وام فوری | وام فوری با کارت ملی | وام فوری بدون ضامن | وام فوری قرض الحسنه

وام بلاعوض 30 میلیونی رئیسی برای این دهک ها | هدیه شب یلدا دولت را از دست ندهید

دولت برای کمک به اقشار کم درآمد جامعه اقدام به پرداخت وام بلاعوض 30 میلیون تومانی کرده است. در ادامه شرایط دریافت وام بلاعوض را با هم می خوانیم.

وام بلاعوض 30 میلیونی رئیسی برای این دهک ها | هدیه شب یلدا دولت را از دست ندهید
کدخبر : 16480
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار شکیبا بقال زاده: وام بلاعوض نوعی وام با سود کم می باشد. اقساط وام بلاعوض طولانی مدت بوده و به قشر ضعیف جامعه تعلق می گیرد. وام بلاعوض نمونه های مختلف داشته که شرایط و نحوه دریافت آن ها متفاوت است. جزئیات واریز وام بلاعوض دولتی را با هم می خوانیم.

سود و اقساط وام بلاعوض 300 میلیونی

بانک صادرات به تازگی طرح تسهیلاتی به نام «سپاس سپهر» را ارائه داده تا اشخاص دارای کمبود نقدینگی و بودجه، از این وام بهره مند شوند. سقف این تسهیلات با توجه به شرایط مشتری منعطف است.

افرادی که مشتری بانک صادرات هستند و به دریافت وام 300 میلیون تومانی سپاس سپهر تمایل دارند باید حتما در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه افتتاح کنند. به منظور دریافت مبلغ 300 میلیون تومان تنها افتتاح سپرده قرض الحسنه کافی نیست، متقاضیان باید حداقل مبلغ 10 میلیون تومان به مدت 2 ماه یا حداکثر 12 ماه در حساب خود نگه دارند. این طرح تسهیلاتی قرض الحسنه است و فقط کارمزد چهار درصدی دارد. افراد این امکان را دارند که اقساط وام مذکور را طی 36 ماه بازگردانند.

وام بلاعوض

با توجه به شرایط مذکور، میزان وام، کارمزد و حداکثر زمان بازپرداخت، مبلغ هر قسط برای وام گیرنده 8 میلیون و 857 هزار و 196 تومان خواهد بود. کل سود تسهیلات این مبلغ 18 میلیون و 859 هزار و 38 تومان اعلام شده است. جمع رقم وام و سود آن نیز به 318 میلیون و 859 هزار و 38 تومان می‌رسد.

درباره بانک صادرات و وام بلاعوض این مجموعه بیشتر بدانید

شروع فعالیت بانک صادرات به اوایل سال 1330 برمی‌گردد. این مجموعه خصوصی از ابتدای فعالیت خود به صورت تخصصی درخصوص تجارت خدمات پولی و بانکی مناسبی را به مشتریان ارائه می‌داد. اکنون این مجموعه بانکی انواع خدمات پولی و بانکی اعم از کارت‌های بانکی الکترونیک، خدمات اینترنتی، پایانه‌های الکترونیکی، خدمات ارزی و ریالی، تسهیلات و تعهدات ارزی و ریالی، انواع سپرده‌ه، درگاه‌های بانکداری الکترونیک و … را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه می‌دهد.

وام بلاعوض ۳۰ میلیون تومانی دولت برای این افراد

امروز خبر داغی از واریز وام بلاعوض 30 میلیونی دولت برای دهک های کم درآمد جامعه منتشر شد که در ادامه با هم می خوانیم.

 مدیرعامل مرکز نیکوکاری دانشگاه‌های استان کردستان، اهم فعالیت‌های این مرکز را در سه ماهه پاییز ۱۴۰۲ تشریح کرد.

غلامحسن نورعلی مدیرعامل مرکز نیکوکاری دانشگاه‌های استان کردستان مستقر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج گفت: در طی سه ماهه گذشته در راستای کمک به نیازمندان فعالیت‌های متعددی صورت گرفت که از اهم آن‌ها می‌توان به اهدا وام بلاعوض سی میلیبون تومانی به این خانواده‌ها نام برد.

وی افزود: اهدا دو تخته فرش ۹ متری توسط خیر به خانواده مددجویان در محلات غفور و نایسر، بازدید از زنان سرپرست خانوار و اهدا بسته‌های کمک معیشتی گوشت و برنج، واریز وام های ۳۰ میلیون تومانی بلاعوض جهت کارآفرینی خانواده‌های نیازمند، تهیه وسایل فرش بافی و ویزیت و کنترل بیماری نیازمندان به صورت رایگان توسط از اهم فعالیت‌های این مرکز در پاییز سال جاری بوده است.

نورعلی یادآور شد: شناسایی نیازمندان از طریق معرفی مردم و بازدید میدانی توسط کارشناسان این مرکز صورت می‌گیرد.

وی در پایان از همکاری و مساعدت خیرین نهایت تشکر را کرد و از سایر خیرین استان دعوت کرد با اهدای کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود به این مرکز یاریگر نیازمندان باشند.

منبع: رده
آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان