تست شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی عاطفی

تست شخصیت شناسی | یک مثلث انتخاب کنید و حقایق پنهان خود را کشف کنید

روانشناسان می توانند به شما نشان دهند که چقدر در برابر تغییرات مقاوم هستید، آن هم فقط با انتخاب یک شکل هندسی مانند مثلث. جالب است بدانید که این موضوع کاملا امکان پذیر است چون ما ناخودآگاه اشکال هندسی را انتخاب می کنیم که به شخصیت خودمان نزدیک تر هستند.

تست شخصیت شناسی | یک مثلث انتخاب کنید و حقایق پنهان خود را کشف کنید
کدخبر : 17560
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

مثلت مورد علاقه ی شما کدام گزینه است؟

حالا جواب ها را بخوانید و حقایق جالبی را درباره ی شخصیت خودتان کشف کنید.

مثلث شماره 1 :

اگر مثلث شماره 1 را انتخاب کرده اید باید بگوییم که شما فردی مصمم و فداکار هستید که برای رسیدن به اهدف تان تلاش می کنید.

بسیاری از افراد شما را فردی کمال گرا و وابسته به قوانین می دانند اما شما به خوبی می دانید که برای رسیدن به اهداف باید از یک جایی شروع کنید و تا رسیدن به آن جلو بروید.

آن ها به خوبی می دانند که باید در این زمینه باید به شما اعتماد کنند و همین علت موفقیت های شما در زندگی است.

مثلث شماره 2 :

اگر مثلث شماره 2 را انتخاب کرده اید باید بدانید که فردی رو راست و قابل اعتماد هستید و همین ویژگی ها نقاط قوت شخصیتی شما در زندگی هستند.

دید شما به زندگی همیشه ساده و مثبت بوده و اگر کسی درباره ی دیدگاه های شما سوال بپرسد، صادق بودن و مشارکت در کار ها را به عنوان دو اصل مهم رسیدن به موفقیت معرفی می کنید.

مثلث شماره 3 :

اگر مثلث شماره 3، شکل هندسی مورد علاقه ی شماست باید بگوییم که شما عقل و منطق را برای حرکت رو به جلو و رسیدن به اهداف مهم می دانید و در بیشتر جمع ها به عنوان مغز متفکر عمل می کنید.

برای هر موضوعی راهکار هایی ارائه می کنید و آن را با جزییات مورد بحث قرار می دهید. برای انجام کار ها بسیار بر روی اصول تاکید دارید و با تکیه بر مهارت هایی که دارید به انجام بهتر آن ها کمک می کنید.

شاید دوستانتان شما را فردی خوره کار بدانند اما خودشان اقرار می کنند که فقط تلاش می کنید تا همه چیز را به بهترین نحو ممکن انجام دهید.

مثلث شماره 4 :

شما فردی پر شور و احساساتی هستید. اگر هدفی را انتخاب کنید، خود را در برابر آن متعهد می بینید و با اعتماد به نفس بیشتر برای انجام بهتر آن تلاش می کنید. اجازه نمی دهید که چیزی شما را از رسیدن به اهداف تان بازدارد.

شاید مشتاق بحث و گفتگو در یک زمینه باشید اما زمانی بیشتر خوشحال می شوید که یک کار را به بهترین نحو انجام دهید و رسیدن به هدف برای شما بسیار ارزشمند تر از مشغول شدن به چیز های جزیی است.

مثلث شماره 5 :

شما شخصیتی مردمی و برون گرا دارید. به راحتی می توانید سر صحبت را با دیگران باز کرده و با دقت به حرف هایی که می زنند گوش کنید.

خانواده و دوستان برای شما بسیار با ارزش هستند بنابراین سعی می کنید که به آن ها احترام بگذارید و چون شما یک شنونده ی خوب هستید با شما احساس راحتی بیشتری می کنند.

کدام مثلث را به عنوان شکل هندسی مورد علاقه ی خود انتخاب کردید؟ آیا نتایج به درستی شخصیت شما را بازگو کرده اند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

منبع : brightside

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان