تست روانشناسی | تست روانشناسی و شخصیت شناسی

تست روانشناسی | درونگرایی یا برونگرا یک گلدون انتخاب کن تا بگم

به دنیای جذاب، شوکه‌کننده و مهیج تست‌های روانشناسی خوش آمدید. آیا می‌خواهید راز بودنتان در این دنیا را کشف کنید؟ با ما همراه باشید.

تست روانشناسی | درونگرایی یا برونگرا یک گلدون انتخاب کن تا بگم
کدخبر : 15973
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: عرفان پارسا

تست روانشناسی یک ابزار است که توسط متخصصین روانشناسی برای تعیین و اندازه‌گیری ویژگی‌های شناختی، عاطفی، شخصیتی و رفتاری فرد در نظر گرفته می‌شود. این تست‌ها به صورت مختلف طراحی و اجرا می‌شوند. برخی از این تست‌ روانشناسی ها توسط روانشناسان برای تشخیص اختلالات روانی و رفتاری، تحلیل شخصیت و تعیین سطح هوشی و توانایی‌های شناختی شخص استفاده می‌شوند. تست‌های روانشناسی ممکن است شامل پرسشنامه، آزمون‌های شناختی، آزمون‌های عملکردی، و آزمون‌های فیزیولوژیک باشد.

با انجام تست‌های شخصیتی می‌توانید جنبه‌های پنهان هویت خود را کشف کنید و خود را بهتر بشناسید. این تست‌های روانشناسی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که براساس ضمیر ناخودآگاه شما به تصاویر یا موقعیت‌های مختلف، بینشی منحصر به فرد از ویژگی شخصیتی شما خواهند داشت. امروز در این مطلب یک تست ساده اما بسیار جالب و هیجان انگیز را برای شما آورده‌ایم. بدون اینکه روی تصویر تمرکز و دقت کنید، اولین گیاهی که توجه شما را جلب می‌کند انتخاب کنید و پاسخ تست خود را در ادامه مطلب بخوانید. 

پاسخ تست روانشناسی راز زندگی

گیاه شماره یک: دوست داشتنی

اگر تصویر شماره یک را انتخاب کردید، احتمالاً فردی هستید که عمیقا عاشق است. قلب شما سرشار از شفقت و همدردی با دیگران است و از  یک توانایی طبیعی برای ارتباط با مردم و ایجاد روابط قوی برخوردار هستید. شما معتقدید که عشق دقیقا همان چیزی است که دنیا را به چرخش در می آورد و گفته‌ها، رفتار و اعمال شما کاملا منعکس‌کننده این باور است. شما از نشان دادن محبت خود نمی‌ترسید و با گشاده‌رویی و لبخند به استقبال آدم‌ها می‌روید. این گشاده‌رویی و مهربانی بی قید و شرط شما، شما را به شدت نزدیک و دوست داشتنی می‌کند و محبوب همه هستید. راز زنده بودن شما، اضافه کردن مهربانی به دنیا است.

گیاه شماره دو: جزئی نگر

اگر تصویر شماره ئ. توجه شما را جلب کرد، شما از توانایی استثنایی برای تمرکز بر جزئیات برخوردارید و در انجام هر کاری دقیق هستید و تمام جزئیات هر مطلب را با دقت بررسی می‌کنید. تمایلات کمال گرا شما را به سختی به کار می‌گیرند تا زمانی که همه چیز درست شود. مردم اغلب زمانی که به انجام کاری بی عیب و نقص نیاز دارند به شما مراجعه می‌کنند زیرا می‌دانند که می توانند برای دیدن تمام جزئیات به چشم تیزبین شما اعتماد کنند. راز زندگی کردن شما، دیدن مسائلی است که هرکسی قادر به دیدن آن‌ها نیست و به همین دلیل راهنمای بسیار خوبی برای سایرین هستید.

گیاه شماره سه: خوش بین

اگر تصویر شماره ۳ انتخاب شما در نگاه اول بود، پس خوشبینی بخش مهمی از شخصیت شماست. شما همیشه به جنبه‌های روشن زندگی نگاه می‌کنید و مثبت‌اندیشی خاص و جذابی دارید که روحیه اطرافیانتان را بالا می‌برد. شما با تمام وجود خود معتقد هستید که همه چیز به دلیلی اتفاق می‌افتد. این چشم‌انداز خوش‌بینانه به شما کمک می‌کند تا با ظرافت و انعطاف‌پذیری از چالش‌های زندگی عبور کنید. راز زنده بودن شما، تزریق امید به قلب دیگران است.

گیاه شماره چهار: ماجراجو

اگر تصویر شماره ۴ زنگی را در گوش شما به صدا درآورد، پس ماجراجویی نام خانوادگی شماست. شما عاشق اکتشاف، تجربه چیزهای جدید و کنار زدن مرزهای خود هستید. روحیه ماجراجوی شما مسری است و دیگران را ترغیب می‌کند تا از مناطق امن خود خارج شوند و چالش‌های جدیدی را انجام دهند. شما زندگی را به کمال می گذرانید و باور دارید که هر روز ماجراجویی جدیدی را به ارمغان می آورد که منتظر آن است. راز زندگی شما، ماجراجویی و کشف ناشناخته‌ها است.

گیاه شماره پنج: درون نگر

اگر با تصویر شماره ۵ ارتباط برقرار کردید، پس درون نگری بخش مهمی از شخصیت شماست. شما اغلب در هر فرصتی که به دست می‌آورید به فکر فرو رفته و تجربیات و احساسات خود را تجزیه و تحلیل می‌کنید. شما برای تنهایی ارزش قائل هستید زیرا فرصتی برای تفکر عمیق در اختیار شما قرار میدهد. ماهیت درون نگر شما به شما این امکان را می‌دهد که بهتر از بسیاری از افراد، همه چیز را درک کنید و شما را جدای از سنی که دارید، فردی پخته و با تجربه ساخته‌است. راز زنده بودن شما، افزودن پختگی و منطق به زندگی خود و دیگران است.

انتخاب شما کدام گیاه بود؟ امیدواریم با انجام این تست شخصیتی، بینش جدیدی درباره ویژگی شخصیتی خود به دست آورده‌باشید. به خاطر داشته‌باشید این تست‌ها صرفا دیدگاه متفاوتی از شخصیت شما ارائه می‌دهند و صد در صد دقیق نیستند. با انجام این تست‌ها هم سرگرم شوید و هم با اشتراک گذاشتن آن‌ها با دوستان و خانواده خود، راهی جالب برای شناخت بهتر یکدیگر و گذراندن اوقاتی خوش داشته‌باشید.

منبع: ستاره
آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان