تست شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی عاطفی

تست شخصیت شناسی | با این ترفند ها میتونی ذهن همه رو بخونی

همه ما لحظاتی را داشته‌ایم که آرزو می‌کردیم می‌توانستیم آنچه را که دیگران فکر می‌کنند بخوانیم، وانمود کنیم که ابرقهرمانی هستیم که می‌توانیم ذهن‌ها را بخوانیم. اما اگر به شما بگوییم که در واقع می توانید ذهن افراد را فقط با مشاهده زبان بدن آنها بخوانید، چه؟

تست شخصیت شناسی | با این ترفند ها میتونی ذهن همه رو بخونی
کدخبر : 17133
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: علی پارسا

تست شخصیت شناسی : با وجود قدرت کلمات، گاهی اوقات می توان آنها را با حرکات یا ژست های اشتباه بدن به طور متفاوت ترجمه کرد. با این حال، بیشتر زبان بدن ما به ضمیر ناخودآگاه ما متصل است و ما خودمان را در حال انجام کارهایی می بینیم که به طور طبیعی ظاهر می شوند، فقط پس از انجام آن متوجه می شویم.

1. چشمان آنها را دنبال کنید.

نگاه کردن به راست و مستقیم به معنای دروغ گفتن است زیرا تخیل و خاطرات فعالیت را فعال می کند. اما نگاه کردن به چپ و پایین هنگام صحبت نشان می دهد که گوینده یا در حال یادآوری حقایق است یا در حال جمع آوری افکار خود است.

2. اگر بیش از حد سر تکان می دهند

گاهی اوقات وقتی در مورد چیزی صحبت می کنیم که ممکن است طرف مقابل آن را دوست نداشته باشد، ممکن است به طور مکرر و بیش از حد شروع به تکان دادن سر کند . اگر کسی به توانایی خود در پیروی از دستورالعمل ها شک کند، بیش از حد سر تکان می دهد. به همین دلیل است که باید توجه کنید و وقتی شروع به اتفاق افتاد، سرعت خود را کم کنید و سعی کنید آن را به روش دیگری بیان کنید.

3. آنها در حال لبخند ساختگی هستند.

بسیاری از ما از چین و چروک هایی که خیلی زود ظاهر می شوند شکایت داریم. اما چیزی که ما نمی دانستیم این است که چین و چروک می تواند به شما بگوید که آیا لبخند واقعی است یا نه. این به این دلیل است که لبخندهای ساختگی مسری نیستند، بنابراین چشمان شما همراه با لب هایتان نمی خندند.

4. فک خود را فشار می دهند.

فک فشرده نشانه استرس است. اگر دیدید که آنها این کار را می کنند، به این معنی است که آنها به چیزی استرس زا فکر می کنند. در هر صورت چه متوجه شوند و چه نشوند ناخودآگاه این اتفاق می افتد.

5. چگونه بفهمند که آیا احساسات آنها اجباری است یا خیر

احساسات به طور مساوی در بیان صورت آشکار می شوند ، بنابراین اگر یک طرف صورت آنها فعال تر از طرف دیگر باشد، ممکن است احساس را جعل کنند.

6. به زمانی که دستان خود را بالا می برند توجه کنید.

بالا بردن دست در تمام طول آن با یک وضعیت راحت، هاله ای قدرتمند و غالب ایجاد می کند. برعکس، بالا بردن دست زیر سطح سر نشان دهنده ناامنی و کمرویی است.

7. مراقب کف دست آنها باشید.

حرکات دست زیادی وجود دارد که می تواند به این معنا باشد. در میان آنها این 2 مورد است. اگر کف دست شما به سمت بالا است، به این معنی است که شما چیزی را پیشنهاد می کنید یا می خواهید. و اگر کف دست شما رو به پایین باشد، به این معنی است که چیزی را سفارش می دهید یا مطالبه می کنید.

8.به فاصله آنها توجه کنید.

به این توجه کنید که یک شخص چقدر به شما نزدیک است تا مشخص شود که آیا شما را مثبت می بیند یا خیر. و اگر زمانی که شما نزدیک تر می شوید، کسی عقب نشینی می کند، می تواند نشانه ای از عدم وجود ارتباط متقابل باشد. حتی گاهی اوقات می توانید با توجه به فاصله بین دو نفر بگویید که چه رابطه ای بین آنها وجود دارد.

منبع:گفتنی

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان