روانشناسی | شخصیت شناسی

  روانشناسی | بگو اول چی دیدی تا بگم مردم پشتت چیا میگن

  حساس هستید؟ آنچه در ابتدا می بینید نشان می دهد که چگونه به انتقاد واکنش نشان می دهید

  روانشناسی | بگو اول چی دیدی تا بگم مردم پشتت چیا میگن
  کدخبر : 13449
  پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

  تست روانشناسی یک ابزار است که توسط متخصصین روانشناسی برای تعیین و اندازه‌گیری ویژگی‌های شناختی، عاطفی، شخصیتی و رفتاری فرد در نظر گرفته می‌شود. این تست‌ها به صورت مختلف طراحی و اجرا می‌شوند. برخی از این تست‌ها توسط روانشناسان برای تشخیص اختلالات روانی و رفتاری، تحلیل شخصیت و تعیین سطح هوشی و توانایی‌های شناختی شخص استفاده می‌شوند. تست‌های روانشناسی ممکن است شامل پرسشنامه، آزمون‌های شناختی، آزمون‌های عملکردی، و آزمون‌های فیزیولوژیک باشد. این تست‌ها می‌توانند از ابزارهای ساده تا ابزارهای پیشرفته‌تری اعم از تصاویر، ویدئوها، صدا و سایر ابزارهای تشخیصی بهره بگیرند. تست‌های روانشناسی دارای شاخص‌های مختلفی هستند که در مورد هر فرد بررسی می‌شود. برخی از این شاخص‌ها شامل خصوصیات شخصیتی، قابلیت‌های شناختی، عواطف و رفتارهای فردی، اضطراب، استرس و افسردگی و سایر اختلالات روانی و رفتاری است. در نتیجه، تست‌های روانشناسی یک ابزار مهم برای تعیین و اندازه‌گیری ویژگی‌های روانی فرد است، که به کمک آن می‌توان بهبود روانشناسی و رفتار فرد را مدیریت کرد.

  حساس هستید؟ آنچه در ابتدا می بینید نشان می دهد که چگونه به انتقاد واکنش نشان می دهید

  گربه

  افرادی که برای اولین بار گربه را می بینند اغلب درونگرا هستند و در موقعیت های اجتماعی مشکل دارند. ممکن است هنگام ملاقات با افراد جدید خجالتی و دور به نظر برسند و ترجیح می دهند در پس زمینه بمانند.

  آنها معمولاً اعتماد به نفس ندارند و ممکن است به راحتی در محیط های ناآشنا مرعوب شوند. آنها می توانند در ایجاد روابط جدید کند باشند و به دیگران اعتماد کنند، اما وقتی این کار را انجام می دهند، اغلب دوستان وفادار و قابل اعتمادی هستند.

  آنها ذهنی تحلیلی دارند، وقت خود را صرف فکر کردن به مسائل می کنند و می توانند بسیار جزئیات محور باشند.

  همه این ویژگی ها از آنها افراد بسیار حساسی می سازد که به راحتی با انتقاد آسیب می بینند. آنها باید برای بررسی، تجزیه و تحلیل و هضم آنها زمان بگذارند.

  جنگجو

  افرادی که برای اولین بار جنگجو را می بینند واکنش سازنده ای دارند و تمایل دارند افرادی شجاع باشند که از ریسک کردن لذت می برند.

  آنها معمولاً اعتماد به نفس و قاطعیت دارند و از به چالش کشیدن خود یا دیگران نمی ترسند. آنها ابتکار عمل را به دست می گیرند و برای اهداف بلندپروازانه تلاش می کنند، در حالی که می توانند حتی در مواجهه با مشکلات هم سطح خود را حفظ کنند.

  کسانی که این نوع شخصیت دارند، قاطع و در عین حال همدل هستند و می توانند تصمیمات درستی بگیرند و احساسات دیگران را در نظر بگیرند.

  آنها به راحتی بازخورد را می پذیرند و زمانی که آن را مرتبط می دانند، آن را در نظر می گیرند. با این حال، آنها انتقاد غیر سازنده را تحمل نمی کنند.

  ممنون از وقتی که برای انجام این تست شخصیت گذاشتید. همیشه جالب است که درباره خودمان و واکنش هایمان به انتقاد بیشتر بدانیم.

  امیدواریم این آزمون مختصر بینشی در مورد پاسخ شما به انتقادات ارائه کرده باشد. به یاد داشته باشید، این تست فقط برای اهداف سرگرمی و سرگرمی است و نباید خیلی جدی گرفته شود.

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر: