سهام عدالت | ارزش سهام عدالت

فوری/واریز 14 میلیون تومان به حساب سهام عدالتی ها | جیب دارندگان سهام عدالت پرپول شد

مهدی حاجی‌وند، دستیار ویژه و مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: برای موضوع انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث هیچ پیامکی به افراد ارسال نمی شود و افراد توجه داشته باشند که برای انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث نیاز به کلیک کردن روی هیچ لینک نخواهد بود.

فوری/واریز 14 میلیون تومان به حساب سهام عدالتی ها | جیب دارندگان سهام عدالت پرپول شد
کدخبر : 16891
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: علی پارسا

در سال جدید جاماندگان سهام عدالت هم بتوانند ثبت نام کنند. این ثبت نام فقط مخصوص افراد تحت پوشش کمیته بود. با این حال هنوز هم خبری برای جاماندگان سهام عدالت منتشر می شود. آخرین اخبار مربوط به سهام عدالت را ادامه بخوانید.

 برای دریافت سود سهام متوفیان یکی از وراث باید کد سجام داشته باشد و وارد سامانه ذینفعان به آدرس ddn.csdiran.ir شود. کد ملی و رمزتون را وارد کنید و پس از ورود گزینه امور سهام عدالت متوفی را بزنید. اطلاعات را وارد کنید و گزینه استعلام را بزنید. در زمان مشخص شده با در دست داشتن مدارک به یکی از دفاتر کارگزاریها یا بانکهای ملی ملت پارسیان و تجارت مراجعه کنید و مراحل تکمیل پرونده را انجام دهید. تا اواسط اسفند اگر پرونده سهام عدالت تکمیل شود سود امسال و سالهای گذشته را تا آخر اسفند میتوانید دریافت کنید فعلا وراث متوفیان سالهای ۸۴ تا ۹۹ میتوانند به سامانه مراجعه کنند. تمامی این مراحل هیچ هزینه ای نداره مراقب کلاهبرداری ها باشید.

اطلاعات را وارد کنید و گزینه استعلام را بزنید. در زمان مشخص شده با در دست داشتن مدارک به یکی از دفاتر کارگزاریها یا بانکهای ملی ملت پارسیان و تجارت مراجعه کنید و مراحل تکمیل پرونده را انجام دهید. تا اواسط اسفند اگر پرونده سهام عدالت تکمیل شود سود امسال و سالهای گذشته را تا آخر اسفند میتوانید دریافت کنید فعلا وراث متوفیان سالهای ۸۴ تا ۹۹ میتوانند به سامانه مراجعه کنند. تمامی این مراحل هیچ هزینه ای نداره مراقب کلاهبرداری ها باشید.

این مقام مسئول در ادامه بیان کرد: همچنین افراد نیازی ندارد  شماره گیری و تماسی داشته باشند تنها کافی است  مدارک مورد نیاز که پیش‌تر اعلام شده بود را آماده و به شعب منتخب بانک‌ها و کارگزاری‌ها مراجعه کنند.

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۱۴ میلیون و ۵۴۴ هزار و ۸۷۸ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی ۴۵ هزار و ۱۹۲ تومان معادل ۰.۳ درصد افزایش یافت. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۸ میلیون و ۷۲۶ هزار و ۹۲۶ تومان رسیده است.

مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت گفت: برای موضوع انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث هیچ پیامکی به افراد ارسال نخواهد شد.

این مقام مسئول در ادامه بیان کرد: همچنین افراد نیازی ندارد شماره گیری و تماسی داشته باشند تنها کافی است مدارک مورد نیاز که پیش‌تر اعلام شده بود را آماده و به شعب منتخب بانک‌ها و کارگزاری‌ها مراجعه کنند.

برای استعلام از طریق سامانه سهام عدالت، ابتدا باید به سایت www.samanese.ir مراجعه کنید. سپس، در قسمت “ورود به سامانه”، شماره ملی و کد ملی خود را وارد کنید. در مرحله بعد، کد امنیتی را وارد کنید و روی دکمه “ورود” کلیک کنید.

پس از ورود به سامانه، در قسمت “مشاهده وضعیت سود سهام عدالت”، می‌توانید وضعیت واریز سود سهام عدالت خود را مشاهده کنید.

استعلام از طریق پیامک

برای استعلام از طریق پیامک، ابتدا باید کد پیگیری سهام عدالت خود را دریافت کنید. برای دریافت کد پیگیری سهام عدالت، می‌توانید به یکی از روش‌های زیر اقدام کنید:

 مراجعه به سایت www.samanese.ir و ورود به قسمت “مشاهده وضعیت سود سهام عدالت”  تماس با شماره تلفن ۰۲۱۹۵۸۸۱

پس از دریافت کد پیگیری سهام عدالت، می‌توانید با ارسال پیامک به شماره ۳۰۰۰۷۳۳۰، از وضعیت واریز سود سهام عدالت خود اطلاع پیدا کنید. برای این کار، کافی است کد پیگیری سهام عدالت خود را به صورت عددی و بدون فاصله، به شماره ۳۰۰۰۷۳۳۰ ارسال کنید.

استعلام از طریق کارگزاری

اگر سهام عدالت خود را از طریق کارگزاری خریداری کرده‌اید، می‌توانید با مراجعه به کارگزاری خود، از وضعیت واریز سود سهام عدالت خود اطلاع پیدا کنید.

استعلام از طریق بانک عامل

اگر سهام عدالت خود را از طریق بانک خریداری کرده‌اید، می‌توانید با مراجعه به بانک عامل خود، از وضعیت واریز سود سهام عدالت خود اطلاع پیدا کنید.

در صورتی که سود سهام عدالت شما واریز نشده باشد، می‌توانید با مراجعه به یکی از روش‌های ذکر شده، از وضعیت واریز آن اطلاع پیدا کنید./افکارنیوز

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان