فال pmc | فال pmc روزانه

فال pmc روزانه 2 شهریورماه | فال pmc روزانه 2 شهریورماه شما چه چیزی نشان میدهد؟

فال pmc خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

فال pmc روزانه 2 شهریورماه | فال pmc روزانه 2 شهریورماه شما چه چیزی نشان میدهد؟
کدخبر : 14100
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

فروردین

در مورد مسئله ای خانوادگی برای به کرسی نشاندن حرفتان مجبور به بحث های طولانی خواهید شد. با حفظ احترام روی خواسته تان پافشاری کنید. خبری به شما داده می شود که بسیار نگرانتان می کند، به خودتان مسلط باشید. اوضاع به آن بدی که به گوشتان رسیده، نیست. فکر دیدار شخصی، ذوق به دلتان می اندازد. برای انجام کاری پیشنهادی به شما می شود که توقعش را ندارید، پیش از جواب دادن خوب فکر کنید.

اردیبهشت

دلشوره دارید و نگران چیزی یا عزیزی هستید. آرامش داشتن، کلید غلبه بر مشکلاتتان است. در مورد مسئله ای عاطفی مجبور می شوید تصمیم سختی بگیرید. پای تصمیمتان بایستید. تاوان اشتباه شخص دیگری را شما نمی پردازید. نگرانی شما در مورد حوادث احتمالی که فکر می کنید که قرار است اتفاق بیفتد، بی مورد و ساخته ذهن شماست. با ایراد گرفتن مدام و بی دلیل، ساعات شیرین امروز را فدای روزهای آینده نکنید.

خرداد

شخصی بر خلاف توقعتان دست به کاری خواهد زد که متعجبتان می کند. تا به سرانجام رسیدن کاری، خون به دلتان می شود، اما نگران نباشید، این کار انجام می شود. موفقیت شخصی از نزدیکانتان بسیار خوشحالتان خواهد کرد. در خرج کردن احتیاط کنید. صمیمی ترین دوست و یار شما کسی است که رفیق غم و شادی شما باشد. به کسی که فقط در شادی همراهتان است و در هنگام غم، تنهایتان می گذارد، این همه اعتماد نکنید.

تیر

از حرف تلخی که با نیت خوب به دوستی گفته اید، پشیمان نخواهید شد، فقط حواستان باشد، راز بین تان را برای کسی بازگو نکنید. به تازگی نسبت به موضوعی زیاد گله می کنید. به جای غر زدن باید بکوشید این اتفاق نادرست را به نحوی درست کنید، وگرنه فقط خودتان را خسته تر می کنید. با دلتنگی بسازید. نمک به زخم خود نپاشید. فعلا اوضاع بر همین منوال است. به جسمتان بیشتر اهمیت بدهید و زمانی را به استراحت اختصاص دهید.

مرداد

از نیروی جوانی تان استفاده کنید. در مورد کاری که از پس انجامش برنمی آیید، لاف نزنید و برای خودتان دردسر درست نکنید. در مورد مسئله عاطفی تان با قهر راه به جایی نمی برید، در عوض با نیت خیر از در آشتی وارد شوید و با او صحبت کنید. به حرف های شخصی که برایتان بسیار مهم است، خوب گوش کنید. در مورد مسئله ای روی قولتان بایستید. به شخصی در اطرافتان اجازه ندهید پایش را از گلیمش درازتر کند.

شهریور

قدر لحظات زندگی تان را بدانید. علاقه ای به جمع کردن اشیاء گوناگون دارید. این روزها حوصله ایجاد هیچ تغییری در زندگی تان را ندارید. دست به کاری زده اید که نتیجه اش شگفت زده تان می کند. هر کس در زندگی اش دوران سختی را خواهد گذراند. شما هم از این قضیه مستثنا نیستید. این همه خودخوری نکنید و خودتان را عذاب ندهید. در موقعیت پیش آمده هر کس دیگری هم اگر جای شما بود، همان کاری را می کرد که شما کردید

مهر

به سر و وضع خود بیشتر برسید. مردم اول ظاهر شما را می بینند و بعد به شما فرصت صحبت کردن می دهند. برای انجام یک کار حقوقی دست دست نکنید، وگرنه دیر می شود و دیگر کاری از دستتان بر نمی آید. در مورد مسئله ای که نگران و پریشان احوالتان کرده، بیش از این مضطرب نباشید. آنچه از آن می ترسید اتفاق نخواهد افتاد. خودتان را دست کم نگیرید. هر کسی نان ایمان و نیت پاک خودش را می خورد. اوضاع مالی تان به زودی تغییر می کند.

آبان

در کارهای هنری در هر زمینه ای موفق می شوید. اندیشه ای پاک و بی آلایش دارید و همیشه به فکر دیگران هستید. متاسفانه این روزها نسبت به شخصی قدری شکاک هستید. بهتر است هرچه زودتر تکلیفتان را با این موضوع روشن کنید. بلاتکلیفی احساس بدی است که انسان را در تصمیم گیری فلج می کند. اگر بخواهید وسیله نقلیه تان را عوض کنید، وقتش همین حالاست. با وضعیت کنونی بهتر است آرزوها و توقعات خودتان را پایین بیاورید.

آذر

به خودتان بیایید، خود کرده را تدبیر نیست. مقصر وضعیت مالی که در آن درگیر شده اید، خود شما هستید. با کسی که بسیار دوستش دارید، عهد و پیمانتان را محکم کنید. آن وقت است که می بینید چطور به راحتی بلایا از اطرافتان پراکنده می شود. نگران وقوع اتفاقی هستید. نگرانی تان بی دلیل است. سوالی را که می دانید جوابش منفی است نپرسید، مگر اینکه توانایی جواب نه شنیدن را داشته باشید. سرتان را از لاکتان بیرون بیاورید.

دی

در برخورد با شخصی که پیش از این برایتان عزیز بوده، بهتر است اگر کلامتان نامهربان است، آن را به زبان نیاورید. غصه، دلتان را سنگین تر می کند. حواستان را معطوف به مسائل کاری بکنید و در انجام کاری که در پیش دارید، دقت کنید. بهتر است با درایت پیش بروید تا دچار دردسر و مشکل نشوید. روزگار برای همه پستی و بلندی دارد. با منفی فکر کردن و نگرانی دائمی داشتن، مشکلاتتان حل نخواهد شد. خودتان را ضعیف و ناتوان نشان ندهید.

بهمن

دوستی تازه به سراغتان خواهد آمد. ورزش را دوست دارید و قدم زدن در طبیعت باعث شادی روحتان می شود. با تلاش و کوشش پیگیرتان به هدفی کاری که در سر دارید، خواهید رسید. به زودی مبلغ کوچکی به دستتان می رسد. توجه تان را به مسائل اصلی بدهید و درگیر جزئیات و حاشیه ها نشوید، وگرنه شما را از مسیر درست دور می کنند. آنقدر بی تاب هستید که دیگران نگران و ناراحت وضعیت شما هستند. اتفاقاتی در شرف انجام است که از آن بی خبرید.

اسفند

زیاده طلبی را کنار بگذارید و قناعت پیشه کنید. حالا وقت بریز و بپاش نیست. روزهای خوش جوانی را با غم و نگرانی نگذرانید، این روزها دیگر بر نمی گردند. خوش یمنی و خوشبختی به سراغتان می آید و کاری را به خوبی شروع می کنید. این ماه وقت خوبی برای خرید است. برای فروش هنوز وقت هست، پس دست نگه دارید. پول در آوردن خوب است به شرط آنکه برای به دست آوردنش راه درستی را انتخاب کرده باشید. ملاقات با دوستی باعث شادی تان می شود.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان