فال ابجد | فال ابجد فردا

فال ابجد روزانه و طالع بینی از روی حروف ابجد 7 بهمن ماه | فال ابجد روزانه 7 بهمن ماه

فال ابجد خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

فال ابجد روزانه  و طالع بینی از روی حروف ابجد 7 بهمن ماه | فال ابجد روزانه 7 بهمن ماه
کدخبر : 17528
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: عرفان پارسا

فال ابجد روزانه خود را در ادامه بخوانید:

فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: آ د ب

تعبیر: بخت و اقبال خوبی دارید در کارهایتان موفق و پیروز می‌شوید پول و سود خوبی به دستتان میرسد و مشکلاتتان حل می شود و همه چیز درست می‌شود و زندگی تان از این رو به آن رو خواهد شد. شما کاری را انجام می دهید که برایتان ارزشی ندارد اما به بهای گزافی می خواهید به هدفتان برسید. گره کارتان به دست خودتان باز می شود، بیهوده وقت تلف نکنید و منتظر کمک های غیبی ننشینید. شما سخت به نیتتان دل بسته اید به طوری که تمام اندیشه تان را تصاحب کرده است. اشتباه می کنید.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: د د ج

تعبیر: قصد و هدف خوبی دارید و در کارهایتان موفق می‌شوید و مشکلات و سختی های تان به زودی حل و فصل خواهد شد و بسیار شاد و خوشحال خواهید شد بدانید که نباید دست از تلاش و کوشش بکشید. کمی صبور باشید و گذشته را مرور کنید. شما می توانید در تحصیل موفق شوید ولی کوتاهی می کنید و کار خود را به امروز و فردا می اندازید، زندگی سراسر مبارزه است، برای اجرای نیت خود نیاز به تلاش بیشتر دارید. چشم انداز شغلتان روشن است به شرط آن که از معلومات و فنون بیشتری برخوردار شوید.

فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: د ج د

تعبیر: با فتنه و فتنه انگیزی های بیهوده خودتان را به نابودی و شکست مواجه می کنید و مشکلات بسیار زیادی در زندگیتان سرازیر خواهید کرد،، سعی کنید؛ بیشتر مراقب خود باشید چون شخصی با صورتی گندمگون می خواهد به شما صدمات بسیار زیادی در آینده وارد کند. برای رسیدن به خواسته تان باید ناز طرف مقابلتان را بیشتر بکشید، نگران نباشید زمان ناز کردن شما هم می رسد اما فعلا بهتر است کوتاهی نکنید. در مورد موضوعی که خودتان در موردش تحقیق نکرده اید به شنیدن حرف های دیگران اکتفا نکنید و دست به اقدامی نزنید. یذیرای میهمانی خواهید بود.

فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: د آ ج

تعبیر: بخت و اقبال خوبی دارید. تمام مشکلات و سختی‌ها از سر راهتان برداشته خواهد شد و آرامش نصیبتان می‌شود به زودی ازطرف اهل قلم خبری خوش به گوشتان خواهد رسید،، که احساس خوشایندی در وجودتان سرازیر می کند و شما را به هدفتان می‌رساند. شخصی برای انجام کاری به شما کمک بزرگی خواهد کرد. کاری را شروع کرده اید که با سرعت دلخواهتان پیش نمی رود، به جای حرص و جوش مشکل اصلی را پیدا کنید و منتظر رسیدن خبری هستید، بی توجه به این خبر کار خودتان را بکنید. از جمعی که فقط وقتتان را می گیرد بهتر است هرچه زودتر فاصله بگیرید.

فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: د ج ج

تعبیر: به زودی گره از کار تان گشوده خواهد شد و موفقیت و سربلندی در آینده نصیبتان می شود بهتر است؛ نگرانی به خود راه ندهید،، اگر قصد رفتن به سفری را دارید به خوبی و خوشی این سفر را طی خواهید کرد و به مقصود خود خواهید رسید. برای کسی کاری انجام می دهید و باری از روی دوشش بر می دارید. این روزها برای حفظ سلامتتان بیشتر ورزش کنید. در محیط کاری راهی که انتخاب کرده اید راه درستی نیست و به زودی پشیمان می شوید، این راه غیر از ضرر چیز دیگری برایتان ندارد. پیغامی دریافت می کنید به آن اهمیت ندهید.

فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: د ب ج

تعبیر: شخصی می‌خواهد به شما صدمات بسیار زیادی در زندگی وارد کند و برای تان غم و اندوه فراوانی به وجود بیاورد،، بهتر است؛ بیشتر مراقب خود باشید و خودتان را به فساد آلوده نکنید تا به دردسرهای بزرگی در امورات زندگی تا مواجه نشوید. در مورد نیت تان دست از لجاجت بردارید و با اندیشه و تفکر و سرعت عمل مقدمات فعالیت خود را فراهم کنید. همیشه کارها بر وفق مراد نیست و حساب ها درست از کار در نمی آید. هر چه اصرار و پافشاری کنید، فقط وقت و عمرتان را تلف کرده اید. جواب یک دعوت را هر چه زودتر بدهید.

فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: د ب ب

تعبیر: طالعت نیک است. سعی کنید در راز و نیاز با خداوند کاهلی نکنید که برایتان مشکلات بسیاری در زندگی به وجود می آورد،، و شما را به نابودی میرساند،، اگر قصد کمک رساندن به شخصی را دارید سعی کنید هرچه زودتر اینکارا به انجام برسانید. از لحظه لحظه عمرتان نهایت استفاده را ببرید. بیش از پیش مورد لطف و توجه شخصی قرار خواهید گرفت. نامه ای دریافت می کنید و خرجتان کم می شود. با شخصی که حد و مرزش را نمی شناسد، رابطه تان را قطع کنید. ضرری که به شما می زند نمی توانید جبران کند. تکلیف کاری را روشن کنید.

فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: ب د ج

تعبیر: طالعت خوب است. به زودی به هدف و خواسته های قلبی تان خواهید رسید و موفقیت و سربلندی را در آینده به دست می آورید،، از طرف شخصی ثروتی به شما خواهد رسید،، که آرامش و آسایش را در وجودتان به وجود می‌آورد و شما را به مقامات بالا نزدیک می‌کند. شخصی را بیش از این در تصمیمتان دخالت ندهید و هر چه زودتر تصمیمتان را بگیرید و تکلیف را روشن کنید. نزدیکان شما را از انجام کاری که در سر دارید، برحزر می دارند، شما اما بهتر است کار خودتان را انجام بدهید. برای شخصی که دوستش دارید، چیزی خواهید خرید که بسیار خوشحالش می کند. بحثی که نیمه کاره مانده تمام کنید.

فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: آ آ ج

تعبیر: دست از انتقام و کینه توزی بردارید و از کارهای بد و ناپسند دوری کنید و فکر و اندیشه تان را پاک کنید و اگر دیگران را ناراحت کرده اید از آنها دلجویی کنید و بدانید که زودی موفق و پیروز می‌شوید تنها باید امیدتان به خداوند باشد. قولی داده اید که بهتر است هر چه زودتر عملی کنید. شما آینده نگر و عاقل هستید. برای نیت تان باید کمی صبر کنید و ببینید برای آینده چه می خواهید. کاری را از روی هوا و هوس انجام ندهید. در حال حاضر رنج و سختی را تحمل می کنید، اما در آینده برای شما نتیجه ای بسیار خوب دارد.

فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: د ب آ

تعبیر: بخت و اقبال خوبی دارید پس از استرس و نگرانی دوری کنید و بدانید که همه چیز درست خواهد شد امید و توکلتان به خداوند باشد چرا که شما را به موفقیت و خواسته هایتان می رساند و همه چیز به سود شما خواهد بود. شخصی شما را مسخره می کند، به او اعتنا نکنید و کار خودتان را انجام دهید.. اوضاع مالی تان خوب خواهد شد، بیش از حد خودتان را عذاب ندهید. برای رسیدن به چیزی یا کسی خودتان را به آب و آتش می زنید، رها کنید، چیزی که دنبالش هستید، اگر مال شما باشد به سمت تان می آید.

فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: ب ج آ

تعبیر: این قصد و هدف باعث استرس و نگرانی شما خواهد شد پس بهتر است از آن بگذرید و آنها را انجام ندهید،بدانید که دیگران پشیمان می شوند و برای دلجویی به پیش شما خواهند آمد شما خیالتان راحت باشد و امیدتان به خداوند باشد. شنیدن خبری، آرامشتان را برهم می زند. این روزها شما جسماً بسیار خسته اید، کمی استراحت تان را بیشتر کنید تا بتوانید درست تصمیم بگیرید، وگرنه گره روی گره خواهید زد. در مورد مسئله ای تا از شما پرسیده نشده، نظرتان را بیان نکنید. به نیت تان می رسید، اگر کمی صبور باشید.

فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: ج ب ج

تعبیر: بخت و اقبال خوبی دارید و به خواسته ها و اهداف تان می رسید به زودی خبرهای خوب و خوشحال کننده ای را خواهید شنید و در کارتان پیشرفت میکنید و از کار بد و ناپسند دوری کنید با دیگران به خوبی رفتار کنید. شما قلب پاک و مهربانی دارید و از آنجا که نمی توانید ناراحتی دیگران را ببینید، ممکن است حرفی بزنید یا پیشنهادی بدهید که به دردسرتان می اندازد. احساس می کنید که دوستی ناخواسته قصد مداخله در کارهایتان را دارد. این امر شما را عصبانی کرده، او را متوجه اشتباهش بکنید.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان