و شادی را به همه کسانی که با آن ها برخورد می کنید ببخشید. اگر مقداری از این انرژی مثبت را به سمت خود هدایت کنید، می توانید از آن برای التیام زخم های قدیمی، از بین بردن الگوهای محدود کننده و ایجاد آگاهی قوی تر از خواسته های قلبی واقعی خود استفاده کنید.

ممکن است امروز ابتدا وقت خود را در مدیتیشن آرام بگذرانید و خود را در محاصره انرژی صورتی آرامش بخش تجسم کنید که مرکز قلب شما را باز می کند. سپس به سادگی تصور کنید که در حال غرق شدن در ارتعاشات شفابخش هستید که به صورت امواج در سراسر بدن، ذهن و روح شما حرکت می کنند.

اگر امروز قلب خود را باز کنید و اجازه دهید امواج انرژی شفابخش شما را بشورند، می توانید همه جنبه های وجودتان را در یک راستا هماهنگ قرار دهید.

فال تاروت 11 بهمن برای تیر

احساساتی که به روابط شما مربوط می شود می تواند امروز باعث شود که احساس ناراحتی کنید. شاید به دلیل ارتباط همدلانه شما با افراد نزدیک تان باشد که هر شکلی از ناراحتی تاثیر مستقیمی بر روحیه شما دارد.

دانستن این موضوع که این تنشی که احساس می‌ کنید دائمی نیست و مهم نیست که چه اتفاقی برای عزیزان تان می‌ افتد – تنها چیزی که واقعا روی آن کنترل دارید افکار خودتان است – می‌ تواند به شما کمک کند امروز احساس راحتی بیشتری کنید.

وقتی امروز از افکار مزاحم آگاه می شوید، ممکن است به جای اینکه بجنگید یا تغییر دهید، افکار را در حالی که از ذهن تان عبور می کنند تماشا کنید، سعی کنید به سادگی آن ها را مشاهده کنید. ممکن است متوجه شوید که افکار شما ممکن است به هیچ رویداد فوری در زندگی شما مربوط نباشد، اما آن ها مجموعه ای از تصاویر و ایده های تصادفی هستند که می توانند به طور مستقیم بر روحیه شما تاثیر بگذارند.

با درک روش‌ هایی که افکارتان بر واکنش‌ های عاطفی‌ تان تاثیر می‌ گذارند، با احساساتی که امروز دارید احساس راحتی بیشتری خواهید کرد.

فال تاروت 11 بهمن برای مرداد

امروز می توانید اخباری در مورد چیزی بشنوید که کنجکاوی شما را تحریک می کند و باعث می شود احساس هیجان کنید. شاید اخیرا همه چیز در زندگی شما عادی بوده است و پیش بینی درگیر شدن در چیزی متفاوت شما را متحرک می کند. گرفتن ایده‌ها و فرصت‌ های جدیدی که برایتان پیش می‌ آید ممکن است این حس را به زندگی‌ تان القا کند که در زندگی کاری، شخصی یا معنوی‌ تان قلمرو ناشناخته‌ ای وجود دارد که در انتظار کاوش است.

به یاد داشته باشید که باز نگه داشتن ذهن خود برای هر چیزی که در مورد آن می شنوید می تواند شما را نسبت به ایده ها و اخبار متفاوتی که امروز به سراغ شما می آید پذیراتر کند. همانطور که به خودتان اجازه می دهید از لذت ناشی از کشف چیز غیرعادی لذت ببرید، ممکن است متوجه شوید که برداشت شما از زندگی نه تنها متحرک تر می شود، بلکه از پیچ و خم های غیرمنتظره ای که زندگی برای شما به ارمغان می آورد، احساس شادی بیشتری نیز می کنید.

امروز با در آغوش گرفتن چیزهای جدید، هیجان بیشتری به زندگی خود اضافه می کنید که شما را تغذیه می کند و به رشد شما کمک می کند.

فال تاروت 11 بهمن برای شهریور

ممکن است امروز احساس اجبار و احساساتی کنید که می تواند شما را به سمت رفتار عجولانه سوق دهد. ممکن است وسوسه شوید که خریدهای فوری انجام دهید، نسبت به نظرات بی‌ گناه دیگران واکنش نشان دهید یا در روابط خود احساس عدم تعادل کنید.

ممکن است برای شما مفید باشد که مدتی آرام را به تنهایی بگذرانید تا بتوانید کنترل احساسات خود را به دست آورید و در یک مدیتیشن آرامش بخش شرکت کنید تا به شما در رهایی از تنش و تشویق آرامش کمک کند. به سادگی چشمان خود را ببندید، به آرامی و عمیق نفس بکشید و همه نگرانی ها را از ذهن خود رها کنید.

می‌توانید در هر بازدم یک مانترای آرام‌ بخش مانند را تکرار کنید یا فقط روی نفس خود تمرکز کنید و اجازه دهید شما را آرام کند. سپس توجه خود را به مرکز معنوی خود معطوف کنید و اجازه دهید احساس آرامش امروز شما را آرام و متمرکز کند. امروز می توانید با رها کردن تنش و تمرکز بر پذیرش احساس آرامش، احساسات خود را آرام کنید و به وضعیت ذهنی متعادل تری دست پیدا کنید.

فال تاروت 11 بهمن برای مهر

امروز می توانید احساس شجاعت کنید و سطح قوی تری از انرژی را تجربه کنید. این می تواند به شما این اعتماد به نفس را بدهد که در زمینه های جدید خود را نشان دهید و رزروها را کنار بگذارید.

می‌ توانید با شرکت در کلاس‌ هایی در موضوعی که شما را مجذوب خود می‌ کند، فعالیت‌ های جدیدی را کشف کنید یا با خواندن کتاب‌ هایی در مورد موضوعات جالب، برنامه مطالعاتی خود را شروع کنید. شما همچنین ممکن است تلاش کنید تا درک خود را از فعالیت های فعلی خود تغییر دهید و در تمایل خود برای تجربه زندگی به شیوه ای عمیق تر جسورتر شوید.

یک راه عالی برای انجام این کار، توجه بیشتر به کاری که انجام می دهید و یافتن راه هایی برای مشارکت بیشتر است. جسارت شما در کشف فرصت های جدید امروز کیفیت زندگی شما را افزایش می دهد.

فال تاروت 11 بهمن برای آبان

امروز ممکن است احساس کنید نیاز به حمایت از دیگران دارید. ممکن است متوجه شوید که انگیزه طبیعی شما برای مراقبت از مردم بیدار شده است. این احساس پرورشی ممکن است شما را تشویق کند که امروز کاری سودمند برای شخص دیگری انجام دهید.

شاید بتوانید غرایز حمایتی خود را با تلاش برای آرامش بخشی که می‌ دانید نیازمند است، پرورش دهید. ممکن است در نظر داشته باشید که برای یکی از عزیزان یادداشتی بفرستید تا بداند که به او فکر می کنید. حتی مبادله کلمات محبت آمیز با یک غریبه راهی برای ابراز غرایز دلسوزانه خود و کمک به شخص دیگری است.

امروز برای دراز کردن دستی دلسوز وقت بگذارید و در نتیجه احساس خدمت بیشتری به دیگران خواهید داشت. همانطور که امروز به دیگران مهربانی نشان می‌ دهید خدمت را به شیوه‌ ای عمیق‌ تر و مهم‌ تر آغاز خواهید کرد.

فال تاروت 11 بهمن برای آذر

امروز ممکن است در هنگام برنامه ریزی احساس پیشرفت کنید. ممکن است تمایل داشته باشید که در مورد احتمالات خود فکر کنید و این می تواند شما را تشویق کند که برای ایجاد تغییراتی که می تواند رویاهای شما را بیشتر کند آماده باشید.

یک راه خوب برای اعمال خواسته های خود برای نوآوری، در نظر گرفتن راه هایی است که ممکن است در گذشته خود را از پیشرفت محدود کرده باشید. اگر بتوانید مدتی را صرف بررسی انتخاب های خود و پیامدهای آن کنید، احتمالا به راه هایی فکر خواهید کرد که خودتان را به جلو سوق دهید.

پس از آن می‌ توانید امروز برنامه‌ های جدید و بهبود یافته‌ ای را اجرا کنید که به شما امکان می‌ دهد ریسک‌ های بزرگ‌ تری را بپذیرید و به سمت اهداف تان پیشرفت کنید. تمایل شما به بررسی و بهبود کارایی اقدامات تان امروز می تواند ابزارهایی را که برای رسیدن به اهداف تان نیاز دارید در اختیار شما قرار دهد.

فال تاروت 11 بهمن برای دی

تخیل شما ممکن است امروز بیش از حد کار کند و این می تواند باعث شود که راه حل هایی برای مشکلات قدیمی پیدا کنید. وضعیت خلاقانه ای که در آن کار می کنید ممکن است باعث شود که به خارج از چارچوب فکر کنید تا محدودیت های قدیمی دیگر وجود نداشته باشند.

راه‌ حل‌ هایی که شما می‌ بینید ممکن است راه‌ حل‌ هایی باشند که هیچ‌ کس قبلا به آن فکر نکرده است. همچنین ممکن است اجرای آن ها آسان باشد بنابراین به آن ها اجازه دهید که بدون زحمت باشند. ممکن است متوجه شوید که ایده های جدید و برنامه های جدیدی دارید. آن ها را بنویسید و طوفان فکری خود را از راه‌ های مختلفی که می‌ توانید خواسته‌ های خود را نشان دهید، بنویسید.

از آنجایی که شما به تخیل خود فرمانروایی آزاد می دهید تا پرسه بزند، ممکن است از ایده های مختلفی که امروز به ذهن شما خطور می کند شگفت زده شوید. به خود اجازه دهید تا ایده هایی را که از تخیل شما می آید دنبال کنید. امروز خلاق باشید تا فرصت‌ های جدیدی را برای دیگران ایجاد کنید.

فال تاروت 11 بهمن برای بهمن

ممکن است امروز در هر فعالیتی لذت ببرید. ممکن است تمایل داشته باشید که بیشتر بر افکار معنوی تمرکز کنید و الوهیت را در همه موجودات زنده بشناسید. یک راه خوب برای تقویت این احساسات، صرف زمان برای غوطه ور شدن در لحظات عمیق هیبت است.

ممکن است بخواهید یک محیط آرام و طبیعی پیدا کنید که در آن تنها باشید و همه افکار را از ذهن خود رها کنید. روی آرامش اطراف خود تمرکز کنید و به خود اجازه دهید تا با ریتم های طبیعت هماهنگ شوید.

همانطور که آگاهی خود را به روی شگفتی های زندگی باز می کنید، باید احساس کنید که ارتباطات معنوی شما تقویت و رشد می کند و احساس سعادت قلب شما را پر می کند. سپس می‌ توانید این احساس را در هر زمانی در طول روز با مکث و اجازه دادن دوباره به آن احساس ترس به دست آورید. با ارج نهادن به احساس قداست خود در بازتابی آرام امروز، می توانید حس جدیدی از معنا و غنا را در زندگی خود ایجاد کنید.

فال تاروت 11 بهمن برای اسفند

ممکن است امروز تمایل داشته باشید که از حواس خود لذت ببرید. این تمایل می تواند نیاز به افزایش کیفیت تجارب خود را حتی به روش های کوچک نشان دهد. یک راه عالی برای استفاده از خلق و خوی حسی خود این است که فعالیت های جدید را با ذهن و قلب باز کشف کنید.

ممکن است بخواهید از یک رستوران دیدن کنید و یک غذای جدید را امتحان کنید. برای تجربیات دیداری و شنیداری، بازدید از یک گالری هنری یا شرکت در یک کنسرت را در نظر بگیرید. شما همچنین می توانید تلاش کنید تا امروز با آگاهی بیشتری در فعالیت های معمول خود شرکت کنید. این کار لذت شما را تشدید می کند و به شما امکان می دهد با تجربیات خود هماهنگی بیشتری داشته باشید.

امروز با غوطه ور شدن در فعالیت های شهوانی، هر تجربه را تقویت کرده و عمق جدیدی به زندگی خود اضافه می کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان