وام فوری | وام فوری آنلاین

وام فوری 200 میلیون تمانی برای همه | وام فوری با سود کم + جزئیات

بانک مسکن به مشتریانی که در طرح تابش این بانک سپرده‌گذاری کنند تا سقف ۲ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت می‌کند.

وام فوری 200 میلیون تمانی برای همه | وام فوری با سود کم + جزئیات
کدخبر : 16720
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: عرفان پارسا

وام فوری یکی از تسهیلات بانکی وسوسه برانگیز است.در شرایط اقتصادی فعلی و کمبود نقدینگی، مردم را تشویق به گرفتن وام فوری میکند. زوج های جوان و کار آفرینان برای شروع تازه می توانند از وام فوری برای تحول زندگی خود استفاده کنند. نیاز به وجه نقد برای شروع یا اتمام کاری باعث پیداکردن طرفداران زیادی برای وام فوری شده است. اخبار جدید از وام فوری را در ادامه بخوانید.

طرح تابش از جمله طرح های خاص تسهیلاتی بانک مسکن است که برای نخستین بار در سال گذشته با هدف رفع نیازهای اساسی مشتریان ارائه شد تا آنان بتوانند با سپرده گذاری در این طرح و بعد از گذشت دست‌کم ۶ ماه، از تسهیلات این طرح تا سقف مشخص استفاده کنند.

در طرح تابش که با حداقل مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال افتتاح می شود، مشتریان پس از گذشت ۶ ماه از زمان سپرده گذاری به میزان مبلغ سپرده خود یا در صورت تمایل و پس از گذشت سه ماه از زمان سپرده گذاری، به میزان نیمی از مبلغ سپرده خود تسهیلات این طرح را تا سقف مشخص دریافت می کنند.

مدت بازپرداخت این تسهیلات در صورت استفاده در بخش مسکن حداکثر پنج سال و با نرخ سود ۱۹ درصد و در صورت استفاده در بخش‌های دیگر، حداکثر سه سال و با نرخ سود ۱۸ درصد در نظر گرفته شده است.

مشتریان در صورت عدم تمایل به استفاده از این تسهیلات، می‌توانند امتیاز آن را به بستگان درجه یک خود منتقل کنند تا آنها از تسهیلات طرح تابش بهره‌مند شوند.

پیش از این سقف تسهیلات پرداخت شده به مشتریان در قالب طرح تابش یک میلیارد ریال بود که در حال حاضر به ۲ میلیارد ریال افزایش یافت./ایرنا

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان