تست شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی عاطفی

تست شخصیت شناسی | یک جام مصری انتخاب کنید تا ویژگی های ماورایی خود را کشف کنید

اما آیا می دانید سلایق شما در انتخاب این جام های جادویی چه چیزی درباره شما می گوید؟

تست شخصیت شناسی | یک جام مصری انتخاب کنید تا ویژگی های ماورایی خود را کشف کنید
کدخبر : 16856
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: عرفان پارسا

کارشناسان می گویند، اجازه دهید روح شما یک جام را انتخاب کند. اگر به خودتان اجازه دهید که واقعا به یکی از 4 جام زیر متصل شوید، می توانید چیزهای زیادی در مورد توانایی های جادویی خود بیاموزید.

اکنون به تصویر زیر نگاه کنید، کدام جام را انتخاب می کنید؟

تست شخصیت شناسی جام 1:

شما یک شفا دهنده هستید. این جام با فیروزه تزئین شده است که هدیه شفا را برای همه کسانی که از آن می نوشند به ارمغان می آورد. مارهایی که در هم تنیده شده اند به حامل قدرت شگفت انگیزی می بخشند که اسرار سموم و انواع درمان ها را بداند.

کارشناسان می گویند، اگر این جام را انتخاب کرده اید، به هنرهای شفابخش بیشتر توجه کنید. چون به طور طبیعی به آنها تمایل دارید و با شفا دادن افراد نیازمند خوشحال خواهید شد.

تست شخصیت شناسی جام جادویی، جام 2:

شما ذهن قدرتمندی دارید. حتی پیچیده ترین موضوعات هم برای شما قابل درک است. شما جام مصری تزئین شده با خط هیروگلیف را انتخاب کرده اید. قدرت‌ شما در ایجاد نظم و از بین بردن آشوب بی نظیر است. پیشنهاد می کنیم از همین حالا تمرین کردن را شروع کنید.

جام 3:

شما یک خداشناس هستید. کارشناسان می گویند در اعماق وجود شما شعله خداشناسی وجود دارد. اما ممکن است این شعله ضعیف یا حتی در حال خاموشی باشد.

«شما باید یاد بگیرید که چگونه دوباره به کمال معنوی و الهی برسید.»

جام 4:

شما یک شخص مادی گرا هستید. کارشناسان می گویند، این جام جادویی با رنگ ها و نمادهای چهار عنصر تزئین شده است که توجه اشخاص مادی گرا را جلب می کند.

با نگاه کردن به جام احساس می‌کنید به آن نزدیک‌تر شده اید، نوعی ارتباط آرام و عمیق. اما ناگفته نماند این مادی گرایی شما به معنی صفت منفی شما نیست. شما فقط نمی خواهید چیزهای را که با زحمت بدست آورده اید به راحتی از دست بدهید.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان