تست هوش | تست هوش و معما

تست هوش | فقط یک نابغه میتونه این معادله رو تو 10 ثانیه حل کنه

فقط ذهن یک نابغه می تواند معادله را حداکثر در 10 ثانیه حل کند!

تست هوش | فقط یک نابغه میتونه این معادله رو تو 10 ثانیه حل کنه
کدخبر : 16947
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: عرفان پارسا

معادله تست هوش جمع وسایل بازی ساحل: آیا فکر می کنی یک نابغه ای؟ با حل معادله هوش جمع وسایل بازی ساحل در 10 ثانیه یا کمتر از آن این ادعا را ثابت کنید! آنچه را که دارید به ما نشان دهید! چالش را انجام دهید و هوش خود را آزمایش کنید.

تست هوش جمع وسایل بازی ساحل

پازل های منطقی و تست های تفکر راهی عالی برای تمرین مغز و آزمایش مهارت های حل مسئله هستند. این تمرین خاص شما را وادار می کند که خارج از چارچوب ذهنی خود فکر کنید و از راه حل های خلاقانه برای حل معادله استفاده کنید .

در این چالش شما 3 ضرب دارید که در آن تعدادی اعداد با لوازم ساحلی جایگزین می شوند. برای حل ضرب باید ارزش صندل را پیدا کنید. این یک چالش سطح متوسط ​​است زیرا شما را ملزم می کند تا از دانش خود در مورد عملیات حسابی پایه برای حل مسئله استفاده کنید. ابتدا باید هر یک از ضرب ها را محاسبه کنید و سپس از پاسخ خود برای رسیدن به ارزش یک صندل استفاده کنید. ممکن است کمی زمان و تلاش لازم باشد، اما اگر مهارت‌های لازم را داشته باشید قطعاً قابل انجام است.

مهم است که ذهن منطقی خود را برای حل معادله هوش جمع وسایل بازی ساحل آموزش دهید . این به این دلیل است که مغز ما برای یافتن بهترین راه برای حل مشکل به تمرین نیاز دارد. آموزش بخش منطقی مغز به شما در درک ساختار معادلات کمک می کند و شما را قادر می سازد به روشی منطقی به آنها نزدیک شوید. این کار به شما کمک می کند تا تعیین کنید برای رسیدن به یک راه حل چه اقداماتی باید انجام دهید . با تمرین، در حل مسئله بهتر خواهید شد و می توانید با اطمینان بیشتری به معادلات نزدیک شوید. آموزش ذهن منطقی شما یک گام اساسی در توانایی حل معادلات است.

.

.

.

پاسخ معادله هوش جمع وسایل بازی ساحل

راه حل را می توان در تصویر زیر پیدا کرد. برای حل این چالش، باید جداول ضرب خود را به خاطر بسپارید

6×4=24،

6×8=48

4×8=32

بنابراین یک جفت صندل 8 می ارزد اما ما به دنبال ارزش یک صندل هستیم که 4 است.

منبع: گفتنی
آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان