تست روانشناسی | روانشناسی

تست روانشناسی: اکنون با انتخاب ماندالا، سطح هوش هیجانی خود را کشف کنید!

تست روانشناسی: رازهای ذهن خود را با تست شخصیت ماندالای جذاب ما باز کنید. کافی است به سه ماندالای جذاب نگاه کنید و یکی را انتخاب کنید که بیشتر در ذهن شما طنین انداز است. انتخاب شما سطح هوش عاطفی شما را نشان می دهد و بینش عمیقی در مورد شخصیت شما ارائه می دهد. این فرصت را برای کاوش در اعماق روان خود از دست ندهید - همین الان تست کنید!

تست  روانشناسی: اکنون با انتخاب ماندالا، سطح هوش هیجانی خود را کشف کنید!
کدخبر : 15434
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

تست روانشناسی یک ابزار است که توسط متخصصین روانشناسی برای تعیین و اندازه‌گیری ویژگی‌های شناختی، عاطفی، شخصیتی و رفتاری فرد در نظر گرفته می‌شود. این تست‌ها به صورت مختلف طراحی و اجرا می‌شوند. برخی از این تست‌ روانشناسی ها توسط روانشناسان برای تشخیص اختلالات روانی و رفتاری، تحلیل شخصیت و تعیین سطح هوشی و توانایی‌های شناختی شخص استفاده می‌شوند. تست‌های روانشناسی ممکن است شامل پرسشنامه، آزمون‌های شناختی، آزمون‌های عملکردی، و آزمون‌های فیزیولوژیک باشد.

آیا تا به حال فکر کرده اید که چقدر با احساسات خود و دیگران هماهنگ هستید؟ ما در مورد همدردی یا همدل بودن صحبت نمی کنیم، بلکه در مورد هوش هیجانی صحبت می کنیم.

هوش هیجانی توانایی شما در تشخیص و درک احساسات در خود و دیگران و توانایی شما در استفاده از این آگاهی برای مدیریت رفتار و روابط است.

تست هوش هیجانی ما یک تست شخصیت منحصر به فرد است که به شما کمک می کند تا سطح هوش هیجانی خود را درک کنید.

برخلاف تست‌های IQ سنتی که توانایی‌های شناختی را اندازه‌گیری می‌کنند، این تست از ماندالا برای ارزیابی هوش هیجانی شما استفاده می‌کند.

این تست شامل این است که شما به سه ماندالای مختلف نگاه می‌کنید و یکی را انتخاب می‌کنید که بیشتر در ذهن شما طنین‌انداز است. هر ماندالا نشان دهنده سطح متفاوتی از هوش هیجانی است.

انتخاب شما بینشی در مورد سطح هوش هیجانی شما فراهم می کند و اطلاعاتی در مورد شخصیت شما به شما می دهد.

ماندالا 1

اگر ماندالا 1 را انتخاب کردید، هوش هیجانی بالایی دارید. شما در شناخت و درک احساسات خود و دیگران خوب هستید.

این توانایی به شما کمک می کند تا در شبکه های اجتماعی حرکت کنید و احساسات دیگران را به شیوه ای مثبت تحت تاثیر قرار دهید. همچنین احتمالاً مهارت های بین فردی خوبی دارید.

ماندالا2 

اگر ماندالا 2 را انتخاب کردید، سطح هوش هیجانی متوسطی دارید. شما تا حدودی با احساسات خود و دیگران در ارتباط هستید، اما جای پیشرفت وجود دارد.

ممکن است مدیریت احساسات خود در موقعیت های استرس زا دشوار باشد، اما به طور کلی در حفظ روابط مثبت خوب هستید.

ماندالا 3

اگر ماندالا 3 را انتخاب کردید، ممکن است سطح هوش هیجانی شما پایین تر باشد. ممکن است درک و مدیریت احساسات خود و دیگران برای شما چالش برانگیز باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان