تست روانشناسی | روانشناسی

تست روانشناسی | یک هنر دستی انتخاب کن تا بگم چقدر سنگ صبور بقیه ای

تست روانشناسی | به کدوم از این هنرها علاقه داری؟ انتخاب کن تا متوجه بشی چقدر سنگ صبوری؟

تست روانشناسی | یک هنر دستی انتخاب کن تا بگم چقدر سنگ صبور بقیه ای
کدخبر : 15445
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

تست روانشناسی یک ابزار است که توسط متخصصین روانشناسی برای تعیین و اندازه‌گیری ویژگی‌های شناختی، عاطفی، شخصیتی و رفتاری فرد در نظر گرفته می‌شود. این تست‌ها به صورت مختلف طراحی و اجرا می‌شوند. برخی از این تست‌ روانشناسی ها توسط روانشناسان برای تشخیص اختلالات روانی و رفتاری، تحلیل شخصیت و تعیین سطح هوشی و توانایی‌های شناختی شخص استفاده می‌شوند. تست‌های روانشناسی ممکن است شامل پرسشنامه، آزمون‌های شناختی، آزمون‌های عملکردی، و آزمون‌های فیزیولوژیک باشد.

عاشقان نقاشی: انسان‌هایی با صبر زیاد

اگر به سمت تصویر شماره یک یعنی نقاشی کشیده شده‌اید، به احتمال قوی صبر یکی از بزرگ‌ترین ویژگی‌های درونی شماست.

افرادی که به سمت تصویر نقاشی تمایل دارند، در بیشتر موارد و در هر موقعیتی ابتدا وقت می‌گذارند؛ موقعیت را ارزیابی می‌کنند و سپس با تلاش و صبر به هدفشان می‌رسند.

این افراد در بیشتر موارد دیر عصبانی می‌شوند و خیلی زود طرف مقابل را می‌بخشند. این افراد دارای انعطاف پذیری بالایی هستند که به آنها اجازه می‌دهد فراز و نشیب‌های زندگی را با مهربانی و صبر خود طی کنند.

طبیعت صبور این افراد باعث شده تا آنها شنوندگان عالی باشند. آن‌ها برای شما وقت می‌گذارند و دیدگاه شما را بدون عجله و قضاوت، درک می‌کنند.

عاشقان سفالگری: انسان‌های انعطاف پذیر

اگر به تصویر شماره دو کشیده شده‌اید، انعطاف پذیری یکی از بخش‌های کلیدی شخصیت شما است.

افرادی که این تصویر را بیشتر دوست دارند و به این هنر تمایل بیشتری نشان می‌دهند، اراده قوی دارند که به آن‌ها کمک می‌کند تا از شکست‌ها درس بگیرند و بدون توجه به شرایط، به جلو حرکت کنند.

این افراد از ریسک کردن و خارج شدن از دایره راحتی خود هراسی ندارند، زیرا به این باور رسیده اند که هر تجربه چه خوب باشد چه بد، فرصتی دوباره برای رشد است.

انعطاف پذیری و ریسک پذیری این افراد باعث شده تا خود را با شرایط مختلفی وقف دهند؛ به همین دلیل با اطمینان زیاد در شرایط و  تغییرات و عدم اطمینان‌ها حرکت کنند.

عاشقان بافتنی: انعطاف پذیر و صبور

اگر تصویر شماره سه نظر شما را به خود جلب کرد، احتمالاً ترکیبی عالی از صبر و انعطاف پذیری در خود دارید که عالی است. افرادی که این تصویر را انتخاب می‌کنند، در بیشتر موراد می‌توانند آرام و ثابت و با صبر و حوصله با سختی‌ها رو به رو شده و قاطعیت دارند.

این افراد به راحتی در برابر چالش‌های زندگی تصمیم گیری کرده و حرکت می‌کنند، مسیر ثابتی دارند و در عین حال آماده هستند تا با مشکلات و تغییرات رو به رو شوند.

ظرفیت انعطاف پذیری آن‌ها، باعث شده تا به سنگ صبوری برای دیگران تبدیل شوند که می‌توانند به آن تکیه کنند.

منبع: ستاره
آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان