تست روانشناسی | روانشناسی

تست روانشناسی | اولین چیزی که تو تصویر ببینی مشخص میکنه مهربونی یا مبارز!

تست روانشناسی: منظور ما از تست شخصیت شناسی تصویری مجموعه ای از تصاویری است که از طریق آن می توانیم اطلاعاتی را در مورد خود کسب کنیم. البته تست های تصویری در روانشناسی فقط مربوط به تست شخصیت یا خودشناسی نمی شوند بلکه آزمون هایی نظیر تست هوش تصویری، تست حافظه تصویری، تست هوش هیجانی تصویری نیز جزء این دسته قرار خواهند گرفت.

تست روانشناسی | اولین چیزی که تو تصویر ببینی مشخص میکنه مهربونی یا مبارز!
کدخبر : 15602
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: عرفان پارسا

تست روانشناسی یک ابزار است که توسط متخصصین روانشناسی برای تعیین و اندازه‌گیری ویژگی‌های شناختی، عاطفی، شخصیتی و رفتاری فرد در نظر گرفته می‌شود. این تست‌ها به صورت مختلف طراحی و اجرا می‌شوند. برخی از این تست‌ روانشناسی ها توسط روانشناسان برای تشخیص اختلالات روانی و رفتاری، تحلیل شخصیت و تعیین سطح هوشی و توانایی‌های شناختی شخص استفاده می‌شوند. تست‌های روانشناسی ممکن است شامل پرسشنامه، آزمون‌های شناختی، آزمون‌های عملکردی، و آزمون‌های فیزیولوژیک باشد.

پیش از دیدن پاسخ به ما بگویید که در لحظه اول کدام تصویر را مشاهده کردید؟

در این تست شخصیت شناسی سه تصویر امکان دیده شدن دارد که ما در ادامه به بررسی هر سه خواهیم پرداخت.

.

.

.

.

چهره یک زن: شفقت و مهربانی

شما به طور غیرمعمولی نسبت به دیگران توجه زیادی دارید، مهربان و فردی بسیار سخاوتمند هستید.

کتاب: همدلی

دیگران را بر خود مقدم می‌دانید. شما همیشه احساسات دیگران را در نظر می‌گیرید و تمام تلاش خود را می‌کنید تا همه را همیشه راضی نگه دارید. شما قلب بزرگی دارید.

زن با تیر کمان: مشتاق و مبارز

شما یک مبارز واقعی هستید که می‌دانید چه کار باید انجام دارد. انگیزه بالایی دارد. هیچ چیز مانع از رسیدن به اهدافتان نمی شود! وقتی هدفی دارید یا برنامه‌ای مشخص می‌کنید، هیچ چیز مانع شما نمی‌شود.

منبع: ستاره
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: