فال ابجد | فال ابجد فردا

فال ابجد روزانه و طالع بینی از روی حروف ابجد 26 دیماه | فال ابجد روزانه 26 دیماه

فال ابجد خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

فال ابجد روزانه  و طالع بینی از روی حروف ابجد 26 دیماه | فال ابجد روزانه 26 دیماه
کدخبر : 17271
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: عرفان پارسا

فال ابجد روزانه خود را در ادامه بخوانید:

فـال ابجد 26 دی متولدین فروردین

امروز حوصله ی منطق و مسائل جدی را ندارید ، به خصوص اگر کسی بخواهد خارج از شوخی با شما صحبت کند. شاید بخواهید بی خیال وظایف بشوید حتی اگر بدانید که ناچار می شوید بهای سنگینی برای این رفتار نسنجیده ی خود بپردازید. اما اگر قبل از اینکه به دنبال خوش گذرانی باشید کمی فکر کنید حتما می فهمید که بعد از تمام کردن کارهایتان حتی می توانید بیشتر به این منظور برسید.

فـال ابجد 26 دی متولدین اردیبهشت

خیلی برای اتان سخت است که براستراحت خود غلبه کنید.بنابراین از تکان دادن به خودتان شانه خالی می کنید. شاید آرزویتان این باشد که تمام لحظات را با شادی و تفریح که شما درآن استاد هستید ، بگذرانید اما خیال پردازی شما به واقعیت تبدیل نمی شود مگر اینکه خودتان بخواهید که کار کنید و فورا راحت طلبی را کنار بگذارید. گرچه باید خیلی از خودتان به خاطر این کار خواهش کنید ولی به لذت وقتی که چیزی برای نشان دادن روزتان دارید می ارزد.

فـال ابجد 26 دی متولدین خرداد

امروز دوستانتان ، شما را به خاطر کاری که هرگز قبلا آن را انجام نداده اید تشویق خواهند کرد.خوشبختانه ، این که شما می خواهید آنها را همراهی کنید روز بسیار خوشی را برای شما بوجود می آورد.اما از بد شانسی ، شما شیفته ی کاری می شوید که دارید انجام می دهید که باعث می شود مسوولیتهای خود را فراموش کنید.اکنون یک وقت خوب لازم است تا شما برگردید و کارهای ناتمام خود را تکمیل کنید.

فـال ابجد 26 دی متولدین تیر

شاید بی اختیار صحبت کردن در جمع ، مشکل بزرگی برای شما باشد زیرا ترجیح می دهید قبل از اینکه چیزی را برای دیگران بگویید اول در خلوت خودتان تمرین کنید.اما اگر با همکاران خود راحت هستید ، پس باید بتوانید زمانیکه در این موقعیت قرار می گیرید ، اختیار خود را به دست بگیرید.به هرحال ، اکنون بین این دو طرف قرار دارید ، پس یک سری نظرات را برای خود داشته باشید و هر زمانی که موقعیت پیش آمد آنها را در جمع بیان کنید.

فـال ابجد 26 دی متولدین مرداد

اگر امروز کسی داستان طولانی ای را برای شما تعریف کرده ، احتمالا ً به آنچه شنیده اید اعتقاد دارید اما این الزاما به معنی گول خوردن نیست.بلکه شما می خواهید حرف کسی را اجمالا درست فرض کنید. موافق بودن با ایده ی دیگران می تواند جرقه ای را در زندگی خودتان ایجاد کند.اما تحلیل زیاد ، این روند را قبل از اینکه در مرحله ی اولیه است متوقف می کند.

فـال ابجد 26 دی متولدین شهریور

شاید وقتی به خرید می روید به دنبال پیدا کردن یک ترازو برای خود با شید. اما موقتا چشمتان آن را نبیند. حتی ممکن است خیلی طول بکشد تا بفهمید که چه چیزی الان می خواهید. چون این کار شما را آسان تر می کند.با این وجود ، اگرچیز قشنگی هم بخرید ، راضی نخواهید بود.تازه اگر آن چیز جدیدی که خریده اید به درد نخور باشد از خرید آن پشیمان هم می شوید.

فـال ابجد 26 دی متولدین مهر

شاید امروز یک روز ماجرایی باشد که عشق را به شما هدیه کند.اما این ماجرای عشقی آنقدر هم که شما می خواهید طول نکشد.ستاره ی اقبال شما فرصتهایی را برای عشق ، خلاقیت و خود انگیختگی فراهم می کند در حالیکه ماه میزان اشتیاق شما را بیشتر می کند.شما باید بین واقع گرا بودن و در لحظه زندگی کردن خود تعادلی را برقرار کنید. قطعا نمی خواهید که این موقعیت جذاب را از دست بدهید.به هرحال اگر آرزوی شما خیلی شدید باشد می تواند بعدها یأس و ناامیدی را برای شما به همراه داشته باشد.

فـال ابجد 26 دی متولدین آبان

نظر فعلی شما در مورد شاد بودن الزاما نیازی به تأیید دیگران ندارد.اکنون لذت بردن از کار بیشتر شما را راضی می کند پس امروز می توانید با در نظر نگرفتن دنیای اطراف خود کاملا خرسند باشید همینطور می توانید سودمند هم باشید.اما باید هوشیار باشید چون ممکن است این کار باعث بی خیالی شما بشود.باید از آرامش خودتان لذت ببرید اما ممکن است بعدا از اینکه کارتان را تمام نکردید خودتان را سرزنش کنید.

فـال ابجد 26 دی متولدین آذر

شما نگرش بسیار سالمی در مورد تعادل بین کار و تفریح امروز دارید زیرا شما می دانید که اگربه مسوولیت ها توجه نکنید ، روی هم انباشته می شوند.اما با حتی اراده ی قوی تر از معمول هم ، خیلی از چیزهای حواس پرت کن دوست داشتنی و شیرین می توانند تمرکز شما را به هم بریزند.وقتی فکر می کنید که نمی توانید مثمر ثمر باشید ، خیلی به خودتان سخت نگیرید. فقط به کارهای روزانه ای که الان دارید و آنچه باید انجام دهید توجه کنید.

فـال ابجد 26 دی متولدین دی

کسانی هستند که فکر می کنند شما متولیدین بز نمی دانید که چگونه تفریح کنید و از سرگرمی لذت ببرید ، امروز روز شماست برای اینکه به آنها ثابت کنید که اشتباه می کنند.گرچه ممکن است برای تمام کردن کارتان قبل از اینکه به سوی تفریح بروید ، وسواس داشته باشید اما حداقل ذاتا قادرید وقتی آماده ی تفریح هستید وظایف ناتمام خود را سوا کنید.اگر نیاز دارید که بی مسوولیتی خود را توجیه کنید یادتان باشد که شما وقتی فرصت رها کردن آن را داشتید بسیار سودمند بودید.

فـال ابجد 26 دی متولدین بهمن

گرچه ممکن است امروز سوار بر ابر خیال باشید ، اما واقعا این یک مشکلی است که شما دارید تا خود را بتوانید از توقعات مردم رها کنید ، به خصوص اگر آنها الان به شما وابسته هستند.اما تسلیم برنامه ی زمانی وفشارهای آنها نشوید. شاید با لحظه ای کنار گذاشتن کار روزانه ی خود بتوانید بهره ی زیادی ببرید. اگر می توانید ، روز بسیار خوشی را برای خود فراهم کنید.مسوولیتهای شما ، هر زمانیکه به سراغ آنها بروید ، سرجایشان هستند.

فـال ابجد 26 دی متولدین اسفند

اگر به فکر این هستید که چگونه عادتهای دیرینه ی خود را از بین ببرید ، امروز ، فرصت خوبی است.امتحان یک چیز جدید و تازه شاید گاهی خطرناک باشد اما الان پیش بینی به حد کافی هست که شما رابه حرکت وادارد.حتی اگر کاری را دارید انجام می دهید که با آن آشنا هستید ، سعی کنید آن را به شکل دیگری انجام دهید.فقط کافی است نگاه خود را عوض کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان