فال تاروت | فال تاروت کبیر

فال تاروت کبیر 28 دی | فال تاروت کبیر 28 دی شما چه چیزی نشان میدهد؟

فال تاروت کبیر روزانه خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

فال تاروت کبیر 28 دی | فال تاروت کبیر 28 دی شما چه چیزی نشان میدهد؟
کدخبر : 17345
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: علی پارسا

از گذشته فال تاروت را وسیله‌ای برای پیشگویی قلمداد می‌کنند. فال تاروت  دارای ۲۱ خال حکم متمایز ویک کارت به نام «دلقک» نیز می‌باشد.فال تاروت از ۴ دسته خال که هر کدام شامل ۱۰ کارت شماره دار (از آس تا ۱۰) و ۴ کارت تصویر دار است، تشکیل می‌شود. کارت‌های خال فال تاروت  در واقع معادل کارت‌های شاه، بی بی و سرباز  پاسور است. در ادامه میتوانید فال تاروت روزانه خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

فال تاروت 28 دی  برای متولدین فروردین

کارت تاروت: کارت شش شمشیر

فروردینی ماهی جان، شما با قرار گرفتن در مجاورت کسی که پنهانی دوستش دارید لذت زیادی می برید. احساسات بالا می روند و به سرعت بدون اینکه وقت بگذارید، ممکن است تصمیمی جسورانه بگیرید تا دیگران نتوانند در زندگی آنها دخالت کنند. ممکن است بخواهید به تعطیلات بروید و فقط استراحت کنید و این تعطیلات ممکن است نزدیک دریا، رودخانه یا هر آبزی باشد. ممکن است گمراه کننده باشد و نه چیز دیگری. وضعیت بیماران ممکن است بهبودهایی را نشان دهد و برای تغییر مکان بیرون بروند.

فال تاروت 28 دی برای متولدین اردیبهشت

کارت تاروت: کارت شوالیه شمشیر

اردیبهشت ماهی، برای کسانی که در زمینه خلاقیت فعالیت می کنند، این روزی است که اجازه می دهند آب خلاق خود جاری شود و حضور خود را احساس کنند. به نظر می رسد هر تلاشی که برای راضی نگه داشتن شریک یا یکی از عزیزانتان انجام دهید با این نگرش به نتیجه نمی رسد. مهم نیست چه کاری انجام می دهید، آنها در آن ایراد خواهند یافت. روابط هماهنگ با صبر و نگرش نرم شما برقرار می شود، نیت شما درست است و نگرانی برای مردم نیز زیاد است. اما رویکرد شما تا حدودی تهاجمی است. فقط آن را بررسی کنید

فال تاروت 28 دی برای متولدین خرداد

کارت تاروت: کارت جهان

خرداد ماهی عزیز، شما این شانس را دارید که با افرادی ملاقات کنید که اخیراً آنها را ندیده بودید. این اعتماد، اشتیاق و قدرت درونی شماست که باعث می شود رابطه برای مدت طولانی تری قوی تر شود. شریک زندگی‌تان را پیدا می‌کنید که دوستش دارید همیشه در کنارتان باشد. شما می توانید امروز خود را تصاحب کنید. شما می توانید چیزهای مهم مانند سلامتی، ثروت، شغل، خانواده و عشق را در همه زمینه های زندگی به حداکثر برسانید. زنان شاغل از آنجایی که احساس می کنند قادر به مدیریت امور مالی فردی و خانوادگی هستند، احساس رضایت زیادی می کنند.

فال تاروت 28 دی برای متولدین تیر

کارت تاروت: کارت تک شمشیر

تیرماهی جان، در مورد مردم خود خیلی بخیل نباشید. ممکن است از عشقی که دیگر کارساز نیست دور شوید. در عرصه آکادمیک در فعالیت های مختلفی شرکت می کنید. مصاحبه ها، امتحانات، مسابقات وقت شما را می گیرد. شما همچنین در حال آزمایش عشق افلاطونی هستید زیرا دوستان روشنفکر یا عاشقان توجه شما را جلب می کنند. از نظر اجتماعی نیز آماده باشید. مکاتبات و ارتباطات کتبی نیاز به توجه دارد، در برخورد و بیان خود ملایم و نرم باشید.

فال تاروت 28 دی برای متولدین مرداد

کارت تاروت: کارت احمق

مرداد ماهی، یک گردش یا سفری که قبلاً به تعویق افتاده است، ممکن است امروز محقق شود. شروع جدیدی در زندگی از هم اکنون آغاز خواهد شد. این ممکن است شامل یادگیری مهارت جدید، پیوستن به شغل جدید، ایجاد یک رابطه جدید یا شروع یک دوره دوم پس از بازنشستگی باشد. هر چه که باشد شما خوشبین، امیدوار و مشتاقانه منتظر آینده هستید. شما مانند یک ماوریک در حال و هوای یادگیری چیزی جدید هستید و حوزه جدیدی را که به تازگی وارد آن شده اید تجربه می کنید.

فال تاروت 28 دی  برای متولدین شهریور

کارت تاروت: کارت اعتدال

شهریور ماهی، ممکن است مجبور شوید برای رسیدن به کارهایی که در زمینه تحصیلی ناقص مانده اند، زمان پیدا کنید. برای رسیدن به اهداف باید مسیر میانه را تعادل و اعتدال طی کنید. به آنچه احساس گناه می کنید، به اشتباهاتی که احساس می کنید در گذشته مرتکب شده اید نگاه کنید. سپس خود را ببخش و آنها را رها کن. از اشتباهات درس بگیرید. برای کسانی که واجد شرایط ازدواج هستند اما به دلیل هوس و هوس خود پیشنهاد ازدواج را رد می کنند، احتیاط وجود دارد.

فال تاروت 28 دی برای متولدین مهر

کارت تاروت: کارت ده چوبدست

مهرماهی عزیز، نسبت به کسی که قبلاً با شما خوب نبوده احساس کینه توزی نکنید. مسئولیت ها پایان ناپذیر به نظر می رسند و نتایج هرج و مرج هستند. بفهمید کجا اشتباه می کنید. فقدان ارتباطات، تقسیم بار کار وجود دارد. یاد بگیرید که کار را به اشتراک بگذارید. شما این توانایی را دارید که مسئولیت را بر عهده بگیرید و به موقع آنها را تکمیل کنید. داشتن جزئیات برای انجام کاری که فقط دوست دارید، احتمالاً روز شما را خوش می کند.

 فال تاروت 28 دی برای متولدین آبان

کارت تاروت: کارت عدالت

آبان ماهی ها، درست در این زمان ضربه می زنند. یک شروع زیبا برای یک عاشقانه جدید، رابطه ای که در آن درک، هماهنگی و عشق عمیق را تجربه خواهید کرد. شما در کار خود بی طرف هستید و تمام مسئولیت های شخصی یا حرفه ای خود را توجیه می کنید. تعادل، احترام متقابل و هماهنگی در روابط با یکدیگر احساس خواهد شد. من وجود ندارد، فقط ما هستیم، و هر دو طرف روی یک نتیجه متقابل سودمند یا موقعیت برد-برد متمرکز هستند. حکم نهایی در پرونده حقوقی ممکن است به نفع شما باشد.

فال تاروت 28 دی برای متولدین آذر

کارت تاروت: کارت سه شمشیر

آذر ماهی جان، یک دشمن در جبهه عشق ممکن است ناامید کننده باشد. شما احساس صدمه، ناامیدی و تنهایی می کنید. ممکن است رابطه یا همسرتان به پایان برسد یا کسی که دوستش دارید تعهدی را که با یکدیگر انجام داده اید فراموش کند. انرژی روز بر علیه شما می رود. وضعیت بیماران ممکن است بدتر شود. مسائل بهداشتی باید بدون معطلی رسیدگی شود. فشار خون بالا، بیماری های قلبی یا بیماری های جدی می تواند منجر به جراحی شود.

فال تاروت 28 دی برای متولدین دی

کارت تاروت: کارت شوالیه چوبدست

دی ماهی عزیز، عملکرد خوب در عرصه آکادمیک ممکن است به عنوان یک تسکین بزرگ برای کسانی باشد که هیبی-جیبی را دریافت می کنند. شما قرار است زندگی خود را بهبود بخشید. امروز روز خوبی برای مقابله با هر چالشی است که سر راه شما قرار می گیرد. سفر نیز نشان داده شده است. یا به دلیل کار یا فعالیت های ماجراجویانه مانند صخره نوردی، غواصی در آسمان یا اسب سواری، یا فقط با سرعت رانندگی می کنید. خوب، از اقدامات ایمنی استفاده کنید و سرعت خود را کاهش دهید.

فال تاروت 28 دی برای متولدین بهمن

کارت تاروت: کارت نوباوه چوبدست

بهمن ماهی عزیز، قدردانی برای کسانی که تحصیلات عالی را دنبال می کنند در انتظار است. این روز خوبی برای حضور در مصاحبه، امتحان رقابتی و شروع یک سرمایه گذاری جدید است. ترفیع ممکن است بیاید. کسانی که برای ازدواج نامزد می کنند احتمالاً از یک خواستگاری طولانی لذت خواهند برد. شما احساس جوانی و انرژی می کنید. ایده های جدید در ذهن شما ایجاد می شود و جرقه ای به خلاقیت می دهد. شما می توانید در خانواده منتظر خبرهای خوبی از بارداری یا تولد فرزند باشید.

فال تاروت 28 دی برای متولدین اسفند

کارت تاروت: کارت دو شمشیر

اسفند ماهی ها، حفظ روابط صمیمانه با همه بعداً به نفع شما خواهد بود. شما نباید مسئولیت های خود را نادیده بگیرید. این احتمال وجود دارد که روز خود را صرف برنامه ریزی بدون دستیابی به تصمیم نهایی کنید. یک رویکرد جدی نسبت به کار ضروری است. کار بر روی پروژه ها با یک شریک یا همکار امروز چالش برانگیز خواهد بود. انجام کاری که توسط شخصی نیمه تمام مانده است ممکن است وقت شما را در محل کار بگیرد و این می تواند شما را عصبانی کند.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان