تست روانشناسی | روانشناسی

تست روانشناسی | شخصیت شناسی زنان و مردان بر اساس ماه تولد

افراد از روی ماهی که در آن متولد شده‌اند بین مردم بسیار رواج داشته و محبوب می‌باشد. اگرچه این نوع شخصیت شناسی هنوز به طور علمی و دقیق اثبات نشده اما شواهدی وجود دارد که باعث می‌شود نتوان آن را به طورکلی رد کرد و نادیده گرفت. حتی برخی از تحقیقات علمی وجود ارتباط بین فصل تولد و برخی بیماریها یا ویژگیهای ذهنی و جسمی افراد را اثبات کرده است. همه اینها نشان می‌دهند که تاثیر فصل و ماه تولد روی صفات و خلق و خوی آدم‌ها، شاید به طور کلی خرافه نباشد اما به طور قطع ماه تولد نمی‌تواند به هیچ عنوان تاییدکننده تمام صفات و خصوصیات افراد باشد چرا که خصوصیات رفتاری انسان‌ها بستگی به عوامل متعددی دارد و ماه تولد و تاثیر انرژی‌های کیهانی هنگام تولد تنها بخش خیلی کوچیکی از آن را تشکیل می‌دهد. در زیر به ویژگی‌های شخصیتی افراد با توجه به ماه تولد و با تفکیک جنسیتی اشاره شده که برگرفته از طالع بینی هندی می‌باشد.

تست روانشناسی | شخصیت شناسی زنان و مردان بر اساس ماه تولد
کدخبر : 15692
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار : علی پارسا

تست روانشناسی یک ابزار است که توسط متخصصین روانشناسی برای تعیین و اندازه‌گیری ویژگی‌های شناختی، عاطفی، شخصیتی و رفتاری فرد در نظر گرفته می‌شود. این تست‌ها به صورت مختلف طراحی و اجرا می‌شوند. برخی از این تست‌ روانشناسی ها توسط روانشناسان برای تشخیص اختلالات روانی و رفتاری، تحلیل شخصیت و تعیین سطح هوشی و توانایی‌های شناختی شخص استفاده می‌شوند. تست‌های روانشناسی ممکن است شامل پرسشنامه، آزمون‌های شناختی، آزمون‌های عملکردی، و آزمون‌های فیزیولوژیک باشد.

شخصیت شناسی متولدین فروردین‌ماه

در شخصیت شناسی کلی متولدین فروردین ماه اشاره شده است که آنها افرادی پرجنب و جوش، فعال، عجول، رک و بی پروا، لایق و کاردان، عاشق قدرت بی‌صبر و طاقت، اهل امر و نهی، طراح، اهل هیجان، حادثه‌جو، پرتوقع، ریاست ماب، با اعتماد به نفس، سازنده، دارای نگاه به آینده، جوانتر از سنش، شایسته، ماجراجو، روشنفکر، دقیق، اشتباه خود را نمی‌پذیرد، با مدیریت عالی، متنفر از مداخله دیگران، فعال و جنجالی، با شهامت، بامطالعه، هوشیار و زرنگ، صاحب عقیده، مبتکر، مقتدر، اهل بخشش، اهل تنوع، با حس مسولیت، پرانرژی، اهل کشمکش و ستیز، سالم و پرقدرت، خودخواه، گاهی یاغی، بی ریا، گاهی خشک و یک دنده، مخالف دوز و کلک، در باطن ضعیف‌تر از ظاهر، مددکار، گاهی غیر واقعی و غیر منطقی و هوشمند می‌باشند.

فروردین‌ماه: متولدین مرد

رک و راست، عاشق پیشه، حسود، پرتوقع و ریاست طلب، هرگز به گذشته فکر نمی‌کند، رفتار و قیافه‌اش جوانتر از سنش به‌نظر می‌رسد، از زن خجول، ملالت آور و منفی باف بیزار است.

فروردین‌ماه: متولدین زن

او بیش از هر زن دیگری در دنیا می‌تواند بدون مرد زندگی کند. دارای قابلیت‌های زیادی است بطوریکه تقریبا از عهده‌ انجام هر کاری از فروشندگی تا نخست‌وزیری برمی‌آید. خوش‌بین است و خواهان داشتن کاری در خارج از منزل می‌باشد. عصبانیت‌هایش ظاهری و مهربانیش عمیق و واقعی می‌باشد.

 

شخصیت شناسی متولدین اردیبهشت‌ماه

در شخصیت شناسی کلی متولدین اردیبهشت ماه اشاره شده است که آنها افرادی خیلی قانع، صبور و آرام، پرتحمل، عاشق مالکیت، حسود، متعصب، اهل اعتدال، بامحبت، خیلی قوی وسالم، عاشق عطر و بوی طبیعی، از تجارب گذشته الهام می‌گیرد، واقعا وفادار ، مخالف افراط، ‎‎‎با سلیقه خوشگل‌پسند، پول‌دوست، همیشه راضی، مصمم، پرکار، سخاوتمند، متین و سنگین، فقط در مقابل حرف آرام رام می‌شود، اهل مادیات، دنبال زندگی شیرین، مخالف خشونت، با ثبات و پایدار، عاشق صلح و آرامش، صادق، مال جمع کن، اهل هنر، مخالف درگیری، اگر عصبانی شود طوفان بپا می‌کند، تمام کننده کارها، رییس فعال و لایق، با همه کنار می‌آید، خود سر، نجیب، عاشق خانه و خانواده، عاشق طبیعت، عاشق رفتار ملایم، کمک رسان، دارای قلبی بزرگ، مسلط به نفس، دارای عزت نفس، عاشق گل و زیبایی، بی تفاوت نسبت به دشمنان، میانه رو، رفیق و دوست بسیار شیرین، شیک پوش، علاقه‌مند به موسیقی، قدرشناس، مخالف عجله، دارای تحمل زیاد، محتاط و مخالف اعتراض و انتقاد می‌باشند.

اردیبهشت‌ماه: متولدین مرد

دیر ناراحت می‌شود اما اگر ناراحت شود دنیا را به‌هم می‌ریزد. زن شوخ، سیاستمدار، مطیع و خانه‌دار را به حد پرستش دوست دارد. آرام، اهل عمل، حساس، محتاط است ولی اصلا رویایی نیست. زود رنج و بد خشم است اما هرگز از خانه‌اش قهر نمی‌کند. دست و دلباز اما حسابگر است و علاقه‌مند است پسر داشته باشد.

اردیبهشت‌ماه: متولدین زن

طبیعت را دوست دارد. مادری سخت‌گیر، همسری فداکار و کمک دهنده، عاشق موسیقی و ساز و آواز است. ازبسیاری جهات نمک رندگی محسوب می‌شود، دغلباز و ناپاک و اهل فلسفه بافی نیست، در عشق بی‌پرواست، در شیک‌پوشی طرفدار سادگی است، مخالف شتابزدگی است و یک رگ لجبازی دارد.

 

شخصیت شناسی متولدین خردادماه

در شخصیت شناسی کلی متولدین خرداد ماه اشاره شده است که آنها افرادی اهل تنوع، واقعا باهوش، سریع‌الانتقال، غیر پایدار، عاشق کارهای فکری، کنجکاو، پرانرژی، دارای شخصیت دوتایی، بی‌ثبات، دمدمی مزاج، هرگز کار را تمام نمی‌کند، عاشق مسافرت، معاشرتی، سر به هوا، زرنگ، قابل تطبیق با هر محیط، نا آرام، در جستجوی مطالب جدید، باسلیقه، ماهر، دارای قدرت فکری زیاد ، آدم شناس، منطقی، عاشق حرکت، متنفر از تقلب، از کار طولانی خسته می‌شود، عاشق شطرنج، زود جوش، در یک‌جا بند نمی‌شود، نرم و غیرمستقیم حرف می‌زند، قابل انعطاف، عاشق مطالعه، عاشق جمع مردم ، رنگارنگ، دارای قوه تخیل زیاد، خوش سر و زبان، ماجراجو، شیک پوش، غیر حسود، گاهی شاد و گاهی غمگین، گاهی پر حرف و گاهی خاموش، نکته سنج، اهل هنر، خواهان وفاداری، کم حرف، آب زیر کاه، اهل معاشرت، رویش حساب نکنید، میل ندارد کسی از کارش سر در بیارد، با انصاف، بدقول، اهل زخم زبان، گاهی لجباز می باشند.

خردادماه: متولدین مرد

با ذوق، هنر دوست، غیر حسود و کمی بدقول، برای فرزندان پدری نرم و مهربان، در زناشویی و معاشرت با زن اهل تنوع و ماجرا، خوش صحبت است، علاقه دارد که مرموز جلوه کند، گاهی اهل زخم زبان، کنایه و آزار است. از شنیدن انتقاد از رفتار عاشقانه‌اش بیزار است.

خردادماه: متولدین زن

زنی با چند شخصیت گوناگون، با قوه تخیل بالا، خوش سر و زبان و با سلیقه، ماجرا دوست و بی‌ثبات، خیلی بیش از اینکه طالب عصبانیت شما باشد به شفقت شما نیاز دارد. عاشق تغییر و تحول است. مادری است شاد و خندان و بچه‌هایش مانند خودش خود مختارند و روی پای خود می‌ایستند.

شخصیت شناسی متولدین تیرماه

در شخصیت شناسی کلی متولدین تیرماه اشاره شده است که آنها افرادی حساس، سریع الانتقال، رویایی، عاشق خانه و خانواده، منزوی، عاشق مهتاب، عاشق فرزند، علاقه‌مند به کشاورزی، گاهی آرام و گاهی طوفانی، خجالتی، بسیار باسلیقه و شیک پوش، پشتیبان اقوام، دارای قویترین احساسات، بهترین آشپز، علاقه زیاد به گل، دارای حس پدرانه یا مادرانه، با وفا، رفیق باز، صرفه‌جو و اقتصادی، محتاج به کمک دیگران، پر محبت، مطیع همسر، متنفر از انتقاد، باهوش، اهل قهر و آشتی، در آشتی پیشقدم نمی‌شود، همسری با وفا، گاهی خوب و گاهی بد، عاشق عتیقه و اشیا کهنه، اهل تدارک و آذوقه، مادیگرا و پول پرست، رک گو، خودخواه ومغرور، تا حدودی سطحی نگر، صبور و آرام، حافظ اسرار، علاقه زیاد به مادر، عاشق تعریف و تمجید، مهمان نواز، ظریف، شکیب، صمیمی، محافظه کار، اهل ریسک نیست، میهن پرست، انتقامجو، وسواسی و مهربان می‌باشند.

تیرماه: متولدین مرد

اخمو، بچه مسلک، تودار، همبازی بچه‌ها، کمی بخیل و پول دوست، او بدون شک استاد است و می‌تواند طولانی‌ترین مطالب را در کوتاهترین جملات بیان کند. حواسش هرگز پرت نمی‌شود و از پرچانگی بیزار است. اگر قلبش جریحه دار شود فورا به لاک خویش فرو می‌رود. هیچ مردی به اندازه او زنش را دوست ندارد.

تیرماه: متولدین زن

با وفا، نجیب، گاهی اوقات خسیس، در آشپزی قابل، در دوران مادری یک زن کم‌نظیر، از انتقاد نفرت دارد، اگر مورد تمسخر قرار گیرد به شدت آزرده خاطر می‌گردد و تاب تحمل طرد شدن را ندارد. صبر و از خودگذشتگی او برای کسانیکه دوستشان دارد حد و مرزی ندارد.

 

شخصیت شناسی متولدین مردادماه

در شخصیت شناسی کلی متولدین مرداد ماه اشاره شده است که آنها افرادی پرمحبت، متنفر از دروغ، واقعا قدرتمند، ثابت قدم، عاشق شهرت، بسیار مغرور، سر حال و بشاش، خودخواه و جاه طلب، بد پیله، خود بزرگ بین، مقتدر، مودب، کوشا، با ثبات و پایدار، با اراده، اهل معنویات، عاشق تعریف و تمجید، با شهامت، رهبر و فرمانروا، زود گول می‌خورد، پر انرژی، بلند نظر، صادق و مهربان، سخاوتمند، وفادار، شجاع، علاقه‌مند به زندگی تجملی، لجوج، حساس، پر توقع، پر تحمل، دوستِ واقعی، رام شونده، دارای خشمی طوفانی، مدافع و پشتیبان اطرافیان، علاقه‌مند به موسیقی، باید مورد ستایش قرار گیرد، کمی حسود، کارآمد، دست و دلباز، با گذشت ولی خودخواه، بدون کینه، خون گرم، ظریف کار، سریع الانتقال، خوش سیما و شکیل، همیشه تمیز، یک دفعه و ناگهانی عصبانی می‌شود، بسیار مودب و مورد احترام مردم می‌باشند.

مردادماه: متولدین مرد

یک شیر ژیان و سر کش، یک عاشق پاکباز، یک دوست واقعی و یک پدر نمونه، بی عشق نمی‌تواند زندگی کند، دل او از آئینه پاکتر و روشنتر است اما خشم او هم توفانی هم سهمگین خواهد بود. اغلب آدم‌های کارآمدی هستند به نحوی که اغلب کارهای منزل را شخصا و با مهارت تماتم انجام می‌دهند.

مردادماه: متولدین زن

باهوش، گرم و جذاب، شیک پوش، با شخصیت، خواهان تجمل، ریاست طلب، دوستدار تعریف و تمجید و کدبانو، در دوستان تاثیر بسیار مطلوب بر جای می‌گذارد. مادری مهربان و صمیمی که می‌کوشد فرزندان خود را مستقل و دارای اعتماد به نفس بار بیاورد.

 

شخصیت شناسی متولدین شهریورماه

در شخصیت شناسی کلی متولدین شهریور ماه اشاره شده است که آنها افرادی حساس، باهوش، شاد و سرحال، دقیق، وظیفه‌شناس، خوش‌هیکل و خوش‌تیپ، سالم و تندرست، اهل سازش، سود‌جو، خجول، بدپیله، کوشا، سرمایه‌دار، کمال‌گرا، صبور و آرام، عاشق سلامت خود، متکی به نفس، خونسرد و خوددار، عاشق کامپیوتر، روشنفکر و دانشمند، قابل انعطاف، وسواسی، پرانرژی، مبتکر، اهل اعتدال، کمک‌رسان، اهل انتقاد، معتمد، وفادار، با ایمان، رام‌نشدنی، بی‌ریا، خوش قلب، چشم و گوش بسته، با شرم و حیا، ثابت قدم، دور از جر و بحث، گول زرق و برق را نمی‌خورد، فرشته‌خو، درس‌خوان، چابک، خیال‌پردا، با انضباط و مستقل، کاردان و لایق، نکته‌سنج، خود‌کفا، پرتوقع، اهل همدردی، زودرنج، قاطع، دوراندیش، خرده‌‌گیر و خورده‌بین می‌باشند.

شهریورماه: متولدین مرد

آتش عشق این مرد بسیار کم‌شعله اما جاودانه و با حرارت است. مجموعه‌ای است از کمال و هوش و ثبات قدم. برانگیختن احساساتش کار دشواری است. او می‌تواند سال‌های سال بدون اینکه قلبش برای کسی بتپد زندگی کند. به کوچکترین چیزهایی که مورد علاقه همسرش است فکر می‌کند و به آنها اهمیت می‌دهد.

شهریورماه: متولدین زن

بسیار احساساتی، بی‌ریا و تزویر، خوش‌قلب، خواستار عشق حقیقی و وفادار به همسر و خانواده، در مناسبات خود با او سعی کنید از جر و بحث پرهیز نمایید. در هیچ کاری زیاده‌روی نمی‌کند و خوب می‌تواند از خود مراقبت کند. در مقابل اقرار به گناهان خویش سرسختی عجیبی نشان می‌دهد.

 

شخصیت شناسی متولدین مهرماه

در شخصیت شناسی کلی متولدین مهر ماه اشاره شده است که آنها افرادی اهل اعتدال، پشتیبان همسر، شیرین بیان، صلح جو، آرام و متین، بسیار منطقی، بی آلایش، عاشق اصالت، علاقه‌مند به موسیقی، اجتماعی، متین، بد پیله، خجالتی، پر از احساس، اهل مشورت، عاشق هنر و ادبیات، سیاستمدار، به فکر فردا نیست، مقبول اطرافیان، اهل مساوات و برابری، پر شور و حرارت نیست، عاقل، اهل حمایت از دیگران، معتدل و پایدار، شکمو، امیدوار، با انصاف، خوش سلیقه، اهل تجزیه و تحلیل، گاهی تنبل، کنجکاو و جستجو گر، انتقامجو، از بی‌بند و باری متنفر است، با معلومات و با درایت، به آسانی تغییر عقیده نمی‌دهد، مهربان، شیک پوش و جذاب، نکته سنج، دارای پشتکار فراوان، یک روز گرم و یک روز سرد، هوشمند، مشاور خوب، دوست یاب، منظّم، عاشق رنگ آبی، گاهی لجباز، صادق و درستکار، خوش مشرب، ساده دل، آسان گیر، دو دل و مردد و خوش‌بین می‌باشند.

مهرماه: متولدین مرد

با انصاف، متعادل، زن پرست، خوش سلیقه و گاه تنبل و بی‌اعتنا نسبت به زندگی، اگر شوهر متولد مهر دارید همیشه به سر و وضع خود برسید خانه را تمیز و مرتب نگاه دارید. این مرد به هیچ وجه مایل به رنجاندن دیگران نیست. شما می‌توانید به خود ببالید که هوشمند‌ترین مشاور جهان را د رجوار خود دارید.

مهرماه: متولدین زن

معمولا استخوان بندی درشتی دارد و نسبتا سنگین وزن است. شما بارها در او علایم قدرت، اراده، جدیت و تصمیم می‌بیند که با خلق و خوی زنانه کمتر سازگاری دارد. در هر موقعیتی هوشیاری و انصاف و قدرت استدلال خود را ظاهر می‌سازد و از انزوا و تنهایی نفرت دارد.

شخصیت شناسی متولدین آبان‌ماه

در شخصیت شناسی کلی متولدین آبان ماه اشاره شده است که آنها افرادی قوی و قدرتمند، مصمم و با اراده پولادین، ورزشکار، هوشیار، حساس و خجول، در ظاهر آرام ولی در باطن خروشان، انتقامجوی شدید، پر انرژی، کوشا، عاشق ماورالطبیعه، اهل معنویات، عاشق مسایل مرموز، مشکوک و کنجکاو و تودار، پایدار و با ثبات، محقق ورزیده، کاشف و دانشمند، علاقه‌مند به تفتیش عقاید، فکر سایرین را می‌خواند، دارای روح قوی، امیدوار، فرمانده و سیاستمدار، مقاوم و پر تحمل، فناناپذیر، عاشق تولد مجدد، دارای اهداف عالی، بلند پرواز، علاقه‌مند به روانکاوی و روانشناسی، پر شور و حرارت، عاشق نصیحت کردن دیگران، دارای افکار ایده آل، زیبا، حسود، موقع شناس، جاه طلب، خشن، قابل اعتماد، متنفر از دروغ، با وقار، منطقی، ماجراجو، عاشق اسرار حیات و جهان، با اعتماد به نفس، شجاع و دلیر ،کمال گرا و اهل معنویات می‌باشند.

آبان‌ماه: متولدین مرد

تیز هوش، با اراده، خواستار هدف‌های بزرگ، پدری دلسوز و مهربان، مواظب باشید که هرگز به مرد متولد این ماه دروغ نگویید و احساسات او را جریحه‌دار نکنید و یا بر خلاف غرور مردانه او رفتار و گفتاری نداشته باشید زیرا که انتقام و عکس العمل خشمگینانه او بسیار سوزنده و خطرنک است.

آبان‌ماه: متولدین زن

طناز و زیبا، خانه دار و گرم، حسود و انتقامجو، راز دار و خود دار، موقع شناس و گاه جاه طلب، جذاب و مغرور و با اعتماد به نفس، برای متولد این ماه اندکی علاقه و یا اندکی تنفر مفهوم ندارد یا عاشق است یا دشمن و در غیر اینصورت کاملا بی‌تفاوت و بی‌اعتناست.

 

شخصیت شناسی متولدین آذر‌ماه

در شخصیت شناسی کلی متولدین آذر ماه اشاره شده است که آنها افرادی پر شانس‌، ساده و بی‌آلایش، عاشق تعلیم و تربیت، سازش‌کار، با هوش و با نشاط، اهل دین و مذهب و معنویات، کنجکاو، خوش قلب، دوست داشتنی، علاقه‌مند به مسافرت و گردش، اجتماعی و خوشمشرب، اهل تجربه، سخاوتمند، با ذوق، چالاک، یک دفعه حرف شیرین می‌پراند، انعطاف پذیر، فراموشکار، اهل عدالت، مشتاق و پر انرژی، علاقه‌مند به معاشرت و دوست یابی، مرتب کار عوض می‌کند، عاشق تنوع، شاد و خندان، با شهامت، پاک و معصوم، زودرنج، اهل فرار از مسولیت، خوش ذات، صادق، کم دقت، خوش بین، منطقی، مهمان دوست، ولخرج، رک گو، اهل سوال و جواب، دمدمی مزاج، برای دوست هر کاری می‌کند، عاشق شهرت و افتخار، خونگرم، با معلومات، سریع الانتقال و باهوش، خوش گذران، چیز فهم و مشتاق بیان حقایق می باشند.

آذرماه: متولدین مرد

صادق و راستگو، دمدمی مزاج، در عشق کم اعتنا، خواهان آزادی و بی‌قیدی و طرفدار تنوع و مسافرت، خطرناکترین شوهر دنیا است. صاحب بزرگترین کلکسیون دوست آشنا در دنیاست، به هنگام انتخاب دوست به جای توجه به ظاهر دقت خود را متوجه باطن آنها می‌سازد.

آذرماه: متولدین زن

اهل منطق و واقعیت، مهمان دوست، بی‌ریا و پول خرج کن، بی‌نظم و انضباط، راستگو اما بد زبان ودرشت‌گو، زبان متولد این ماه نیشدار و پر کنایه است اما قلبش پاک و صمیمی و بی‌ریاست. بیشتر اهل شکار افتخارات و شهرت است تا اهل شکار و پول و مادیات.

 

شخصیت شناسی متولدین دی‌ماه

در شخصیت شناسی کلی متولدین دی ماه اشاره شده است که آنها افرادی با شخصیت عالی، لایق و کاردان، بهترین رییس، انتقام‌جوی شدید، ساده‌پوش و بی‌آلایش، محتاط، آرام و صبور، مرد عمل، مقتدر، پرتحمل، جاه‌طلب، کوشا، واقع بین، سرکش، پولدوست، از تجربیات خود و دیگران به خوبی استفاده می‌کند، با‌شرف و با ‌وجدان، تمیز، خودکفا و سودجو، دارای حس مسولیت زیاد، دشمن اسراف، حسابگر، مخالف تجملات، سازمان‌دهنده خوب، تقریبا سیاستمدار، مطمئن و خونسرد، تودار، مالک همسر خود، حسود و بدبین، متنفر از طلاق، دارای عدم اعتماد به نفس کافی، قدرت طلب، خانواده دوست، مهربان، خشن، دارای زبان نیش‌دار، شاد و با نشاط، دارای باطن خروشان، غیر قابل گذشت، قدرشناس، گاهی اوقات خجالتی، باانضباط، بداخم و بدعنق، دارای حافظه قوی، از تنبلی بیزار است، اهل دکتر و دارو، خونسرد و مداوم، ثابت‌قدم، خودکار، مذهبی، شنونده خوب و گاهی اوقات لجباز می‌باشند.

دی‌ماه: متولدین مرد

قدرت‌طلب، خانواده‌دوست، خوددار و سرد، در عرصه عشق کم‌حرف و کم‌تظاهر، پدری جدی و خشک اما مهربان و دلسوز، مقام را به ثروت ترجیح می‌دهد. در جوانی بسیار جدی است ولی به تدریج که پا به سن می‌گذارد نرم می‌شود. ابراز عشق و علاقه را باید به وی یاد بدهید. مرد این ماه هرگز از روی هوس ازدواج نمی‌کند.

دی‌ماه: متولدین زن

جاه‌طلب، کدبانو، منظم، کمی لجباز و زودرنج، همیشه آراسته و خوش‌لباس، هدف نهایی او همیشه تامین زندگی، جلب احترام و کسب اقتدار و برخورداری از موقعیت‌های چشمگیر است. از نظر اجتماعی فوق‌العاده مبادی آداب و بانزاکت است.

 

شخصیت شناسی متولدین بهمن‌ماه

در شخصیت شناسی کلی متولدین بهمن ماه اشاره شده است که آنها افرادی بسیار حساس، استوار و ثابت‌قدم، واقعا عاقل و تودار، بدون ریا و تزویر، انسان واقعا خوب، خونسرد، روی خودش بیش از دیگران حساب می‌کند، مستقل، منطقی، عاشق انسانیت، فکر دیگران را می‌خواند، ثابت‌قدم، آرامش دوست، کمک‌رسان، آسان زندگی می‌کند، پرسه‌زدن را دوست دارد، دارای حس ششم قوی، علاقه‌مند به دوستان، آزادی‌خواه، بلندپرواز، رام‌نشدنی، جاه‌طلب، از اقرار به گناه منزجر است، دوستان بسیار زیادی دارد، رازدار و تودار، اجتماعی، تا حدودی خودخواه و مغرو، انتقاد را قبول ندارد، فرشته‌خو، از تعریف لذت می‌برد، منافع خود را به خاطر دیگران به خطر می‌اندازد، سخاوتمند مخصوصا در دوستی، دوستی او عمیق و شکوهمند است، ول‌خرجیش از روی عقل است، خوش‌قلب و مهربان، کم‌حافظه، بهترین مشاور، پرحرکت و بی‌قرار، کم علاقه به اصول سنتی و قدرشناس می‌باشند.

بهمن‌ماه: متولدین مرد

دارای دوستان زیادی است، از اقرار به نقطه ضعف‌های خود منزجر است. حسود و سوظنی نیست، هارت و پورت و هیاهو دارد. دیر ازدواج می‌کند و در بیماری وسواس است. ذاتا اجتماعی است و افکاری را در سر می‌پروراند که اصلا عملی نیستند. عشق اول خود را برای تمام عمر در خاطر نگه می‌دارد.

بهمن‌ماه: متولدین زن

بسیار غافلگیر کننده، سریع الانتقال، دارای حس پیش‌بینی، کنجکاو، رفیق‌باز و کم‌علاقه به آداب و رسوم، در عشق خود بسیار جدی و وفادار است اما قادر به ابراز آن نیست. او متعلق به همه جا و همه کس است اما درعین حال از آن هیچکس نمی‌باشد.

 

شخصیت شناسی متولدین اسفندماه

در شخصیت شناسی کلی متولدین اسفند ماه اشاره شده است که آنها افرادی بسیار حساس و رویایی، دارای حس ششم، اهل آرامش و ملایمت، همیشه موافق، سازش‌کار و دارای تخیلات شدید، اصلا واقع‌بین نیست، سازگار، زود رنگ عوض می‌کند، احساساتی، قابل انعطاف، دارای افکار غیرواقعی و غیرمنطقی، بسیار متین و آرام، کم عصبانی می‌شود، مهربان، علاقه‌مند به موسیقی، عاشق صلح و آرامش، کم انرژی، ساده‌لوح، پول دوست، مرموز، داستان‌پرداز قوی، نیکوکار خجالتی، خواستار تشویق و حمایت، زود رنج، از نظر جسمی ضعیف، دو دل، ترسو، خیلی حسود، باریک بین و دقیق، خیالباف، ناامید، اهل نامه نگاری، علاقه زیادی به جشن ‌تولد، یا منفی کامل است یا مثبت کامل، گاهی اوقات واهی و پوچ گرا، نازنین، اهل معنویات، به دخترانش علاقه زیادی دارد، خواستار نوازش و احساس آرامش ‌می‌باشند.

اسفندماه: متولدین مرد

به هیچ عنوان حد وسط ندارد، یا منفی کامل است یا مثبت کامل، از کم کاری و خونسردی او نرنجید، هفته‌ای دوسه بار به او بگویید دوستش دارید. متعصب نیست و هرگز به قضاوت نمی‌نشیند و تا زمانی‌که به مطلبی پی نبرده باشد نظریه‌ای ابراز نمی‌دارد.

اسفندماه: متولدین زن

ظرف عسلی است که قدری فلفل به داخل آن ریخته شده است. از بسیاری جهات بی‌نظیر است. ناراحت‌‌ترین مردها در جوار زن اسفند احساس آرامش می‌کنند. سخت رویایی و خیالباف است، به کودکان خویش عشق می‌ورزد.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان