فال ابجد | فال ابجد روزانه

فال ابجد روزانه و طالع بینی از روی حروف ابجد 25 دیماه | فال ابجد روزانه 25 دیماه

فال ابجد خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

فال ابجد روزانه و طالع بینی از روی حروف ابجد 25 دیماه | فال ابجد روزانه 25 دیماه
کدخبر : 17242
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: عرفان پارسا

فال ابجد روزانه خود را در ادامه بخوانید:

فـال ابجد 25 دی متولدین فروردین

امروز شما نسبت به برقرار کردن یک رابطه دوستانه و یا نزدیک تر و صمیمی تر شدن با دوستانتان با احتیاط تر عمل می کنید؛ چراکه ماه جدید در خانه ششم شما یعنی خانه جزئیات حضور دارد و به شما پیشنهاد می شود که قبل از اینکه هر تصمیمی بگیرید تمام دلایل مخالف و موافق را بررسی کنید. دوستی و صمیمیت به راحتی حاصل نمی شود اما اکنون شما قادر هستید بدون تلاش به آن برسید.

فـال ابجد 25 دی متولدین اردیبهشت

ماه در پنجمین خانه شما یعنی خانه احساسات عاشقانه ، شرایط ایجاد عشقی شاعرانه را برای شما فراهم می کند. اما ونوس سیاره فرمانروای شما وارد خانه ششم یعنی خانه کاری می شود و شما مجبور خواهید شد قبل از تفریح کردن تمام مسئولیت های کاری خود را تمام کنید. درنهایت تا موقعی که شما از انجام دادن وظایفتان طفره نمی روید می توانید بعدا استراحت و تفریح کنید.

فـال ابجد 25 دی متولدین خرداد

شما زیاد علاقه ندارید احساسات خود را با دیگران در میان بگذارید. درحقیقت چون ماه جدید برج سنبله محجوب در چهارمین خانه تان (یعنی خانه خانواده) قرار گرفته است ، شما شدیدا گوشه گیر شده اید. شما بیشتر دوست دارید داخل خانه بمانید ، بنابراین مجبور نیستید وارد گروه های بزرگ مردمی بشوید. شما نباید فکر کنید که دچار دردسر و گرفتاری شده اید؛ برای اینکه امروز زیاد اجتماعی نیستید.

فـال ابجد 25 دی متولدین تیر

متوقف کردن برنامه های پرمشغله تان هم اکنون ایده ای مناسب است ، برای اینکه شاید شما نتوانید به همه آنها برسید. تا موقعی که برنامه های جاه طلبانه داشته باشید فقط اعصاب خود را خراب تر خواهید کرد. پس زمانی را در آرامش و سکوت مطلق سپری کنید تا از دست سردردهایتان راحت شوید. با وجود اینکه ماه در سومین خانه شما قرار دارد بهتر است به جای هدر دادن انرژی خود آن را ذخیره کنید.

فـال ابجد 25 دی متولدین مرداد

شما امروز نمی توانید طبق برنامه ریزی قبلی تان پول خرج کنید ، چراکه ماه جدید برج سنبله در خانه سومتان قرار گرفته و شما باید از برخی خریدهای غیر لازم صرف نظر کنید. اگرچه شما کمتر از آن چیزی که فکر می کردید در حساب بانکیتان پول دارید ، ولی این دلیل اصلی برای موکول کردن خریدهایتان به روز دیگر محسوب نمی شود. بلکه دلیل واقعی این است که شما می خواهید چیزهایی بخرید که اصلا بهشان احتیاج ندارید. الان زمان این رسیده که با برنامه ریزی کردن برای اوضاع مالی خود به زندگی تان معنای بیشتری ببخشید.

فـال ابجد 25 دی متولدین شهریور

به خاطر اینکه ماه جدید در نشانه شما به بهرام تیره پیوسته است امروز بیش از اندازه جدی شده اید. مهم نیست که شما چگونه برای خود برنامه ریزی کرده اید ، ظاهرا شما کلی کار برای انجام دادن دارید. هیچ کاری راحت نیست؛ بنابراین سعی کنید که سمت افکار منفی نروید ، چراکه خردمندی عمل گرایانه خود که اکنون تحت اختیارتان است را هدر خواهید داد. استراحت کردن تضمین می کند که می توانید بعدا تصمیمات درستی بگیرید.

فـال ابجد 25 دی متولدین مهر

امروز شما در حالی که وانمود می کنید بیشتر جنبه های شخصیتی خود را قبول دارید می خواهید غرغرو بودن و ایرادگیری خود را پنهان کنید. اما حتی ورود ونوس زیبا به برج متعادل میزان هم نمی تواند اثراتی که بهرام تیره بر روی نشانه شما به جا گذاشته را از بین ببرد. بنابراین بهتر است به جای تظاهر کردن دلیل نگرانی های خود را به دیگران بگویید. مثل مردمی که در داستان لباس های جدید امپراطور الکی می گفتند لباسهای امپراطور چه قدر زیباست!!!

فـال ابجد 25 دی متولدین آبان

شما دوستی ها و روابط خود را خیلی جدی گرفته اید و امروز هم ماه جدید در خانه یازدهم تان یعنی خانه ارتباطات تشویقتان می کند که تعهداتی که به افراد مورد علاقه تان داده اید را دوباره بررسی کنید. البته این تعهدات ارتباطی به تعهدات عاطفی و احساسی شما ندارد ، بلکه مربوط به همکلاسی ها و یا همکارانتان می باشد. شما الان نباید زیاد از آنها توقع داشته باشید ، برای اینکه شور و هیجان زیادتان ممکن است آنها را از شما دور کند. شما باید راهی مناسب برای بروز دادن احساسات خود پیدا کنید.

فـال ابجد 25 دی متولدین آذر

با وجود اینکه امروز شما کار زیادی برای انجام دادن ندارید ، ولی ماه جدید برج سنبله در دهمین خانه تان یعنی خانه شغلی حضور دارد و شما را تشویق می کند بیشتر کار کنید. برنامه ریزی کردن برای کارهای هفته آینده ایده خیلی خوبی است ، اما با وجود تاکیدات بیشتر بر روی خانه یازدهم تان یعنی خانه اهداف بلند مدت ، شما بیشتر سعی می کنید برای آینده های دورتر خود برنامه ریزی کنید. درحال حاضر تعادل بر قرار کردن بین وظایف روزانه و کارهایی که می خواهید در آینده انجام دهید مهم ترین کار است.

فـال ابجد 25 دی متولدین دی

شما امروز خیلی آینده نگر شده اید ، چراکه بیشتر از قبل به فکر خودتان هستید. ارتباط ماه جدید با سیاره فرمانروایتان یعنی بهرام شما را قادر می کند که با چشم دل بهترین راهی که برای انجام دادن کارهایتان مناسب است را بیابید. خوشبختانه استعداد تجزیه و تحلیل گری در شما بهتان کمک می کند این راه را با اطمینان خاطر بیشتری طی کنید.

فـال ابجد 25 دی متولدین بهمن

کند وکاو کردن در اعماق مسائل احساسی برای شما کار خوب و مناسبی نیست ، ولی امروز شما می دانید که با این کار چیز جدیدی خواهید آموخت. شما اعتقاد دارید که اطلاعات خیلی قدرتمند هستند و زیاد سئوال کردن شما را قادر می کند جواب مشکلات پیچیده ای که قصد حل کردنشان را داشتید ، بیابید.

فـال ابجد 25 دی متولدین اسفند

امروز بیشترین تاکید برای شما بر روی روابط تان است ، چراکه ماه جدید در خانه هفتم تان یعنی خانه دوستان حضور دارد. ولی بهرام تند و تیز هم وارد این میدان می شود و شما احساس می کنید که یکی از دوستان نزدیکتان به طرز نامناسبی درموردتان قضاوت می کند و یا آشکارا ازشما انتقاد می کند. فراموش نکنید که اگر نسبت به این اتتقادات احساس خوبی ندارید لزومی ندارد تظاهر کنید. البته شما می توانید در چند روز آینده که آب ها از آسیاب افتاد راحت تر به این مسئله رسیدگی کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  ارسال نظر:

  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد