تست شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی و روانشناسی

تست شخصیت شناسی | یک عینک انتخاب کن تا یگم چقدر باکلاسی

مدل عینک آفتابی که انتخاب می کنید می تواند چیزهای زیادی در مورد شخصیت شما بگوید. آیا شما یک فرد فعال و برون گرا هستید، همیشه در حال حرکت و آماده برای ماجراهای جدید؟ یا بیشتر از نوع منفعل هستید و ترجیح می دهید همه چیز را آهسته و پیوسته پیش ببرید و از لحظات آرام و ساکت زندگی لذت ببرید؟

تست شخصیت شناسی | یک عینک انتخاب کن تا یگم چقدر باکلاسی
کدخبر : 17108
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: عرفان پارسا

تست شخصیت شناسی : به تصویر بالا نگاه کنید که شامل سه مدل مختلف عینک آفتابی است. عینکی را انتخاب کنید که بیشتر به آن علاقه دارید اما زیاد در مورد آن فکر نکنید.

اولین عینک آفتابی که توجه شما را جلب می کند احتمالا عینکی است که بیشتر با ویژگی های شخصیتی ناخودآگاه شما مطابقت دارد.

عینک آفتابی شماره 1

اگر عینک آفتابی اول را انتخاب کردید، احتمالا در رویکرد خود به زندگی فعال هستید. شما دوست دارید ابتکار عمل را به دست بگیرید و با چالش ها روبرو شوید.

شما ماجراجو و خودجوش هستید و در محیط های پویا پیشرفت می کنید. با این حال گاهی اوقات می توانید زیاده روی کنید که منجر به موقعیت هایی می شود که در آن احساس فشار می کنید.

به یاد داشته باشید، اشکالی ندارد که هر چند وقت یکبار سرعت خود را کم کنید و نفس بکشید.

عینک آفتابی شماره 2

اگر عینک آفتابی دوم توجه شما را جلب کرد، احتمالا بیشتر فردی منفعل هستید. شما ترجیح می دهید وقت خود را تنهایی صرف کنید و قبل از اقدام به همه چیز فکر کنید.

رویکرد آرام و سنجیده شما از شما فردی قابل اعتماد می سازد. با این حال به یاد داشته باشید که خارج شدن از منطقه راحتی و در صورت نیاز ابتکار عمل نیز اشکالی ندارد.

عینک آفتابی شماره 3

اگر عینک آفتابی سوم را انتخاب کرده اید، احتمالا ترکیبی متعادل از شخصیتی فعال و منفعل هستید. شما می دانید که چه زمانی مسئولیت را بر عهده بگیرید و چه زمانی باید عقب بنشینید و اجازه دهید همه چیز به طور طبیعی پیش برود.

این تعادل از شما فردی سازگار می سازد. با این حال مراقب باشید در حالی که بین این دو جنبه از شخصیت خود نوسان می کنید، گرفتار بلاتکلیفی نشوید.

با تشکر از شرکت در این تست شخصیت شناسی جالب! ما امیدواریم که این تست به شما کمی بینش نسبت به اینکه شخصی منفعل هستید یا فعال را داده باشد.

فراموش نکنید که فردا دوستان خود را هم به سایت ما دعوت کنید و ما حتما یک تست شخصیت شناسی عالی دیگر برای همه شما آماده خواهیم کرد.

منبع: کوکا
آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  ارسال نظر:

  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد