روانشناسی | شخصیت شناسی

روانشناسی | بگو کراشت متولد چه ماهیه تا بگم بهم میرسین یا نه

چه چیزی باعث می شود که دو فرد با وجود تفاوت هایشان کنار هم بمانند، در حالی که دیگران با وجود کامل بودن روی کاغذ از هم می پاشند؟ در حالی که عشق چسبی است که افراد را به هم پیوند می دهد، گاهی اوقات چیزهایی فراتر از درک ما باعث ایجاد یا شکستن روابط عاشقانه می شوند. سازگاری علامت زودیاک یکی از عواملی است که ابعاد جدیدی به روابط می بخشد.

روانشناسی | بگو کراشت متولد چه ماهیه تا بگم بهم میرسین یا نه
کدخبر : 13445
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

تست روانشناسی یک ابزار است که توسط متخصصین روانشناسی برای تعیین و اندازه‌گیری ویژگی‌های شناختی، عاطفی، شخصیتی و رفتاری فرد در نظر گرفته می‌شود. این تست‌ها به صورت مختلف طراحی و اجرا می‌شوند. برخی از این تست‌ها توسط روانشناسان برای تشخیص اختلالات روانی و رفتاری، تحلیل شخصیت و تعیین سطح هوشی و توانایی‌های شناختی شخص استفاده می‌شوند. تست‌های روانشناسی ممکن است شامل پرسشنامه، آزمون‌های شناختی، آزمون‌های عملکردی، و آزمون‌های فیزیولوژیک باشد. این تست‌ها می‌توانند از ابزارهای ساده تا ابزارهای پیشرفته‌تری اعم از تصاویر، ویدئوها، صدا و سایر ابزارهای تشخیصی بهره بگیرند. تست‌های روانشناسی دارای شاخص‌های مختلفی هستند که در مورد هر فرد بررسی می‌شود. برخی از این شاخص‌ها شامل خصوصیات شخصیتی، قابلیت‌های شناختی، عواطف و رفتارهای فردی، اضطراب، استرس و افسردگی و سایر اختلالات روانی و رفتاری است. در نتیجه، تست‌های روانشناسی یک ابزار مهم برای تعیین و اندازه‌گیری ویژگی‌های روانی فرد است، که به کمک آن می‌توان بهبود روانشناسی و رفتار فرد را مدیریت کرد.

 

چه چیزی باعث می شود که دو فرد با وجود تفاوت هایشان کنار هم بمانند، در حالی که دیگران با وجود کامل بودن روی کاغذ از هم می پاشند؟ در حالی که عشق چسبی است که افراد را به هم پیوند می دهد، گاهی اوقات چیزهایی فراتر از درک ما باعث ایجاد یا شکستن روابط عاشقانه می شوند. سازگاری علامت زودیاک یکی از عواملی است که ابعاد جدیدی به روابط می بخشد.

فروردین - اسفند

علامت آتش سوزان قرمز و پرشور برج حمل با علامت آب آرام، متمایل و مراقبه ماهی ها مطابقت ندارد زیرا ویژگی های آنها در چرخ زودیاک قطب هایی از هم هستند. اما آیا قرار نیست متضادها جذب شوند؟ نه در این مورد، زیرا آنها با عقاید و خلقیات متضاد خود یکدیگر را عصبانی می کنند.

برج حمل می تواند با رفتار بیش از حد مستقیم و متخاصم به قلب نرم ماهی آسیب برساند و باعث ناراحتی هر دو شود. احساس ماهیانی بودن در دنیای خود و زندگی آهسته ممکن است باعث دلزدگی قوچ آتشین شود.

اردیبهشت ماه- مرداد ماه

علامت زمینی برج ثور با سیاره عشق، پول و تجمل یعنی زهره مشخص می شود. آنها که نماد گاو نر آسمانی هستند، به ثابت قدم بودن و سرسخت بودن شهرت دارند. از سوی دیگر، نشانه آتش لئو، تنها در صورتی در رابطه به خوبی رشد می کند که نیازهای عاطفی و اجتماعی بالای آنها برآورده شود. شخصیت اصلی آن‌ها که نسبتاً برون‌گراتر و پر زرق و برق‌تر است، با گاو نر شخصی و خانه‌دار نوید خوبی ندارد.

همچنین، احتمال برخورد بزرگ بین این دو نشانه وجود دارد، زیرا هر دو به عنوان سرسخت و کمی تسلط برانگیز در نظر گرفته می شوند.

خرداد - آبان

مثل روز روشن است که چرا پروانه اجتماعی باهوش و باهوش زودیاک، جمینی، بدترین عشق را برای علامت آبی شدید و ترسناک عقرب ایجاد می کند. در حالی که هر دو می توانند در سطح سطحی جذب یکدیگر شوند، به زودی از طبیعت متضاد یکدیگر ناامید می شوند. در حالی که دوقلوها دوست دارند به راحتی از یک موقعیت زندگی به موقعیت دیگر بروند، عقرب خیلی انعطاف پذیر نیست و ارتباطی که عمیق نیست را درک نمی کند.

حتی اگر این دو چند لحظه پرشور با هم داشته باشند، دوام رابطه آنها دشوار است.

تیر - بهمن

علامت آب سرطان را می توان احساسی ترین علامت روی چرخ زودیاک نامید زیرا ماه بر آن حکمرانی می کند. آنها همچنین شناخته شده اند که به شدت در مورد عزیزان خود محافظت و مراقبت می کنند و کاملاً خانه هستند. خانواده برای یک سرطانی همه چیز است. از سوی دیگر، علامت هوای دلو، خود انعکاس دهنده است و بیشتر به فکر خیر بزرگتر است. آنها ممکن است برای خرچنگ احساساتی گوشه گیر و گاهی اوقات بیهوده به نظر برسند.

مرداد - دی

به طور کلی در عبادتگاه مشاهده شده است که نشانه های زمین و آتش به خوبی با هم هماهنگ نیستند. لئوی خونگرم که نمادی از شیر است و خورشید بر آن فرمانروایی می کند، برای علامت زمین دوستدار روتین برج جدی، بیش از حد آفتاب و ماجراجویی است.

مرداد ممکن است احساس کند روحیه‌اش توسط برج جدی و قانون‌دوست تضعیف شده است. از این رو، متولدین این دو علامت زودیاک، زوجی سازگار نمی سازند.

شهریور - آذر

شهریور با نماد دوشیزه یا باکره نشان داده می شود و علامت زمین است. آنها که کمال گرایان زودیاک نامیده می شوند، بسیار جزیی گرا هستند و از هر نوع خودانگیختگی متنفرند. شخصیت اصلی علامت آتشین قوس، تکانشگری و عشق به ماجراجویی است.

حتی با وجود اینکه سیاره ارتباطات، عطارد، بر آن حکومت می کند، متولدین علامت باکره دوست دارند احساسات خود را درونی کنند و از گفتار در مورد آنها اجتناب کنند، این امر برای قوس که با کماندار مشخص می شود، که نظر خود را بیان می کند، خوشایند نیست. تقریباً در همه شرایط به طرز وحشیانه ای صادق است.

مهر- شهریور

نشانه هوای تعادل دوست ترازو دوست دارد مورد پسند واقع شود. از سوی دیگر، باکره سخت‌گیر، ممکن است بخواهد به هر نقص کوچکی در طبیعت شریک زندگی خود اشاره کند تا زمانی که مطابق با استانداردهای بالای آنها کامل شود. بنابراین، ترازوها ممکن است به راحتی با این ویژگی باکره کنار گذاشته شوند.

در اتاق خواب، آنها ممکن است بتوانند کمی اشتیاق را برانگیزند، اما به دلیل ماهیت خواستگار باکره و بلاتکلیفی ترازو، ممکن است ترکیب شیمیایی آنها به سرعت از بین برود.

آبان - مهر

عقرب ها یکی از بدفهم ترین علائم در سیستم زودیاک هستند، زیرا آنها فنجان چای همه نیستند، اما وقتی در دایره اعتماد آنها قرار گرفتید، طلایی خواهید شد. آنها هاله اسرارآمیزی دارند، اما وقتی نوبت به خواندن دیگران می شود مانند اشعه ایکس انسان هستند. نمی توان چیزی را از آنها دور کرد زیرا آنها کاملاً درک هستند.

علامت هوای ترازو ممکن است برای طبیعت خشن آنها خیلی سبک و بیهوده باشد. حساسیت های این دو نشانه با هم ترکیب نمی شوند.

آذر - دی

کماندار توسط سیاره ماجراجویی و سفر، مشتری، اداره می شود. در عین حال، برج جدی دوست دارند به روال معمول خود پایبند باشند و ذاتاً معتاد به کار هستند. احساس می‌کنند در کنار عاشقان برج جدی گرفتار شده‌اند، زیرا آنها دائماً دوست دارند در حال حرکت، کاوش و آزمایش باشند.

این دوباره یک ترکیب آتش و زمین است که کار نمی کند.

دی - خرداد

زحل، بز دریایی که توسط سیاره به موقع و کارما اداره می شود، دوست ندارد زمان را هدر دهد، بلکه می خواهد بر روی شغلی که در دست دارد تمرکز کند و در آن عالی باشد. افراد برج جدی معمولاً به وظایف خود فداکاری تنها نشان می دهند که کاملاً با طبیعت دوقلوها در تضاد است.

خرداد بسیار اجتماعی است و حدود یک میلیون ایده در مغز آنها در حال چرخش است در حالی که آنها دائماً توجه خود را از یک پروژه به پروژه دیگر تغییر می دهند. این یک ویژگی عالی برای ناامید کردن برج جدی منظم و پایدار است.

بهمن - آبان

دلو آزادی خواه، که با علامت آبدار نشان داده می شود، توسط سیاره انقلاب، اورانوس، اداره می شود. آنها ممکن است از نظرات قوی عقرب احساس ترس کنند. این علائم رقیب نجومی هستند و از این رو از نظر عاشقانه نیز مکمل یکدیگر نیستند. به طور طبیعی، سازگاری علامت زودیاک معمولاً در این سناریو حاصل نمی شود.

اسفند- خرداد

آخرین علامت زودیاک، ماهی ها، که با ماهی دوقلو مشخص می شود، صلح آمیزترین علامت از همه نشانه های خورشید است. از آنجایی که ماهی ها یک نشانه آب هستند، از نظر عاطفی بسیار آسیب پذیر هستند. جوزا، علامت هوا، گاهی اوقات با تمرکز روی یک رابطه مشکل دارد و از این رو ممکن است با بی وفایی به ماهی آسیب برساند، که برای ماهی ها کاملاً یک معامله شکن است.

خرداد به عنوان یک علامت خیلی شدید احساسی تلقی نمی شود و ممکن است انتظارات شریک خود را در آن جبهه برآورده نکند.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  ارسال نظر:

  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد