وام فوری | وام فوری آنلاین

وام فوری 200 میلیونی با اقساط بلند مدت | وام فوری میخواهید کلیک کنید

بانک کارآفرین این تسهیلات 200 میلیون تومانی را بدون ایجاد میانگین حساب به کارکنان سازمان‌ها و نهادهای طرف قرارداد پرداخت می‌کند.

وام فوری 200 میلیونی با اقساط بلند مدت | وام فوری میخواهید کلیک کنید
کدخبر : 16877
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: عرفان پارسا

وام فوری یکی از تسهیلات بانکی وسوسه برانگیز است.در شرایط اقتصادی فعلی و کمبود نقدینگی، مردم را تشویق به گرفتن وام فوری میکند. زوج های جوان و کار آفرینان برای شروع تازه می توانند از وام فوری برای تحول زندگی خود استفاده کنند. نیاز به وجه نقد برای شروع یا اتمام کاری باعث پیداکردن طرفداران زیادی برای وام فوری شده است. اخبار جدید از وام فوری را در ادامه بخوانید.

بانک کارآفرین طرح تسهیلاتی به نام «صبا» را تدارک دیده که با هدف تامین تسهیلات مورد نیاز پرسنل و کارکنان معرفی شده سازمان‌ها و ارگان‌های طرف قرارداد و به منظور تعمیر و بازسازی ملک، خرید کالا، خدمات و لوازم و تجهیزات مصرفی بادوام است.

پرسنل شرکت‌ها، سازمان‌ها و ارگان‌های طرف قرارداد و تفاهم نامه همکاری، این امکان را دارند تا به صورت گروهی و سازمانی و با ارائه معرفی‌نامه برای این تسهیلات درخواست ارایه کنند.

سود این تسهیلات 24 درصد اعلام شده و ضمانت اصلی برای دریافت آن ضامن رسمی و سند ملکی است. در صورتی که فرد واجد شرایط دریافت این تسهیلات تا مبلغ 60 میلیون تومان باشد، تنها باید دو ضامن رسمی ارائه بدهد. اما برای مبلغ بالاتر از این میزان، سند ملکی احتیاج است.

همچنین بانک برای تعهد بیشتر بازپرداخت تسهیلات، 22 درصد از مبلغ وام را تا زمان تسویه کامل نگهداری می‌کند. وام گیرندگان طی 60 ماه امکان بازپرداخت این تسهیلات را دارند.

لازم به ذکر است که این تسهیلات به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می‌شود و مدارک و اسناد مورد نیاز برای اعطای آن مطابق ضوابط و مقررات بانک مرکزی ایران و قوانین داخلی بانک‌ها است.

میزان اقساط وام 200 میلیون تومانی طرح صبا

با توجه به سقف وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت اعلامی، میزان هر قسط 5 میلیون و 753 هزار و 593 تومان است. کل سود تسهیلات نیز به 145 میلیون و 215 هزار و 590 تومان می‌رسد. جمع رقم وام و سود آن نیز 346 میلیون و 175 هزار و 590 تومان خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان