فال ابجد | فال ابجد روزانه

فال ابجد روزانه و طالع بینی از روی حروف ابجد 28 آذر ماه | فال ابجد روزانه 28 آذرماه

فال ابجد خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

فال ابجد روزانه و طالع بینی از روی حروف ابجد 28 آذر ماه | فال ابجد روزانه 28 آذرماه
کدخبر : 16405
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: علی پارسا

فال ابجد یکی از فال های  محبوب است که برای پیش بینی طالع از آن استفاده می شود. فال ابجد یکی از فال هایی است که  طرفدار زیادی دارد. فال ابجد روزانه خود را میتوانید در سایت گشتنی نیوز بخوانید

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: ب آ د

تعبیر: مقصودتان نیک است. به زودی گشایشی در زندگی شما رخ خواهد داد که تمام گره ها و مشکلات را از زندگیتان رها می سازد،، و شما را به موفقیت و سربلندی در آینده می رساند،، سعی کنید؛ ناراحتی به دل خود راه ندهید و خودتان را از مشکلات رها سازید و به سوی آرامش برسانید. دوری از ورزش و نگرانی از اضافه وزن نیز مشکل دیگری است که از مدت‌ها پیش شما را آزار می دهد، با خودتان قراری بگذارید و از امروز حداقل نیم ساعت پیاده روی کنید. سلامتتان از همه چیز مهمتر است. ملاقاتی خواهید داشت، مراقب باشید با ندانم کاری خود موقعیت را از دست ندهید. حد و مرزهایتان را بشناسید و رعایت کنید.

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: آ د ج

تعبیر: خوشبختی و شادمانی در زندگی نصیبتان خواهد شد و موفقیت و سربلندی در آینده به دستتان خواهد رسید،، به زودی ازدواجی در پیش رو دارید که شادمانی را در آینده تقدیم تان می کند و شما را به موفقیت و سربلندی می رساند. بزودی فرصتی برایتان پیش می آید که بتوانید ارتباطی خوب با فردی که اصلا انتظارش را ندارید، برقرار کنید. تولد یکی از نزدیکان را فراموش کرده‌اید، جبران کنید. شخصی در محل کار به شما لطف کوچکی خواهد کرد، سپاس گزار و قدردان باشید، یادتان باشید مهربانی وظیفه نیست اما قدردانی از آن وظیفه است.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: ج ج آ

تعبیر: با تلاش بسیار مال و سرمایه فراوان به دستتان می‌رسد و زندگیتان از هر نظر تامین خواهد شد. خداوند فردی را وارد زندگیتان می‌کند که عشق فراوانی نصیب شما خواهد کرد پس کمی صبور باشید و سعی نکنید تا به دنبال افراد دروغی بگردید. باعث و بانی اتفاقی که افتاده خود شمایید، گناه را به گردن دیگران نیندازید. برای اخذ یک تصمیم مهم دچار شک و تردید شده‌اید، برای دست یابی به جمع بندی درست، باید پیرامون موضوع تحقیق بیشتری بکنید. نقطه نظرات شخصی که براتان خیلی مهم است را بپرسید. خواهید دید که راحت تر می توانید تصمیم بگیرید.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: ج آ ب

تعبیر: مقصود بسیار بدی دارید اما متاسفانه با انجام این کار در دردسر خواهید افتاد پس از آن به دور باشید. شخصی سعی دارد تا برایتان مشکلاتی پدید بیاورد و دامی برایتان پهن کرده از او دوری کنید و سعی کنید تا او را به خدا واگذار کنید انشالله که گزندی به شما نمیرسد. در رفتارهایتان با دیگران صادقانه رفتار می کنید و همین موضوع باعث شده که دوستان زیادی داشته باشید. یکی از آشنایان کمکی می خواهد اما بیش از هر چیز قصد دارد به شما نزدیک شود. زود به او اعتماد نکنید اما بی توجه هم نباشید. شاید قرار است تنهایتان را برای همیشه کنار بگذارید. به سر و وضعتان بیشتر توجه کنید.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: د ب ج

تعبیر: اندوه فراوانی به دلتان می رسد و شخصی باعث و بانی این امر است اما سعی کنید تا این عملش را به دست فراموشی بسپارید و کارش را تلافی نکنید چرا که دوباره آسیب خواهید دید. ممکن است پولی به دستتان برسد که حرام باشد و با استفاده از آن زندگی تان دچار مشکل شود پس بهتر است که از آن صرف نظر کنید. از کنار یک اثر هنری به سادگی نگذرید. اگر می خواهید خسارت نپردازید، لازم است حواستان را بیشتر جمع کنید. عزیزی چشم انتظار ملاقات و دیدار با شماست، او را زیاد منتظر نگه ندارید و هر چه زودتر او را دریابید. در حال حاضر امکان و فرصت تحقیق در مورد پیشنهادی که به شما شده ندارید، با کمک خواستن از شخصی موقعیت را حفظ کنید.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: د ج ب

تعبیر: هدف نیکی ندارید و با انجام این کار در درجه اول خودتان آسیب خواهید دید پس از آن صرف نظر کنید. در زندگی صبوری پیشه کنید و از خداوند بخواهید تا راه راست را به شما نشان دهد. به حرفهای بزرگترها احترام بگذارید و سعی نکنید که با رفتارهای نابجا آنها را برنجانید چرا که خوشبختی را از خود دور میکنید. وقت آن رسیده که سوء تفاهم بوجود آمده بین شما و یک دوست را به پایان برسانید. گذشت زمان فقط بذر کینه را در قلب‌هایتان خواهد پاشید، صادق باشید شما هم بی تقصیر نبوده‌اید. لطفی که پیش از این به شخصی داشته‌اید، فراموش نشده است. شخصی که با زبان تند و شوخی های بی مورد شما را آزار می دهد از خودتان دور کنید.

♎ فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: ب ج د

تعبیر: مقصود نیکی دارید و به زودی شر بدخواهانی که در زندگیتان دارید از سر شما رفع خواهد شد. بزودی وصلتی مبارک در پیش دارید که شما را سعادتمند و خوشبخت خواهد کرد. زندگی به مرادتان خواهد شد انشاالله. تا دیر نشده دست به کار شوید و برای عملی کردن نیتی که در سر دارید کاری ترتیب دهید. حتی شده از خواب و خوراکتان بزنید این کار را انجام دهید، برایتان نتایج بسیار خوبی به همراه دارد. موضوعی احساسی بسیار نگرانتان کرده است، نگران نباشید این طوفانی است که می گذرد. بی منظور حرفی زده‌اید که برازنده شما نبوده.

♏ فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: ب آ ب

تعبیر: مقصود نیکی دارید و به هر آنچه که در آرزویش هستید دست خواهید یافت. مشکلاتی در زندگیتان پدید آمده که سردرگم و پریشان هستید از خداوند بخواهید تا راه درست را به شما نشان دهد انشالله که آرامش خواهید یافت. فردی علاقه اش نسبت به شما فراوان است پس او را نادیده نگیرید و رفتارهایتان را به او مناسب تر کنید. قصد دارید دست به کاری بزنید و با این که خیلی هم تلاش کرده اید، نگرانید و شرایط را کاملا به ضرر خود می دانید. اوضاع اینطور باقی نمی ماند مطمئن باشید خیلی زود نتایج زحماتتان را می بینید. اتفاقی خوش در حال رخ دادن است، هر چه زودتر او را بجویید. این روزها نوبت شماست. برای کار نکرده توضیح ندهید.

♐ فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: ب ب ب

تعبیر: تلاش کنید تا بتوانید ثمره کار خود را به دست بیاورید و به پیروزی برسید،، اگر در زندگی بی گدار به آب بزنید و خودتان را از اجتماع دور کنید هیچگاه به مقصود خود نخواهید رسید، بلکه مشکلات فراوانی در آینده تان سرازیر خواهد شد ،، سعی کنید برای خود در زندگی صدقه ای بدهید تا مشکلات شما رفع شود. برای نیتتان به امید معجزه نباید بنشینید. شما خوشبخت هستید، مگر اینکه دائم بخواهید خود را با دیگران مقایسه کنید و انتظار داشته باشید که خوشبخت تر از آنها باشید. این هرگز میسر نمی شود زیرا همواره دیگران را خوشبخت تر از آنچه که هستند، تصور می کنید. درباره مسائل عاطفی‌تان بیش از حد توقع نداشته باشید.

♑ فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: ج ا ج

تعبیر: اگر بیمار هستید به زودی از بند بیماری رهایی پیدا خواهید کرد و موفقیت و سربلندی در زندگی نصیبتان می شود،، بهتر است؛ در راز و نیاز با خداوند کاهلی نکنید و هیچگاه راز دل خود را با کسی در میان نگذارید،، چون ممکن است برایتان مشکلات فراوانی در زندگی ایجاد کنند. ایده ای برای سرمایه گذاری به ذهن شما خطور کرده. این ایده‌ی خامی ست، نیاز به پردازش بیشتری دارد. هشیار اگر باشید می توانید از آن برای بهبود وضعیتتان استفاده کنید. در رابطه عاطفی‌تان حرف های تکراری خسته‌تان کرده. کمی فاصله بگیرید تا نه چیزی بگویید و نه چیزی بشنوید. گاهی تنهایی بهتر است.

♒ فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: آ ب ب

تعبیر: مقصود بسیار بدی دارید. سعی کنید خودتان را به فساد آلوده نکنید و کارهای نادرست را کنار بگذارید،، این دنیا ارزش بدگویی کردن پشت دیگران را ندارد بهتر است؛ خودتان را اصلاح کنید تا مشکلات تان رفع شود و بتوانید خیلی زود به هدف خود نزدیک شوید. در مورد نیتی که در ذهن دارید بهتر است دست از لج بازی و یکدندگی بردارید تا به نتیجه دلخواهی برسید. آنچه از گذشته باقی می ماند خاطره است نباید برای آن افسوس خورد. از خاطرات خوب همچون چراغی برای نشان دادن راه آینده استفاده کنید وگرنه راه رفته را دوباره مجبور می شوید طی کنید. بلایی آمده بود که به سلامتی از آن گذر کردید.

♓ فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: ب د د

تعبیر: به زودی معاملات پولی و مالی پر سود و منفعتی در پیش رو دارید که آینده تان را به خوبی و خوشی می سازد،، و طالع تان را به رنگ روشنایی در می آورد بهتر است؛ نگران نباشید خوشبختی در راه است آرامش خاصی در وجود شما سرازیر می‌شود وشما را به موفقیت میرساند. از غفلت در روابط احساسی حذر کنید چون این ایام و خوشی های آن است که برایتان می ماند. به دنبال پیدا کردن یاری باشید که همیشه تکیه گاه شما باشد. شخصی قابل اعتماد وارد زندگی‌تان می شود، که می توانید با او خیلی راحت باشید. حواستان به صحبت‌های که در اطرافتان می‌شود باشد. همه خیرخواه نیستند و گاهی فقط دنبال منافع شخصی خودشان هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  ارسال نظر:

  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد