فال حافظ | فال حافظ دقیق

فال حافظ شما برای 18 دیماه | برای خواندن فال نیت کنید

فال حافظ خود را در سایت ما بخوانید.

فال حافظ شما برای 18 دیماه | برای خواندن فال نیت کنید
کدخبر : 17043
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: عرفان پارسا

در ادامه فال حافظ دقیق خود را خواهید خواند

فال حافظ فردا متولدین فروردین

صبا به تهنیت پیر می فروش آمد

که موسم طرب و عیش و ناز و نوش آمد

تعبییر: اگر متاهل هستین فرزند دار شدن و اگر مجرد هستین ارتباطی که منجر به ازدواج میشه براتون دیده میشه درباره موضوعی شک و دودلی دارید. یکم صبر کنید. یک تماس تلفنی مهم دارین.

فال حافظ فردا متولدین اردیبهشت

سرو چمان من چرا میل چمن نمی کند

همدم گل نمی شود یاد سمن نمی کند

تعبییر: طرح و نقشه کاری دارید براتون موفقیت داره. اگر متاهل هستین فرزند دار شدن و اگر مجرد هستین ارتباطی که منجر به ازدواج میشه براتون دیده میشه یک سفر در پیش دارید که میتونه غیرمنتظره باشه.

فال حافظ فردا متولدین خرداد

خیال نقش تو در کارگاه دیده کشیدم

به صورت تو نگاری ندیدم و نشنیدم

تعبییر: تماس تلفنی خواهید داشت که توی شمارش 8 داره. این تماس باعث خوشحالیتون میشه. اگر ملکی خارج از شهر دارید یا میخواید بخرید براتون پیشرفت و سود داره. شاید در حال حاضر درها به روتون بسته باشن و احساس کلافگی بکنید، ولی همه اینها گذرا هستن فقط باید صبر کنید.

فال حافظ فردا متولدین تیر

ببرد از من قرار و طاقت و هوش

بت سنگین دل سیمین بناگوش

تعبییر: طرف شخصی که با اون قهر هستین یک تماس تلفنی خواهید داشت و موجب دیدار و شادی شما میشه. یک پولی به دستتون میرسه هرچند که این پول با زحمت زیاد به دست میاد. اگر مشکل مالی دارید، مشکلتون به دست یک خانوم حل میشه.

فال حافظ فردا متولدین مرداد

اگر به باده مشکین دلم کشد شاید

که بوی خیر ز زهد ریا نمی‌آید

تعبییر: کار شما پیشرفت خواهین داشت و صد در صد ترفیع می گیرین. به زودی یا هدیه ای می گیرین یا یک هدیه به شخصی که براتون عزیزه می دین. اگر در اسم و فامیلتان (سین) (شین) و (دال) دارین براتون تغییر و تحولات مثبت کاری دیده می شهد.

فال حافظ فردا متولدین شهریور

صوفی بیا که آینه صافیست جام را

تا بنگری صفای می لعل فام را

تعبییر: فردی به شما ابراز علاقه می کنه که این ابراز علاقه از روی عشقه. بابت موضوعی نگرانی و استرس دارین. به خدا توکل کنین تا موضوع حل بشه. اگر با کسی قهر هستین و یا جدایی دارین براتون آشتی و برطرف شدن سوءتفاهم افتاده.

فال حافظ فردا متولدین مهر

خوشا شیراز و وضع بی‌مثالش

خداوندا نگه دار از زوالش

تعبییر: آشتی و تجدید رابطه دارین. در فال شما استعفا و یا جابجایی کاری یا تعویض شغل دیده میشه. خبرهای مالی در راه دارین و پولی به دستتون میرسه

فال حافظ فردا متولدین آبان

چندان که گفتم غم با طبیبان

درمان نکردند مسکین غریبان

تعبییر: از یک به هم ریختگی خارج می شین. اگر نیت مالی دارین پولی که منتظرش هستین به دستتون می رسه. از یک به هم ریختگی خارج می شین. اگر نیت مالی دارین پولی که منتظرش هستین به دستتون می رسه. در کارتون پیشرفت خواهین داشت و صد در صد ترفیع می گیرین.

فال حافظ فردا متولدین آذر

دمی با غم به سر بردن جهان یک سر نمی‌ارزد

به می بفروش دلق ما کز این بهتر نمی‌ارزد

تعبییر: خوشی های عاطفی و احساسی در پیش دارید. یک ازدواج قریب الوقوع و خوشبختی در فالتون دیده میشه. بابت موضوعی نگرانی و استرس دارین. به خدا توکل کنین تا موضوع حل بشه.

فال حافظ فردا متولدین دی

یاد باد آن که سر کوی توام منزل بود

دیده را روشنی از خاک درت حاصل بود

تعبییر: یک معامله یا خرید دارید که باعث خوشحالی زیادتون میشه. برای رسیدن به خواسته تون باید صبر کنین. فکر و اندیشه زیادی دارین. صبر کنین چون مشکلتون حل میشه.

فال حافظ فردا متولدین بهمن

می خواه و گل افشان کن از دهر چه می‌جویی

این گفت سحرگه گل بلبل تو چه می‌گویی

تعبییر: فردی به شما ابراز علاقه می کنه که این ابراز علاقه از روی عشقه. اگر متاهل هستین فرزند دار شدن و اگر مجرد هستین ارتباطی که منجر به ازدواج میشه براتون دیده میشه از طرف شخصی که با اون قهر هستین یک تماس تلفنی خواهید داشت و موجب دیدار و شادی شما میشه.

فال حافظ فردا متولدین اسفند

غم زمانه که هیچش کران نمی‌بینم

دواش جز می چون ارغوان نمی‌بینم

تعبییر: فردی نظر شمارو جلب می کنه و نسبت بهش احساس علاقه زیادی می کنین. ممکنه این فرد الان وارد زندگیتون شده باشه. عشق صد در صد براتون افتاده. برای رسیدن به خواسته تون باید صبر کنین.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان