فال تاروت | فال تاروت کبیر

فال تاروت کبیر 2 بهمن | فال تاروت کبیر 2 بهمن شما چه چیزی نشان میدهد؟

فال تاروت کبیر روزانه خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

فال تاروت کبیر 2 بهمن | فال تاروت کبیر 2 بهمن شما چه چیزی نشان میدهد؟
کدخبر : 17429
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: علی پارسا

از گذشته فال تاروت را وسیله‌ای برای پیشگویی قلمداد می‌کنند. فال تاروت  دارای ۲۱ خال حکم متمایز ویک کارت به نام «دلقک» نیز می‌باشد.فال تاروت از ۴ دسته خال که هر کدام شامل ۱۰ کارت شماره دار (از آس تا ۱۰) و ۴ کارت تصویر دار است، تشکیل می‌شود. کارت‌های خال فال تاروت  در واقع معادل کارت‌های شاه، بی بی و سرباز  پاسور است. در ادامه میتوانید فال تاروت روزانه خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

فال تاروت 2 بهمن متولدین فروردین

شما به لیست بی پایان کارهایتان اجازه می دهید بر شما تاثیر بگذارد، طوری که هیچ وقتی برای سرگرمی و تفریح ندارید و از این بابت شکایت دارید.

بنابراین، به خودتان لطفی کنید و مراقبت از خود را در اولویت قرار دهید. به آنچه که روح شما را بیدار می کند اولویت دهید. چیزی که برای شما شادی می آورد.

آخرین باری که با معشوق خود در حومه شهر قدم زدید یا برای دیدن فیلم مورد علاقه تان به سینما رفته اید، کی بوده است؟

فال تاروت 2 بهمن متولدین اردیبهشت

آیا سرزنش کردن خود به شما کمکی می کند؟ آیا این به شما کمکی به اشتباه می کند؟ یا باعث می شود بارها و بارها خود را در جایگاه قربانی قرار دهید؟

امروز، کارت ها از شما می خواهند که چراغ آگاهی را روشن کنید. تا حواس تان به چیزی باشد که از ذهن خود ساطع می کنید.

چیزی را دنبال نکنید؛ جذب کنید! این کار باعث می شود واقعیت زندگی شما به روش‌ هایی بیش از آنچه تصور می‌ کنید تغییر کند.

نفس بکشید، آرام باشید و احساس کاذب کنترل خود را رها کنید. ارتعاش چیزی را که به جهان خود دعوت می کنید نگه دارید و اجازه دهید به سمت شما بیاید.

فال تاروت 2 بهمن متولدین خرداد

می دانیم که اخیرا همه چیز برایتان پیچیده بوده است. می دانیم که احساس می کنید سهم شما از برکات زندگی به نحوی گم شده است و برای مدتی طولانی گیر کرده اید. اما این دور از واقعیت است.

چیزی که کارت ها می خواهند در این لحظه به خاطر بسپارید این است که رنگین کمانی آن سوی ابرها وجود دارد. هر چیزی که در حال حاضر از سر می گذرانید موقتی است و به زودی تمام خواهد شد.

بنابراین، در حال حاضر یک نفس عمیق بکشید، به مرکز قلب خود برگردید، و 5 عبارت تاکیدی که برایتان مفید است را تکرار کنید.

عشق، شادی، سعادت و گستردگی درون را احساس کنید و بدانید که تا زمانی که به درونی ترین بخش وجود خود متصل هستید، آرامش هرگز نمی تواند از شما فرار کند.

فال تاروت 2 بهمن متولدین تیر

عشق و علاقه، اشتیاق و میل در حال حاضر موضوعات اصلی برای شما هستند. خودتان را برای یک عاشقانه آماده کنید. برای قدم گذاشتن در میدان کوانتومی معجزات آماده شوید!

بهترین کاری که می توانید برای خود انجام دهید این است که همه چیز را برای خود شفاف نگه دارید.

برقراری ارتباط با احساسات و عواطف خود در هر مرحله از مسیر آسان نخواهد بود. اما صداقت شما را قادر می سازد تا پایه و اساس یک رابطه محکم را بسازید.

فال تاروت 2 بهمن متولدین مرداد

شما همیشه دلی پر شور داشتید. شما مانند یک گل وحشی در باغی پر از گل رز و نیلوفر هستید! بنابراین، به خودتان لطفی کنید و حقیقت وجود خود را دست کم نگیرید.

صدای معتبر خود را پیدا کنید و فقط پیشنهاداتی را بپذیرید که در شما طنین انداز می شود. اگر انتخاب چیزی که روح شما را بیدار می کند مستلزم آن است که از «درست» و «غلط ها» فراتر بروید، همین کار را انجام دهید.

زندگی کردن بر اساس انتظارات دیگران، چیزی نبوده که وقتی پا به این قلمرو زمینی گذاشتید، قرار بوده انجام دهید!

فال تاروت 2 بهمن متولدین شهریور

حقیقت این است که شما می دانستید! شما همیشه می دانستید که هیچ چیز برای یک عمر دوام نمی آورد. اما با این حال، احساس ناامیدی دارید.

با خودتان خلوت کنید! بنشینید و با علم به اینکه این نیز خواهد گذشت، جزر و مد زندگی را مشاهده کنید.

اگر میل به رفع مشکل با کسی دارید، فضایی را برای گفتگو نگه دارید. فقط بدانید که نمی توانید نتیجه اقدامات خود یا پاسخ او به اطلاعاتی که باید با او به اشتراک بگذارید را کنترل کنید.

فال تاروت 2 بهمن متولدین مهر

ثروت، موفقیت، پول و قدرت موضوعات اصلی امروز هستند! شما جایی هستید که قرار است باشید، و در حال چشیدن ثمره شیرین تلاش های گذشته خود هستید.

آنچه کائنات می‌ خواهد بدانید، این است که اعتماد داشته باشید که با حرکت به جلو، همه چیز بهتر خواهد شد. با این حال، وقتی نوبت به روابط بین فردی شما می‌ رسد، از شما خواسته می‌ شود که «تشخیص» را به عنوان شعار خود بپذیرید.

حواس تان به این باشد که چه کسی را به میدان انرژی خود راه می دهید. همه کسانی که به نظر می رسد شما را دوست دارند، خیر و صلاح شما را نمی خواهند و نیت خوبی در دل ندارند.

فال تاروت 2 بهمن متولدین آبان

یک درس دیگر! آن هم درست موقعی که فکر می کردید چالش ها به پایان رسیده است! به خودتان لطفی کنید و با هر چیزی که در حال حاضر دوباره در زندگی تان ظاهر می شود، خوب، بد، زشت یا زیبا، روبرو شوید.

هیچ کس نمی گوید که انجام کار درونی آسان خواهد بود. با این حال، رویارویی با سایه های خود شما را به روش هایی بیشتر از آنچه تصور می کنید به رهایی می رساند.

شرایط شما کاملا توسط کیهان تنظیم شده است تا از تکامل شما در سطح روح پشتیبانی شود. به نقشه الهی اعتماد داشته باشید!

فال تاروت 2 بهمن متولدین آذر

اگر نگرانی بی پایان در مورد مشکلات به ما کمک می کرد آن ها را حل کنیم، پس همه ما ابرانسان بودیم! بنابراین، به خودتان لطفی کنید و نقطه نظرتان را تغییر دهید.

تشخیص دهید که هم چیز به خاطر شما اتفاق می افتد، نه علیه شما. رها کردن حس کنترل کاذب شما را قادر می سازد در این لحظه شادی، زیبایی و سعادت را بیابید.

و یک چیز دیگر! به ید داشته باشید که همیشه نیمه پر لیوان را ببینید. تغییر نگاه خود به سمت آنچه دارید و آنچه در فنجان شما ریخته می شود به شما کمک می کند ارتعاشات خود را بالا ببرید.

فال تاروت 2 بهمن متولدین دی

برنامه الهی کامل است. نقشه الهی بی عیب و نقص است. بنابراین، سوال ها را رها کنید. همانطور که دوباره به جریان آگاهی خلاق می پرید، «چرایی» و «چگونگی» را رها کنید.

آنچه شما خواسته اید به سوی شما در راه است. با فعال کردن قدرت «دریافت»، می‌ توانید برای معجزاتی که در حال حاضر برای شما ارسال می‌ شوند، فضا باز کنید.

و یک چیز دیگر! کائنات با فرستادن فرصت‌ هایی برای تجربیاتی که به شما امکان می‌ دهد تا سطح خود را ارتقا دهید و ثروتی را که می‌ خواهید و لایق آن هستید به دست آورید، به میل شدید شما برای تغییر پاسخ می‌دهد.

فال تاروت 2 بهمن متولدین بهمن

شما در آرامش هستید. شما با جایی که هستید و آنچه در واقعیت شما آشکار می شود، در آرامش هستید.

تئوری شما در حال حاضر این است که زندگی هر روز و از هر نظر از شما حمایت می کند، بنابراین ممکن است بهترین نسخه خود را شکوفا کنید.

به عنوان راهی برای تقویت رابطه تان با خود و از طریق منبع الهی، سعادت خود را دنبال کنید.

خودتان را به مکان مورد علاقه تان ببرید؛ به پناهگاه مقدسی که در آن احساس یگانگی را تجربه می کنید. پیاده روی روی چمن ها یا شنا در دریا به شما توصیه می شود.

فال تاروت 2 بهمن متولدین اسفند

اگر بگوییم کائنات در حال حاضر یک بوم خالی به شما پیشنهاد می کند چه؟ اگر بگوییم که همین جا، در همین لحظه، فرصتی برای شما مهیا شده که بوم زندگی خود را با درخشان ترین و جسورانه ترین رنگ های پالت خود نقاشی کنید چه؟

پس کمی رویاپردازی کنید، و آماده شوید تا کارهای لازم را انجام دهید تا واقعیت مورد نظرتان را برای خود خلق نمایید.

به قول یکی از نویسندگان مشهور «زندگی به نسبت شجاعت یک فرد، کوچک یا بزرگ می شود.» شما به طور کامل در این فرآیند رویاپردازی پشتیبانی می شوید.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان