فال شمع | فال شمع فردا

فال شمع 29 دیماه | فال شمع 29 دیماه شما چه چیزی نشان میدهد؟

فال شمع روزانه خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید و از آینده خود با خبر شوید.

فال شمع 29 دیماه | فال شمع  29 دیماه شما چه چیزی نشان میدهد؟
کدخبر : 17358
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: عرفان پارسا

فال شمع روزانه خود را در ادامه میخوانید:

 

فال شمع روزانه فردا متولدین فروردین

امروز به فکر تفریح هستید، اما نمی دانید چگونه به چیزهایی که می خواهید برسید. سیاره بخت شما یعنی عطارد معمولا شما را در مسیر درست قرار می دهد ،اما حالا ارتباطش با نپتون تیره و تار باعث می شود بادها در جهت مخالف بوزد! برای رسیدن به اهدافتان عجله نکنید.

فال شمع روزانه فردا متولدین اردیبهشت

شما امروز غرق در خیال و رویا شده اید و موقعی به مشکل برمی خورید که نتوانید فرق بین رویا و واقعیت را تشخیص دهید. شما می توانید با فکر کردن در مورد زندگی ای که خودتان برگزیده اید از رویاهایتان استفاده بهینه ببرید. جزئیات تصویر ایده آلی که برای خودتان ترسیم کرده اید را تصور کنید ، اما فعلا در موردش با کسی حرفی نزنید.

فال شمع روزانه فردا متولدین خرداد

بعد از اینکه شبی را با خوابهای عجیب پشت سر گذاشتد ، دلتان می خواهد روز جدید همانطوری باشد که برایش برنامه ریزی کرده بودید! اما دیر زمانی نیست که شما در کنترل کردن واقعیت به مشکل برخورده اید و هرچه بیشتر تلاش می کنید ، اوضاع پیچیده تر می شود. الان شما باید با تظاهر کردن به مسئول بودن ، صلاحیت و شایستگی خود را نشان دهید.

فال شمع روزانه فردا متولدین تیر

امروز در حالیکه ماه نشانه تان را ترک کرده و وارد قلمرو برج پرنشاط اسد می شود ، شما کمی احساس سبکی می کنید. اما هوز اثرات احساسات حل نشده مربوط به گذشته در شما باقی مانده است. تلاش برای عقلانی کردن پیشرفتهای آینده ، شما را در یک نقطه کور و بی سرانجام نگه می دارد. به جای تکیه کردن به کلمات ، فقط بر اساس آنچه می دانید و در لحظه حال دست به عمل بزنید.

فال شمع روزانه فردا متولدین مرداد

ملاقات ماه با نشانه شما بهتان قدرت می دهد بدون این که در قبال کارتان انتظاری داشته باشید ، احساسات خود را ابراز کنید. اما بازخوردی که امروز دریافت می کنید اصلا برایتان مفید واقع نخواهد شد؛ چراکه به دلیل بسته شدن ارتباط بهرام و نپتون افراد دیگر اصلا درک روشنی از شما ندارند.

فال شمع روزانه فردا متولدین شهریور

امروز سعی می کنید آزاد باشید ، اما خودتان هم می دانید که مسئولیتهای خیلی زیادی پیش رو دارید که باید ظرف چند روز آینده تمامشان کنید. متاسفانه انگار با همه چیز بیگانه اید؛ این اتفاق مثل سندی می ماند که با زبان خارجی و نامفهوم نوشته شده باشد و شما مجبور هستید آن را امضا کنید.

فال شمع روزانه فردا متولدین مهر

بگذارید رویاهایتان به هر جا می خواهد سر بزند!! برای اینکه هر تلاشی بکنید که آن را کنترل کنید شکست می خورید. امروز خیالات شما انقدر شدت پیدا می کنند که نمی توانید آرامش داشته باشید. شما می دانید که در نقطه تغییر و تحول و عبور از یک مرحله به مرحله دیگر هستید ، پس سعی نکنید جلوی تصورات ذهنی خود را بگیرید. درعوض این قدرت خلاقانه خود را تبدیل به تصویر روشن و واضحی کنید که همه مردم بتوانند ازش استفاده کنند.

فال شمع روزانه فردا متولدین آبان

شما امروز در کانون توجه هستید و نسبت به عشقی که نثارتان می شود حس خوبی دارید. اغلب اوقات می توانید نسبت به نیازهایتان راز نگه دار باشید، اما حالا ابراز کردن آنها برایتان خیلی راحت است. البته حتی اگر درمورد آن حرف هم بزنید باز انگیزه و محرک شما مرموز باقی خواهد ماند. افراد دیگر راضی نخواهند شد ، مگر آنکه آنها هم بفهمند پشت پرده چه خبر است! یادتان باشد که وظیفه شما نیست چیزی را برای دیگران توضیح دهید.

فال شمع روزانه فردا متولدین آذر

امروز ماه آتشین برج اسد با ذات معنوی شما مرتبط می شود و این ترکیب به نفع شما تمام خواهد شد. اما شما می دانید که نمی توانید زیاد از مسئولیتهایتان فرار کنید! و باید کارهایی که قول داده بودید را تحویل دهید. باوجود این کارهای شما برای افرادی که می خواهند نقش رهبر و راهنما را داشته باشند پوشیده می ماند. پس در حین کار برنامه ها و کارهایتان را برای افراد دیگر توضیح دهید.

فال شمع روزانه فردا متولدین دی

زندگی پیچیده می شود!!اگر بخواهید دست به عمل زده و کاری هیجان انگیز انجام دهید. متاسفانه شما نمی توانید راحت باشید و هرکاری دلتان خواست انجام دهید. سلسله روابط پیچیده ای در زندگی شما وجود دارد و مانع می شود. پس فعلا عاقلانه تر است که با قدرت فرد دیگری موافقت کنید و علایق خود را برای وقت دیگری نگه دارید.

فال شمع روزانه فردا متولدین بهمن

ارتباط نامتجانس بهرام و نپتون در نشانه خودرای شما از ابرهای خیالی که فراتر از زندگی واقعی هستند می کاهد. در روزهای دیگر شما به راحتی می توانید بدون تقلید کردن از افراد دیگر عضوی از گروه های اجتماعی باشید. اما امروز آنها رفتار عجیب شما را یا درک نمی کنند و یا نمی پسندند. حتی شاید هم عقیده داشته باشند که شما ستیزه جو هستید. البته حقیقت هیچ وقت پنهان نمی ماند.

فال شمع روزانه فردا متولدین اسفند

امروز تلاشهای شما برای نشان دادن دلسوزی و درک کردن دیگران شاید به ثمر ننشیند. البته این سخن بدین معنی نیست که تلاشهایتان کاملا بی فایده است؛ بلکه معنی اش این است که شما مطئن نیستید که دقیقا چه چیزی خیلی مهم است.به جای اینکه سعی کنید به افراد دیگر کمک کنید ، یادتان باشد که یک کار کوچک و کمی مهربانی می تواند نتایج خیلی بزرگی به همراه داشته باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان