پیش فروش سایپا | فروش فوری سایپا

پیش فروش سایپا با شرایط ویژه آغاز شد | فرصت محدود برای ثبت نام فروش ویژه سایپا + جزئیات

ثبت‌نام دو محصول ساینا و شاهین اتوماتیک از محل ظرفیت‌های خالی شرکت سایپا در سامانه یکپارچه عرضه خودرو باز شده و تا ساعت ۲۳:۵۹ روز دوشنبه ۲۷ آذر امکان ثبت سفارش وجود دارد.

پیش فروش سایپا با شرایط ویژه آغاز شد | فرصت محدود برای ثبت نام فروش ویژه سایپا + جزئیات
کدخبر : 16382
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

پیش فروش سایپا چندمین مرحله اجرایی خود را طی می کند و هنوز متقاضیان زیادی موفق نشدند صاحب خودرو شوند. محصولاتی که در هر دوره پیش فروش سایپا عرضه می گردند، متفاوت هستند. در این طرح پیش فروش سایپا چندین محصول پر فروش سایپا عرضه شده است.

طرح‌های عرضه شامل طرح عادی، طرح خودروهای فرسوده (خودروهایی که مورد تایید ستاد نوسازی و اسقاط خودروهای فرسوده باشند) و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت هستند.

گفتنی است تخصیص خودرو برای متقاضیان طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت بر طبق ماده ۱۲ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت است.

ثبت‌نام در این مرحله هیچگونه حقی برای متقاضی برای دریافت خودرو ایجاد نمی‌کند و تعهد خودروساز فقط بر اساس قطعی کردن ثبت نام و واریز وجه متقاضی در زمان مقرر شده، شکل می‌گیرد.

خودروهای عرضه شده در این مرحله، ساینا SDA و شاهین با گیربکس اتوماتیک با تحویل حداکثر سه‌ماهه است.

متقاضیان برای ثبت نام در سامانه باید شرایط اعلام شده را داشته باشند:

فقط متقاضیان دو مرحله قبلی عرضه خودرو در سامانه یکپارچه، می‌توانند خودرو انتخاب کنند.

برای همه متقاضیان مرحله اول و دوم سامانه یکپارچه (که ۱۰۰ میلیون تومان پول بلوکه کرده بودند) و موعد زمانی تحویل خودرو آن‌ها پیش از این در فصول آتی تعیین شده است، امکان لغو سفارش قبلی و انتخاب خودرو از محصولات عرضه شده میسر است.

با توجه به نوع فروش فوری پس از فراخوان خودروساز و اعلام مهلت واریز وجه، متقاضیان باید حداکثر تا ۵ روز برای تکمیل وجه اقدام کنند.

به افرادی که برایشان دعوت‌نامه صادر شده و یا خرید خودرو داشته‌اند و همچنین متقاضیانی که در طرح‌های جایگزینی قبلی سامانه و یا طرح عرضه خودروهای وارداتی شرکت کرده‌اند امکان انتخاب خودرو نخواهند داشت و مشمول این طرح نیستند ضمن اینکه اطلاعات همه متقاضیان مرتبط با این طرح حسب ماده ۱۹ آیین‌نامه اجرایی ماده ۱۴ الحاقی قانون مبارزه با پولشویی و طرح مالیات بر عایدی سرمایه در اختیار نهادهای ذی‌ربط قرار می‌گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان