روانشناسی | شخصیت شناسی

  روانشناسی | اولین حیوونی که میبینی چیه؟ بگو تا بگم شجاعی یا بی مسئولیت

  شما به ما بگویید چه حیوانی را ابتدا دیدید و ما می‌گوییم چه جنبه‌ای از شخصیت‌شما برجسته است؟

  روانشناسی | اولین حیوونی که میبینی چیه؟ بگو تا بگم شجاعی یا بی مسئولیت
  کدخبر : 13724
  پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

  تست روانشناسی یک ابزار است که توسط متخصصین روانشناسی برای تعیین و اندازه‌گیری ویژگی‌های شناختی، عاطفی، شخصیتی و رفتاری فرد در نظر گرفته می‌شود. این تست‌ها به صورت مختلف طراحی و اجرا می‌شوند. برخی از این تست‌ها توسط روانشناسان برای تشخیص اختلالات روانی و رفتاری، تحلیل شخصیت و تعیین سطح هوشی و توانایی‌های شناختی شخص استفاده می‌شوند. تست‌های روانشناسی ممکن است شامل پرسشنامه، آزمون‌های شناختی، آزمون‌های عملکردی، و آزمون‌های فیزیولوژیک باشد. این تست‌ها می‌توانند از ابزارهای ساده تا ابزارهای پیشرفته‌تری اعم از تصاویر، ویدئوها، صدا و سایر ابزارهای تشخیصی بهره بگیرند. تست‌های روانشناسی دارای شاخص‌های مختلفی هستند که در مورد هر فرد بررسی می‌شود. برخی از این شاخص‌ها شامل خصوصیات شخصیتی، قابلیت‌های شناختی، عواطف و رفتارهای فردی، اضطراب، استرس و افسردگی و سایر اختلالات روانی و رفتاری است. در نتیجه، تست‌های روانشناسی یک ابزار مهم برای تعیین و اندازه‌گیری ویژگی‌های روانی فرد است، که به کمک آن می‌توان بهبود روانشناسی و رفتار فرد را مدیریت کرد.

  شما به ما بگویید چه حیوانی را ابتدا دیدید و ما می‌گوییم چه جنبه‌ای از شخصیت‌شما برجسته است؟

  اگر ابتدا شیر را دیدید:

  شما یک فرد شجاع هستید! از رویارویی با چیزها، افراد یا موقعیت‌هایی که بیشتر شما را می‌ترسانند نمی ترسید یا از بیان عقاید و ابراز رفتارهایتان خجالت نمی‌کشید!

  اگر ابتدا پرنده را دیدید:

  گاهی اوقات در موقعیت‌های خاص بی مسئولیت هستید. شما گاهی اوقات غرق اتفاقات می شوید! با این حال، شما شخصیت بسیار خلاق و مبتکری دارید.

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر: