تست شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی و روانشناسی

تست شخصیت شناسی | چقدر آدم کمال گرایی هستی؟ بیا اینجا تا بهت بگم

تست شخصیت کمال گرایی: با تست شخصیت کمال گرایی ما جرأت کنید و بیشتر در مورد خودتان کشف کنید! این تست شخصیت که فقط از 10 سوال ساده تشکیل شده است، بینش هایی را در مورد شخصیت شما ارائه می دهد و به شما کمک می کند تا بفهمید که آیا تمایلات کمال گرایی شما یک موهبت است یا یک آفت در زندگی شما. آیا شما یک کمال گرا هستید؟ اگر چنین است، آیا کمال گرایی سلاح مخفی شماست یا پاشنه آشیل شما؟ وقت آن است که بفهمیم!

تست شخصیت شناسی | چقدر آدم کمال گرایی هستی؟ بیا اینجا تا بهت بگم
کدخبر : 17268
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: عرفان پارسا

در دنیای پر سرعت ما، جایی که کارایی و بهره‌وری اغلب بیش از هر چیز دیگری ارزش دارد، کمال‌گرایی می‌تواند شمشیر دولبه باشد.از یک طرف، کمال گرایی می تواند ما را به سمت رسیدن به عظمت سوق دهد . از سوی دیگر، همچنین می تواند مانع پیشرفت ما شود و ما را در چرخه ای از تجدید نظرهای بی پایان و حدس دوم گیر بیاورد.

تست شخصیت شناسی کمال گرایی و غرور

تست شخصیت کمال گرایی از 10 سوال ساده بله یا خیر تشکیل شده است تا به شما کمک کند بفهمید که کمال گرایی به شما کمک می کند یا مانع شما می شود . در حین انجام آزمایش، به یاد داشته باشید که غرایز درونی خود را دنبال کنید . به هر سوال در اسرع وقت پاسخ دهید و به ناخودآگاه خود اجازه دهید شما را راهنمایی کند.

 •     آیا اغلب از کار خود ناراضی هستید حتی اگر دیگران آن را تحسین کنند؟
 •     آیا تفویض وظایف برای شما سخت است زیرا معتقدید هیچ کس دیگری نمی تواند آنها را به خوبی شما انجام دهد؟
 •     آیا به دلیل ترس از اینکه نتوانید کار را به طور کامل انجام دهید، تمایل به تعویق آن دارید؟
 •     آیا غالباً در حال فکر کردن بیش از حد و تصمیمات خود هستید؟
 •     آیا دائماً استانداردهای بالایی برای خود تعیین می کنید که برای برآورده کردن آنها تلاش می کنید؟
 •     آیا اگر همه چیز در محیط شما آنطور که دوست دارید سازماندهی نشود، احساس ناراحتی می کنید؟
 •     آیا اگر اشتباهی حتی کوچک مرتکب شوید احساس شکست می کنید؟
 •     آیا برای اطمینان از بی نقص بودن وظایف، بیشتر از زمان لازم وقت می گذارید؟
 •     آیا اغلب خود را در حال اصلاح دیگران می بینید یا تمایل به انجام آن دارید؟
 •     آیا از امتحان کردن چیزهای جدید اجتناب می کنید زیرا می ترسید فوراً در آنها برتری پیدا نکنید؟

.

.

اگر بیش از 7 بار پاسخ مثبت داده اید

 شما یک کمال گرای سطح بالا هستید . شما استانداردهای بالایی را برای خود تعیین می کنید و برای برآورده کردن آنها تلاش می کنید. این ویژگی می تواند از نظر ایجاد انگیزه و انگیزه برای موفقیت مفید باشد.با این حال، مراقب باشید که اجازه ندهید کمال گرایی شما ناتوان کننده شود.

بسیار مهم است که به یاد داشته باشید در حالی که تلاش برای برتری ستودنی است، وسواس بر هر جزئیات کوچک می تواند منجر به استرس شود و مانع پیشرفت کلی شما شود.به یاد داشته باشید، اشتباه کردن و درس گرفتن از آنها اشکالی ندارد.

اگر بین 4 یا 7 بار پاسخ مثبت داده اید

سطح متعادلی از کمال گرایی دارید . شما می دانید چه زمانی برای برتری تلاش کنید و چه زمانی بپذیرید که همه چیز به اندازه کافی خوب است.

این یک سطح سالم از کمال گرایی است که می تواند در عین حفظ رفاه شما به موفقیت های بالایی منجر شود. با این حال، همیشه اطمینان حاصل کنید که تلاش شما برای رسیدن به کمال منجر به استرس یا تعلل غیر ضروری نمی شود.

به یاد داشته باشید، بهتر است کارها را با نواقص جزئی به پایان برسانید تا اینکه به دلیل ترس از اشتباه، آنها را به طور کلی کامل نکنید.

اگر کمتر از 4 بار پاسخ مثبت داده اید

سطح کمال گرایی پایینی دارید . شما تمایل دارید رویکردی آرام‌تر به کار و زندگی داشته باشید ، که می‌تواند نقطه قوت زیادی در حفظ یک زندگی بدون استرس باشد.

با این حال، اطمینان حاصل کنید که رویکرد آرام شما منجر به رضایت خاطر نمی شود. گاهی اوقات، تلاش برای یک استاندارد بالاتر می تواند به بهبود عملکرد کمک کند و منجر به رشد شخصی شود.

به یاد داشته باشید، کمی کمال گرایی می تواند چیز خوبی باشد . این می تواند انگیزه ای را برای دستیابی به تعالی در عین حفظ تعادل سالم در زندگی فراهم کند.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  ارسال نظر:

  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد