تست شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی و روانشناسی

تست شخصیت شناسی | اگر این نشانه هارو داری واسه بقیه خیلی جذاب و دوست داشتنی هستی

گاهی اوقات، تشخیص اینکه آیا مردم واقعاً شما را تحسین کرده و به شما احترام می‌گذارند، دشوار است. آن‌ها ممکن است همیشه احساسات خود را به صورت شفاهی بیان نکنند.

 تست شخصیت شناسی | اگر این نشانه هارو داری واسه بقیه خیلی جذاب و دوست داشتنی هستی
کدخبر : 17523
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

نشانه های شخصیت جذاب:

با این حال، تحسین، اغلب به روش‌های ظریفی قابل تشخیص است.

در ادامه، برخی از نشانه های شخصیت جذاب را با شما به اشتراک می‌گذاریم که نشان می‌دهند مردم به شما احترام زیادی می‌گذارند.

۱- گوش دادن دقیق

یکی از بارزترین نشانه های شخصیت جذاب که نشان می‌دهد شما به شدت مورد تحسین دیگران هستید، نحوه واکنش آن‌ها هنگام صحبت کردن شما است.

ممکن است متوجه شوید که وقتی صحبت می‌کنید، بقیه افراد حرف‌هایتان را با دقت گوش دهند. آن‌ها تماس چشمی را حفظ کرده و متفکرانه به شما پاسخ می‌دهند.

۲- احترام به مرز‌ها

یکی از نشانه های شخصیت جذاب، احترام به مرز‌ها و رعایت حد و حدود‌ها است.

۳- تقلید از رفتار‌ها

نشانه های شخصیت جذاب: شاید متوجه این موضوع نشوید؛ اما وقتی کسی مورد تحسین مردم است، آن‌ها اغلب به صورت ناخودآگاه رفتار‌های او را منعکس می‌کنند. این یک پدیده روانی بوده که به عنوان «اثر آفتاب پرست» شناخته می‌شود.

اثر آفتاب پرست، می‌تواند شامل استفاده از زبان بدن یا عبارات مشابه در طول مکالمه باشد. این رفتار آینه‌ای، نشان‌دهنده تحسین و احترام است.

۴- ارزش قائل شدن برای نظرات

وقتی مورد تحسین مردم هستید، آن‌ها از شما مشاوره می‌گیرند و علاقه‌مند به شنیدن افکار و دیدگاه‌های شما در مورد موضوعات مختلف هستند.

اگر می‌بینید که مردم اغلب برای مشاوره به شما مراجعه می‌کنند، می‌تواند نشانه تحسین باشد. آن‌ها به قضاوت شما اعتماد دارند و معتقدند که نظراتتان می‌توانند آن‌ها را به سمت تصمیم‌گیری‌های بهتر راهنمایی کنند.

۵- خوشحال شدن از دستاورد‌ها

یکی دیگر از نشانه های شخصیت جذاب، زمانی بوده که مردم واقعاً از موفقیت شما خوشحال می‌شوند. آن‌ها دستاورد‌های شما را به عنوان تهدید یا دلیلی برای حسادت نمی‌بینند.

۶- دفاع کردن

یکی از نشانه های شخصیت جذاب، دفاع کردن است؛ به خصوص زمانی که برای دفاع از خود حضور ندارید.

حمایت از کسی در زمان حضورش آسان است؛ اما انجام این کار در غیاب او به شجاعت و احترام زیادی نیاز دارد.

۷- به خاطر آوردن جزئیات

توجه به جزئیات می‌تواند با به خاطر آوردن کتاب مورد علاقه، خاطره کودکی و… خود را نشان دهد. به خاطر آوردن جزئیات، یکی دیگر از نشانه‌های احترام و تحسین است.

توجه به جزئیات، نشان می‌دهد که افراد واقعاً به شما و زندگی‌تان اهمیت می‌دهند. آن‌ها برای به یاد آوردن چیز‌های کوچک وقت می‌گذارند؛ زیرا شادی شما برای آن‌ها مهم است.

۸- در میان گذاشتن اسرار

اگر کسی مایل است که راز‌های خود را با شما در میان بگذارد، تحسین و احترام زیادی برای شما قائل است. این کار، نیاز به سطح بالایی از اعتماد دارد.

آن‌ها مطمئن هستند که شما از اطلاعات سوءاستفاده نکرده یا به اعتمادشان خیانت نمی‌کنید.

۹- تلاش برای سربلند کردن شما

وقتی کسی شما را تحسین می‌کند، می‌خواهد باعث افتخارتان شود.

آن‌ها تلاش می‌کنند که عملکرد بهتری داشته باشند، با این امید که شما را سربلند کنند. این انگیزه برای تحت تأثیر قرار دادن، گواهی بر تحسین و احترام است.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان