فال تاروت | فال تاروت روزانه

  فال تاروت روزانه 30 مردادماه | فال تاروت روزانه 30 مردادماه چه چیزی نشان میدهد؟

  فال تاروت روزانه خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

  فال تاروت روزانه 30 مردادماه | فال تاروت روزانه 30 مردادماه چه چیزی نشان میدهد؟
  کدخبر : 14026
  پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

  از گذشته فال تاروت را وسیله‌ای برای پیشگویی قلمداد می‌کنند. فال تاروت از ۴ دسته خال که هر کدام شامل ۱۰ کارت شماره دار (از آس تا ۱۰) و ۴ کارت تصویر دار است، تشکیل می‌شود. فال تاروت  دارای ۲۱ خال حکم متمایز ویک کارت به نام «دلقک» نیز می‌باشد. کارت‌های خال فال تاروت در واقع معادل کارت‌های شاه، بی بی و سرباز  پاسور است. در ادامه میتوانید فال تاروت روزانه خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

  فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

  کارت پاپ : اگر مهارت های خود را افزایش دهید، احتمال این که در محیط کاری نیز پیشرفت کنید، زیاد است. به عنوان مثال در کلاس های فتوشاپ و … ثبت نام کنید و رزومه بهتری بسازید. این راه درهای بیشتری را به سمت تان باز خواهد کرد که بر درآمد مالی تان نیز تاثیر بسزایی خواهد گذاشت. به زودی فردی به زندگی شما وارد می شود که رابطه عمیقی را با او آغاز خواهید کرد. خوشحال باشید زیرا شور و شوق دوران نوجوانی بار دیگر به سراغ تان خواهد آمد.

  فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

  کارت خورشید : امروز سرتان شلوغ است، از این رو که مجبورید در مراسم مختلفی حضور یابید. اما اصلا نگران نباشید زیرا حضورتان در فعالیت های اجتماعی فواید بسیاری، از جمله افزایش دانش یا گسترش روابط اجتماعی، برایتان به همراه خواهد داشت. امروز روز فوق العاده ای برایتان خواهد بود زیرا از طرف یکی از دوستان تان سورپرایز خواهید شد. همین موضوع رابطه شما را مستحکم تر خواهد کرد طوری که شغلی را به طور مشترک و در آینده ای نزدیک با او آغاز خواهید کرد.

  فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

  کارت چرخ سرنوشت : دری که مدت هاست به رویتان بسته است، به زودی باز می شود. اگر چه شما همان فرد سالهای قبل هستید اما این موضوع اعتماد به نفس شما را بالا می برد. علاوه بر آن، اعتماد اطرافیان به شما نیز بیشتر خواهد شد. این احساس ساده به دست نیامده، به همین دلیل آن را ساده نیز از دست ندهید. دوستی از راه دور به شما پیغامی می دهد و از شما درخواستی دارد، قبل از این که به خواسته او پاسخ مثبت دهید، خوب فکر کنید زیرا ممکن است که برای شما پیامدهای بدی را به همراه داشته باشد.

  فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

  کارت کیمیاگر : امروز با دوستی در تماس خواهید بود که اطلاعات مهمی را به شما می رساند که احتمالا در رابطه با فرصت تحصیلی یا شغلی تان است. شما توانایی های زیادی دارید، اگر بتوانید آنها را با هم ترکیب کنید، اتفاقات خوبی در زمینه شغلی و درآمدی برایتان به همراه خواهد داشت. به زودی یکی از دوستان تان به دیدارتان می آید و پیشنهادی به شما می دهد. درست است که برای قبول این کار اعتماد به نفس لازم را ندارید اما بهتر است که آن را قبول کنید زیرا تغییرات اساسی را در زندگی شما ایجاد خواهد کرد.

  فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

  کارت ملکه : امروز زمان خوبی است تا دوستان تان را به خانه تان دعوت کنید و دور هم کمی خوش بگذرانید. اگر چه ممکن است انتظار تعداد زیادی میهمان را نداشته باشید اما خانه تان شلوغ تر از آنچه فکرش را بکنید خواهد شد. اگر چه این دورهمی خستگی به همراه خواهد داشت اما در نهایت خاطره ای برایتان خواهد ساخت که ارزشش را دارد. امروز تا می توانید از اخبار روزنامه و تلویزیون به دور باشید. گاهی بی خبری بهترین خبر است. آنچه شما در حال حاضر بدان احتیاج دارید، آرامش است.

  فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

  کارت کاهن اعظم : امروز روز آرامی برایتان خواهد بود. سعی کنید از افرادی که به شما استرس وارد می کنند، به دور باشید تا این آرامش تان را خراب نکنند. به دیگران اهمیت دهید و با آنها مهربان باشید تا آنها هم انرژی مثبت را متقابلا به شما منتقل کنند. یکی از توانایی هایتان امروز فوران می کند. این توانایی می تواند ورزشی یا هنری یا حتی تحصیلی باشد، از آن بهترین بهره را ببرید و خودی نشان دهید. مطمئنا پیشنهادهای خوبی به شما خواهد شد.

  فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

  کارت ستاره : امروز خبرهای خوبی از خانواده تان خواهید شنید که روحیه تان را از این رو به آن رو خواهد کرد و ذوق زده تان میکند. این فرصت را غنیمت بشمارید و با خانواده تان یک جشن کوچک بگیرید. این روزها سلامتی شما در اولویت است، پس خیلی خودتان را خسته نکنید حتی اگر وقت باشگاه رفتن هم ندارید،تاروت: یک پیاده روی ساده و رژیم غذایی مناسب نیز می تواند برایتان مفید باشد.

  فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

  کارت ارابه : شرکت در مراسم اجتماعی، اطلاعات شما را در زمینه های مختلف افزایش خواهد داد که نه تنها در زندگی روزمره بلکه در محیط کار هم به برایتان مفید خواهد بود. اخیرا تصمیم به ادامه تحصیل گرفته اید. یک سفر هوایی می تواند اطلاعات خوبی را در این زمینه به دست تان برساند. اخیرا از دست فردی شاکی شده اید. بهتر است به جای این که به دنبال راهی برای جبران کارهایش پیدا کنید، نسبت به او بی تفاوت باشید. بی محلی بهترین جواب برای کارهای اوست. مطمئن باشید که او به زودی از کرده خود پشیمان خواهد شد.

  فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

  کارت امپراطور : امروز ذهن تان حول مسائل سیاسی و اجتماعی می چرخد. دوست دارید اخبار را دنبال کنید و از تمام فعالیت های اجتماعی با خبر شوید. اگر چه این کار کمی استرس زاست اما دامنه اطلاعات تان را گسترش خواهد داد. به زودی درآمد مالی شما نیز افزایش می یابد اما نباید پس از آن موفقیت، دست از تلاش بردارید. این را بدانید که با تلاش همیشه می توانید به مراد دلتان برسید، چه در زمینه کاری و چه در زمینه عاطفی… قبل از هر تصمیم گیری نیز با دیگران به خوبی مشورت کند تا به اشتباه نروید.

  فال تاروت فردا برای متولدین دی:

  کارت جهان : ایده هایی که امروز به ذهن تان می رسد را جدی بگیرید زیرا می توانند زندگی تان را از این رو به آن رو کنند. این ایده ها در فعالیت های گروهی نتیجه بهتری به همراه خواهد داشت. شاید نسبت به آینده خوش بین نباشید اما تغییراتی در زندگی تان ایجاد خواهد شد که دیدتان را کاملا نسبت به آینده تغییر خواهد داد. پس خوش بین باشید و تلاش تان را بکنید تا آنچه مراد دلتان است را به دست آورید. این روزها خانواده به وجود شما بیشتر احتیاج دارند. سعی کنید زمان بیشتری را با آنها بگذرانید.

   

  فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

  کارت برج : امروز خبرهای جدیدی را از دوستان تان خواهید شنید. این خبرها که با مهارت های شما به خوبی در ارتباط است می تواند تغییرات اساسی را به زندگی تان دهد. تا می توانید تکنولوژی را به زندگی تان راه دهید و از فواید آن بهره ببرید ولی محتاط باشید. اگر خواهر یا برادری دارید، این روزها بیشتر به او نزدیک شوید. او با مشکلی دست و پنجه نرم اما از بیان آن خودداری می کند. بنابراین تنها فردی که این شرایط می تواند کمک حالش باشد، شمایید. حتی اگر پیش شما دردودل نکرد، کنارش باشید تا بداند که تنها نیست.

  فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

  کارت عشاق : به زودی به همراه عشقتان به مسافرتی می روید. این سفر می تواند تنش های چند وقت اخیر را از شما دور کند. اگر پروژه ای در دست تان است، برای انجام آن تنها به کتاب ها اکتفا نکنید، تلویزیون و اینترنت هم می تواند منابع خوبی برایتان باشند و سرعت پیشرفت شما را تسریع کند. امروز روز شلوغی برایتان است، پس صبح زود را با یک صبحانه انرژی زا آغاز کنید تا برای کل روزتان انرژی داشته باشید. بین شما و شریک زندگی تان سوتفاهمی رخ داده است، بهتر است آن را همین امروز برطرف کنید.

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر: