وام فوری | وام فوری با کارت ملی | وام فوری بدون ضامن | وام فوری قرض الحسنه

ثبت نام وام فوری بانک رسالت بدون سود آغاز شد | وام یک روزه 200 و 300 میلیونی با سود 5% دولتی بگیرید

شرایط آسان دریافت دو وام فوری بانک رسالت و وام فوری مستاجران برای همه مردم اعلام شد.

ثبت نام وام فوری بانک رسالت بدون سود آغاز شد | وام یک روزه 200 و 300 میلیونی با سود 5% دولتی بگیرید
کدخبر : 16520
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار شکیبا بقال زاده: وام فوری یکی از تسهیلات بانکی وسوسه برانگیز است.در شرایط اقتصادی فعلی و کمبود نقدینگی، مردم را تشویق به گرفتن وام فوری میکند. زوج های جوان و کار آفرینان برای شروع تازه می توانند از وام فوری برای تحول زندگی خود استفاده کنند. نیاز به وجه نقد برای شروع یا اتمام کاری باعث پیداکردن طرفداران زیادی برای وام فوری شده است. اخبار جدید از وام فوری را در ادامه بخوانید.

وام فوری بانک رسالتتو گرفتی؟!

راحت ترین وام ایران همین وام بانک رسالت است.

وام بانک رسالت در واقع وام بدون بهره است که تنها کارمزد ۲ درصدی آن دریافت می‌شود. این وام بر اساس مدت سپرده‌گذاری شما در اقساط دلخواه قابل بازپرداخت است. وام فوری بانک رسالت بدون سپرده، یکی پرطرفدارترین وام‌ها در شبکه بانکی کشور است. گرفتن وام بانک رسالت با سفته هم امکانپذیر است و برای همین درخواست وام بانک رسالت همیشه یکی از پرمتقاضی‌ترین تسهیلات بانکی شناخته می‌شود.

شرایط تسهیلات و امتیاز وام فوری 120 میلیونی بانک رسالت

برای درخواست وام بانک رسالت باید شرایط گرفتن تسهیلات را داشته باشید. مثلا در زمان دریافت تسهیلات بانک رسالت، وام­‌گیرنده نباید به بانک بدهکار باشد یا وام هنوز تسویه‌نشده داشته باشد، همچنین نباید سابقه چک برگشتی داشته باشد. البته این شرایط تنها مربوط به بانک رسالت نیست و اگر قصد گرفتن وام در هر کدام از بانک‌ها را داشته باشید، تا بدهی‌تان به بانک یا اقساط عقب‌افتاده‌تان را تسویه نکنید، امکان گرفتن وام جدید را نخواهید داشت. شرایط وام ۱۲۰میلیونی بانک رسالت یا هر مبلغ دیگری که از این بانک تسهیلات بخواهید، همین‌ فاکتورهاست.

مدارک لازم برای ثبت‌نام وام فوری 300 میلیونی بانک رسالت

مدارک هویتی شما هنگام افتتاح حساب دریافت می‌شود ولی مدارک شغلی، میزان درآمد، دارایی‌ها و گردش حساب شما نیز از اهمیت برخوردار است. برای ثبت‌نام وام بانک رسالت می‌توانید به پیشخوان مجازی رسالت مراجعه کنید.

شرکت

بانک قرض‌الحسنه رسالت

سود

2 %

۲ درصد هم کارمزد تعلق می‌گیرد

سقف وام

300 میلیون تومان

نوع ضمانت

در صورتی‌که بعد از طی مدت سپرده شرایط دریافت وام را نداشته باشید، میتوانید امتیاز وام را در همان شعبه به وابستگان درجه یک واگذار کنید.

وام فوری

نیاز به سپرده

حساب سپرده لازم

قرض الحسنه

مدت زمان خواب سپرده

3 ماه

حداقل 3 ماه و حداکثر 6 ماه

مسدودی سپرده

نسبت مبلغ وام به میزان سپرده

100

100% به ازای 6 ماه خواب سپرده در بازپرداخت 12 ماهه

هرماه اضافه‌تر خواب سپرده، 2 قسط به طول مدت بازپرداخت افزوده می‌شود.

حداکثر زمان بازپرداخت

60 ماه

60 ماه برای وام به میزان 20% معدل حساب

48 ماه برای وام به میزان 40% معدل حساب

36 ماه برای وام به میزان 60% معدل حساب

24 ماه برای وام به میزان 80% معدل حساب

12 ماه برای وام به میزان 100% معدل حساب

هر ماه اضافه‌تر خواب سپرده 2ماه به میزان بازپرداخت اقساط افزوده می‌شود.

قسط وام

5,454,545 تومان

کل سود وام

36,000,000 تومان

مجموع رقم وام و سود

336,000,000 تومان

سپرده جداگانه

-

وام فوری ۲۰۰ میلیونی برای مستاجران

سخنگوی دولت گفت: در حوزه اجاره‌بهای مسکن، وام ودیعه مسکن در حوزه‌های مختلف حدوداً دو برابر شد؛ به گونه‌ای که در تهران از ۱۰۰ میلیون به ۲۰۰ میلیون تومان رسید.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، «علی بهادری جهرمی» سخنگوی دولت در حاشیه جلسه هیأت دولت امروز چهارشنبه (۲۹ آذر ۱۴۰۲) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در حوزه ساختمان، شاهد رشد سه درصدی در شش ماهه ابتدای سال بودیم و با توافقاتی که با شورای پول و اعتبار برای پیشرفت نهضت ملی مسکن صورت گرفته است، شاهد افزایش تسهیلات و اعتبارات در این بخش خواهیم بود.

وی افزود: برای افزایش سرعت ساخت‌وسازها و مطابق مصوبه شورای پول و اعتبار، وام بهسازی و نوسازی شهری و مسکن روستایی و نیز برای شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر که قبلاً تصویب شده بود که ۳۵۰ میلیون تومان باشد، سود این وام‌ها ۵ درصد در نظر گرفته شده است و توافقی صورت گرفته است که اقساط آن به صورت پلکانی باشد تا مردم بتوانند عدد اقساط پایین‌تری را در ابتدا پرداخت کنند و امکان بازپرداخت سهل‌تری برای عزیزان وجود داشته باشد.

سخنگوی دولت گفت: در حوزه اجاره‌بهای مسکن، وام ودیعه مسکن در حوزه‌های مختلف حدوداً دو برابر شد؛ در تهران از ۱۰۰ میلیون به ۲۰۰ میلیون تومان و در سایر حوزه‌ها و مراکز استان‌ها نیز بیش از دو برابر شده است و از ۷۰ به ۱۵۰ میلیون تومان رسیده است؛ همچنین در حوزه روستاها هم مجوز وام ودیعه مسکن تا سقف ۴۰ میلیون تومان، صادر شده است.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  ارسال نظر:

  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد