فال pmc | فال pmc روزانه

فال pmc و طالع بینی روزانه 22 آبان ماه | فال pmc روزانه 22 آبان ماه شما چه چیزی نشان میدهد؟

فال pmc خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

فال pmc  و طالع بینی روزانه 22 آبان ماه | فال pmc روزانه 22 آبان ماه شما چه چیزی نشان میدهد؟
کدخبر : 15265
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

♈ فال روزانه متولدین فروردین

اگر در زمینه ای دچار سردرگمی شده اید و یا دائم با موانع پی در پی و به ظاهر غیر قابل حل روبرو هستید این می تواند نشانه ای برای شما باشد که م یخواهد بگوید باید راهتان را تغییر دهید و در مسیر جدیدی قرار بگیرید. وقتی در راه درست قرار داشته باشید کارها به طور معجزه آسایی به راحتی پیش خواهند رفت. امروز از آن روزهایی است که واقعیت با آنچه در دنیای خیالات شما می گذرد در تضاد کامل است، به ویژه اگر خودتان نتوانید آنها را در ذهنتان از هم جدا کنید. اگر مواظب نباشید این تضاد همچون سیلی محکمی بر صورتتان فرو خواهد آمد. شخصی که برایتان بسیار عزیز است به سفر دوری خواهد رفت. یک دوست با انجام کاری یا گفتن حرفی خیالتان را از مسئله‌ای که نگرانش هستید راحت می‌کند. برای رفتن به جایی و دیدار شخصی نقشه می‌کشید و برنامه ریزی می‌کنید. برای ادامه تحصیل و یا بروز کردن اطلاعاتتان هیچ وقت دیر نیست.

متولد : نوزاد طبیعت

سمبل : قوچ

شعار : من هستم

ستاره حاکم : مارس (مریخ)

عنصر وجود : آتش

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : آهن

سنگ خوش یمن : الماس ، یاقوت

رنگ محبوب : قرمز ، صورتی روشن

عدد خوش یمن : ۹

گل محبوب : رز سرخ

روز مبارک : سه شنبه

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

امروز عشق و روابط عاطفی افکار شما را تا حدود زیادی به خود مشغول خواهند کرد. خواب های عجیب و غریبی که شب گذشته در مورد عشقتان دیده اید ذهنتان را به خود درگیر کرده اند. خواب هایتان را یک جا نوشته و خوب به آنها فکر کنید، این کار باعث خواهد شد به حقایق جدیدی در مورد خودتان پی ببرید. امروز افکارتان در رابطه با مسائل مالی بین اعتماد به نفس و استرس و نگرانی در نوسان هستند. سعی کنید واقعیت ها را در نظر داشته باشید و با تصورات اشتباه خود باعث گمراهی خودتان نشوید. در رابطه عاطفی شما تا به امروز دوران سختی را گذرانده اید، بعد از این سعی کنید از او دور نشوید و آزارش ندهید. شما هردو سزاوار یک زندگی آرام هستید. نگرانی تان را با فردی خردمند و باتجربه در میان بگذارید و کمک بخواهید. همه چیز بهتر از آنکه توقع دارید پیش خواهد رفت.

متولد : طفل شیرخوار طبیعت

سمبل : گاو نر

شعار : همه چیز مال من است

ستاره حاکم : ونوس (زهره)

عنصر وجود : خاک

شخصیت : ثابت

فلز وجود : مس

سنگ خوش یمن : یاقوت کبود

رنگ محبوب : آبی آسمانی ، صورتی ، بنفش

عدد خوش یمن : ۶

گل محبوب : رز صورتی

روز مبارک : جمعه

♊ فال روزانه متولدین خرداد

امروز شما هر لحظه در یک حالت هستید. یک دقیقه یک جا نشسته و در انتظار برای روبراه شدن خودبخود کارها هستید، یک دقیقه دیگر انگار یک نیروی مخفی دارد شما را وادار می کند حرکت کرده و بدون یک لحظه توقف در راه رسیدن به اهدافتان گام بردارید. البته هر یک از این دو راه می تواند شما را به موفقیت برساند، آنچه اهمیت دارد این است که بین آنها تعادل برقرار کنید. شما این توانایی را دارید که ایده های خود را بدون مواجه شدن با مخالفت ها و موانع مختلف عملی کنید. البته این وضع تا پایان روز ادامه نخواهد یافت و ممکن است در نیمه های روز شرایط تغییر کنند، پس تا وقت هست از فرصت استفاده کنید. ضرری مالی کرده اید اما ناراحت نباشید، تجربه با ارزشی بدست آورده‌اید از این پس عاقلانه‌تر رفتار کنید و به همه‌کس اعتماد نکنید. ملاقاتی برای تغییر شغل یا مکان صورت می گیرد، مقدمات انجام این کار را سریعتر فراهم کنید و نگران نباشید.

متولد : کودک طبیعت

سمبل : دوقلوها

شعار : من فکر میکنم

ستاره حاکم : مرکوری (عطارد)

عنصر وجود : هوا

شخصیت : راوی

فلز وجود : جیوه

سنگ خوش یمن : زمرد کبود

رنگ محبوب : زرد ، سبز ، آبی

عدد خوش یمن : ۵

گل محبوب : کاملیا

روز مبارک : چهارشنبه

♋ فال روزانه متولدین تیر

احساس مسئولیت شما امروز بیش از هر چیز دیگری به شما انگیزه می دهد، اما وقتی آنچه اتفاق می افتد فراتر از کنترل شماست و قدرت کافی برای مقابله با آن را ندارید چه باید کرد؟ باید این حقیقت را بپذیرید که گاهی شما نمی توانید کنترل اوضاع و افراد، به ویژه خانواده و دوستانتان، را به دست بگیرید. امروز شما احساس می کنید که مورد سوء استفاده قرار گرفته اید و همین لطمه ی شدیدی به احساسات شما وارد کرده است. سعی کنید از خودتان به خوبی مواظبت کنید و به التیام این زخم ها کمک کنید. شک و تردید را از خودتان دور کنید. شخصی پیشنهادی مالی به شما می‌دهد، حواستان باشد پولتان را کجا و برای چه کاری خرج می‌کنید. ارتباطتان با شخصی که باورش برایتان سخت است برقرار می شود و ملاقاتش می‌کنید، سعی کنید تا می‌توانید خودتان باشید و بیش از حرف زدن گوش کنید.

متولد : تازه بالغ طبیعت

سمبل : خرچنگ

شعار : من احساس میکنم

ستاره حاکم : ماه

عنصر وجود : آب

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : نقره

سنگ خوش یمن : مروارید

رنگ محبوب : سایه ای از رنگهای خاکستری و آبی و سبز

عدد خوش یمن : ۲

گل محبوب : بنفشه ، لی لی

روز مبارک : دوشنبه

♌ فال روزانه متولدین مرداد

این بیقراری آزاردهنده ای که امروز تجربه می کنید تنها نشانه ای است برای این که به شما یادآوری کند که باید برای فعالیت های هنری و یا هر کار دیگری که باعث آرامشتان می شود و به آن علاقمند هستید وقت بگذارید. سعی کنید اطراف خود را با افرادی پر کنید که از دنبال کردن رویاهای خود هراسی ندارند. خودتان را تا این حد با فکر کردن به این که دیگران در مورد شما و کارهایتان چه فکری می کنند آزار ندهید. شما باید یاد بگیرید برای خودتان و کارهای مورد علاقه تان بیشتر وقت بگذارید. حرف کسی که می‌گوید دوستتان دارد را باور کنید. این روزها تا می توانید حواستان را جمع و از مال و اموالتان بیشتر مراقبت کنید. یه یک سفر کوتاه کاری می‌روید. فرصت‌های زندگی را بیهوده از دست ندهید. در انتخاب دوست بهتر است سخت‌گیرتر باشید.

متولد : جوان طبیعت

سمبل : شیر

شعار : من اراده میکنم

ستاره حاکم : خورشید

عنصر وجود : آتش

شخصیت : ثابت

فلز وجود : طل

سنگ خوش یمن : یاقوت زرد

رنگ محبوب : رنگهای غروب خورشید

عدد خوش یمن : ۱

گل محبوب : آفتابگردان

روز مبارک : یکشنبه

♍ فال روزانه متولدین شهریور

امروز دیگران روی شما و کمک هایتان خیلی حساب باز کرده اند، مواظب باشید آنها را از خودتان دلسرد و نا امید نکنید. شاید این طور احساس کنید که انگار اطرافیانتان همچون یک هیئت از قضات عالی رتبه دارند به کارهایتان نظارت می کنند و عملکردتان را مورد ارزیابی قرار می دهند. سعی کنید زیاد خودتان را با این افکار تحت فشار قرار ندهید. آنچه اهمیت دارد این است که هر کاری را که از دستتان برمی آید انجام دهید، این که نتوانید کامل و بی نقص باشید هیچ اشکالی ندارد. شخصی در اطرافتان به زندگی شما غبطه می‌خورد. چشم و هم چشمی زهر کشنده زندگی‌ست از او دوری کنید. حرفی شنیده اید که باعث ناراحتی‌تان شده، بهتر است برخلاف همیشه قبل از برخورد به دلیل ناراحت شدنتان خوب فکر کنید. معامله با یک دوست خرید یا فروش برایتان سودآور است.

متولد : بالغ طبیعت

سمبل : فرشته

شعار : من تجزیه و تحلیل میکنم

ستاره حاکم : ولکان و مرکوری

عنصر وجود : خاک

شخصیت : راوی

فلز وجود : پلاتین

سنگ خوش یمن : عقیق سبز

رنگ محبوب : سایه ای از خاکستری ، سبز ، نقره ای

عدد خوش یمن : ۵

گل محبوب : Forgetmenot

روز مبارک : چهارشنبه

♎ فال روزانه متولدین مهر

امروز نگاه کردن به اوضاع و شرایط از زاویه تازه می تواند آنها را از زمین تا آسمان تغییر دهد. به محض این که نقطه دیدتان شروع به تغییر کرد سعی کنید در مورد نقطه نظرات جدید خود با یک نفر که به حرف هایتان گوش خواهد داد صحبت کنید. امروز سعی کنید خودتان را در یک بحث احساسی احمقانه گرفتار نکنید. شما فردی شاد و عاشق آزادی هستید و نباید اجازه بدهید حرف ها و احساسات بی اساس و بی اهمیت این آزادی را از شما گرفته و گرفتارتان کنند. به یک مراسم شادی دعوت می‌شوید، بهتر است در قبول این دعوت کمی تردید کنید. در محیط کار و یا در خانواده روی فرضیه‌ای که دارید بیش از اندازه پافشاری می‌کنید کمی آرام بگیرید و زمان بدهید تا به واقعیت برسید. روزهای درخشان در زمینه تحصیلی، تجاری و یا احساسی خواهید داشت.

متولد : با آرمان ازدواج

سمبل : ترازو

شعار : من تعادل برقرار میکنم

ستاره حاکم : ونوس (زهره)

عنصر وجود : هو

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : مس درخشان

سنگ خوش یمن : الماس ، اوپال

رنگ محبوب : بژ ، قهوه ای

عدد خوش یمن : ۶

گل محبوب : رز سفید

روز مبارک : جمعه

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز شما به طور کلی از لحاظ عاطفی احساس ثبات می کنید، اما وقتی پای افکارتان در میان باشد با تردیدهایی مواجه خواهید بود. یک نفر سعی دارد افکار شما را به چالش بکشد و شما را از قالب تفکر فعلیتان بیرون بکشد و مجبورتان کند فراتر از آن بروید. اگر دلتان نمی خواهد خودتان و افکارتان را به چالش بکشید سعی کنید در هیچ بحثی شرکت نکنید. گاهی یک عقب نشینی حساب شده خیلی بهتر از یک پرش احمقانه است. دلتان می خواهد برای شخصی که به او علاقه دارید کاری انجام بدهید، دست دست نکنید همان کاری را انجام بدهید که می دانید خوشحالش می‌کند. یک به ظاهر دوست با گفتن جمله ای و یا رساندن خبری شما را عصبانی می‌کند، او خیرخواه نیست از خودتان دورش کنید. از راز دل خود با کسی صحبت نکنید.

متولد : با آرمان …

سمبل : عقرب

شعار : من آرزو میکنم

ستاره حاکم : پلوتو

عنصر وجود : آب

شخصیت : ثابت

فلز وجود : آهن

سنگ خوش یمن : سیلیس

رنگ محبوب : قرمز تیره

عدد خوش یمن : ۹

گل محبوب : ارکیده ، رازقی

روز مبارک : سه شنبه

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز به تنهایی، با دوستان و یا با عشقتان به تماشای فیلمی بروید که چند هفته است دلتان می خواسته آن را ببینید اما هنوز فرصت نشده است. غرق شدن در یک دنیای خیالی که به خود شما تعلق ندارد می تواند برای شما بسیار جذاب باشد. فقط مواظب باشید آنقدر ذهن خودتان را درگیر این فیلم نکنید که باعث ناراحتیتان شود و به احساسات شما لطمه وارد کند. فراموش نکنید که آنچه می بینید هر چند انعکاسی از دنیای واقعی است، اما حقیقت ندارد. در رابطه عاطفی تان به زودی دنیا بروفق مرادتان می شود و اوضاع آن‌طور که دوست دارید پیش میرود. قدم یک نورسیده خیر است و با خودش برکت می‌آورد. در خانواده دیدارها تازه خواهد شد و نوری به دلتان خواهد افتاد. برای کسی دل بسوزانید که حضور شما را در زندگی اش مهم میداند.

متولد : با آرمان کسب اطلاعات

سمبل : اسب با سیمای انسان

شعار : من میبینم

ستاره حاکم : ژوپیتر (مشتری)

عنصر وجود : آتش

شخصیت : راوی

فلز وجود : قلع

سنگ خوش یمن : فیروزه

رنگ محبوب : ارغوانی

عدد خوش یمن : ۳

گل محبوب : میخک

روز مبارک : پنج شنبه

♑ فال روزانه متولدین دی

امروز شاید با یک انتخاب بسیار دشوار روبرو باشید که شما را بر سر یک دوراهی قرار می دهد. بین برخی از اعضای خانواده و دوستانتان اختلاف نظرهایی پیش آمده است و شما بین آنها مانده اید و نمی دانید که کدام راه را باید در پیش بگیرید. شما به هر دو طرف ماجرا حق می دهید و همین باعث می شود که انتخاب برایتان سخت تر شود و نتوانید یک طرف را برای خودتان در نظر بگیرید. شاید بهتر باشد به جای این که طرف بگیرید مانند پلی بین این دو عمل کرده و سعی کنید اوضاع را روبراه کنید. گاهی لازم است دلتان اول برای خودتان بتپد. پیشنهادی کاری یا تحصیلی به شما می شود که بهتر است سرسری از کنارش رد نشوید. به جمعی تازه می روید و با اشخاص جدیدی آشنا می‌شوید. به هر طریقی که می توانید از دایره روزمرگی‌هایتان خارج شوید.

متولد : با آرمان تجربه کردن

سمبل : بز

شعار : من به کار میگیرم

ستاره حاکم : ساترن (زحل)

عنصر وجود : خاک

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : سرب

سنگ خوش یمن : عقیق رنگارنگ

رنگ محبوب : سیاه ، قهوه ای

عدد خوش یمن : ۸

گل محبوب : ماگنولی

روز مبارک : شنبه

♒ فال روزانه متولدین بهمن

امروز مواظب باشید تخیلات و احساساتتان کار دستتان ندهند. سناریوهای فوق العاده ای که شما در ذهنتان دارید به احتمال زیاد امروز طبق انتظارتان پیش نخواهند رفت و همین می تتواند باعث شود که به احساساتتان لطمه وارد شود. امروز شما به این نیاز دارید که واقع بین باشید و کارهایتان را با منطق و جدیت بیشتری دنبال کنید، به ویژه وقتی پای مسائل احساسی در میان باشد. متاسفانه اگر حاضر نشوید نگرش خودتان را گسترش داده و فراتر از تصورات قبلی خود بروید، لجاجت شما می تواند برایتان گران تمام شود. در زندگی‌تان تنوعی ایجاد کنید. برای افزایش درآمدتان بهتر است با یک نفر در زمینه ای مرتبط با کارتان مشورت کنید. شما نمی‌توانید به انتظار معجره بنشینید. خبری خوش میشنوید که برایش مژدگانی می‌دهید و خیرات می کنید. فردی یا عزمی راسخ ، با اراده و پشتکار هستید.

متولد : با آرمان ایده آلیستی

سمبل : مرد و دلو

شعار : من میدانم

ستاره حاکم : اورانوس

عنصر وجود : هو

شخصیت : ثابت

فلز وجود : اورانیوم

سنگ خوش یمن : یاقوت کبود

رنگ محبوب : آبی آسمانی

عدد خوش یمن : ۴

گل محبوب : نرگس

روز مبارک : شنبه

♓ فال روزانه متولدین اسفند

شما برای امروزتان برنامه دقیق و حساب شده ای دارید، اما یک جورهایی عملی کردن آنچه می خواهید انجام دهید با مشکل مواجه می شوند و نمی توانید کارهایتان را آن طوری که انتظار دارید پیش ببرید. فعالیت هایی که در ارتباط با هنر و خلاقیت باشند به ویژه برایتان با مشکل همراه خواهند بود. در واقع برای این کارها شما به مقدار بیشتری از منطق نیاز دارید، اما دلتان می خواهد بیشتر به جنبه ی معنوی آنها توجه کنید. این روزها شما بر کل امور زندگی تسلط و هوشیاری دارید. تلاش و کوشش‌تان در به دست آوردن آنچه می‌خواهید موجب احترام همگان می‌شود. اطرافیانتان بسیار دوستتان دارند اما شما گاهی بیش از اندازه زودرنج و پرتوقع می شوید. قرض کوچکی دارید که ادا می شود.

متولد : با آرمان تفویض

سمبل : ماهی

شعار : من باور دارم

ستاره حاکم : نپتون

عنصر وجود : آب

شخصیت : راوی

فلز وجود : تشعشعی از فلزات مصنوعی

سنگ خوش یمن : زمرد

رنگ محبوب : سایه آبی و سبز دریایی

عدد خوش یمن : ۷

گل محبوب : لی لی ، بنفشه

روز مبارک : پنجشنبه

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان