تست شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی عاطفی

تست شخصیت شناسی | متولدین این ماه ها همیشه بدون فکر کار می کنن

برخی افراد فکر نکرده هر کاری می کنند و در زندگی تصمیمات عجولانه ای می گیرند که موجب پشیمانی می شود. این ویژگی در متولدین برخی ماه ها بیشتر دیده می شود.

تست شخصیت شناسی | متولدین این ماه ها همیشه بدون فکر کار می کنن
کدخبر : 17157
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار:علی پارسا

آیا شما هم جزء افرادی هستید که در تصمیم گرفتن عجله می کنید؟ عجله کردن گاهی اوقات نتیجه مثبت می‌ دهد اما در اکثر اوقات باعث می‌ شود که شما از نتیجه کارتان پشیمان شوید، زیرا زمانی که عجله می کنید و با سرعت تصمیم می گیرید، احتمالاً نمی‌ توانید خیلی از جنبه‌ ها را بررسی کنید. 

فروردین

هرگز نمی توانید عجول تر از فروردین ماهی ها را پیدا کنید. آن ها در هر کاری عجله می‌ کنند و بدون فکر عمل می‌ کنند و بعداً هم بابت آن پشیمان می‌ شوند اما این رفتارشان را ترک نمی‌ کنند، زیرا زمانی که هیجان می گیرند، سطح آدرنالین در آن ها خیلی بالا می‌ رود و همین باعث می شود که بخواهند هر کاری را با سرعت بالا به انجام برسانند و در نهایت دقتِ آن ها کم می‌ شود و همین باعث می شود که گاهی اوقات بی گدار به آب بزنند اما باز هم درس عبرت نمی‌ گیرند و مجددا این کارِ خود را تکرار می کنند.

خرداد

خرداد ماهی ها دو شخصیتی هستند. گاهی اوقات خیلی هوشمندانه، منطقی و باحوصله عمل می کنند اما گاهی اوقات کاملاً بی مهابا و با عجله دست به انجام کار های جدید می زنند. خیلی در تصمیم‌ گیری خوب عمل نمی‌ کنند، زیرا کارشان را با عجله پیش می‌ برند و فکر قبلی در مورد مزایا و معایب کاری که قرار است انجام دهند، ندارند و همین باعث می شود که دچار مشکل شوند.

آذر

اگر آذر ماهی ها احساس کنند که محدود شده ‌اند، سریعاً هر تصمیمی را می گیرند تا از آن محدودیت فرار کنند. البته که مشاوران خوبی برای تصمیم گیری های شما می باشند اما در مورد خودشان خیلی عجله می‌ کنند، دچار استرس و اضطراب می شوند و صبر کافی ندارند و همین باعث می شود که از نتیجه کارشان راضی نباشند، زیرا فکر زیادی پشت سر آن نبوده است.

بهمن

بهمن ماهی ها خیلی مستقل هستند. دوست ندارند مسیر مشابه با دیگران را پیش بروند؛ حتی اگر بدانند که کار دیگران و روش شان درست بوده، باز هم به خاطر اینکه می‌ خواهند استقلال خودشان را نشان دهند، راه دیگری را انتخاب می‌ کنند و همین باعث می شود که در بعضی از موارد پشیمان شوند، زیرا در مورد تصمیمی که گرفته اند فکر نمی‌ کنند، بلکه هدف شان فقط متفاوت بودن از دیگران است و به همین دلیل احتمال خطا در آن ها بالا می‌ رود.

اسفند

اسفند ماهی ها خیلی در مورد چیزهای مختلف فکر نمی‌ کنند و در تصمیم گیری عجول هستند. ذاتاً از تصمیم گیری هم بدشان می آید اما خیلی زمان زیادی هم برای آن صرف نمی کنند و همین باعث می شود که در کارهایشان دچار مشکل شوند، زیرا از قبل؛ فکر و برنامه‌ ریزی نداشته و به یک باره عمل می کنند.

مهر

مهر ماهی ها هر کاری را با عجله و بدون فکر قبلی انجام می دهند؛ حتی برای خرید لوازم مختلف هم عجله می‌ کنند و ناگهانی تصمیم می‌ گیرند و همین باعث می‌ شود که پشیمانی زیادی را تجربه کنند که قطعاً آسیب زننده است. البته عاشق خوشحال کردن دیگران هستند اما در انجام این کار هم خیلی خوب فکر نمی کنند و عجله؛ کار دست شان می دهد.

منبع:نمناک

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  ارسال نظر:

  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد