روانشناسی | شخصیت شناسی

  روانشناسی | میخوای بدونی چقدر عشقت بهت احترام قائله؟ این تست رو انجام بده

  چقدر به وقت گذاشتن برای خودتان احترام قائل هستید!؟ یه پروانه را انتخاب کن تا بهت بگم!

  روانشناسی | میخوای بدونی چقدر عشقت بهت احترام قائله؟ این تست رو انجام بده
  کدخبر : 13421
  پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

  تست روانشناسی یک ابزار است که توسط متخصصین روانشناسی برای تعیین و اندازه‌گیری ویژگی‌های شناختی، عاطفی، شخصیتی و رفتاری فرد در نظر گرفته می‌شود. این تست‌ها به صورت مختلف طراحی و اجرا می‌شوند. برخی از این تست‌ها توسط روانشناسان برای تشخیص اختلالات روانی و رفتاری، تحلیل شخصیت و تعیین سطح هوشی و توانایی‌های شناختی شخص استفاده می‌شوند. تست‌های روانشناسی ممکن است شامل پرسشنامه، آزمون‌های شناختی، آزمون‌های عملکردی، و آزمون‌های فیزیولوژیک باشد. این تست‌ها می‌توانند از ابزارهای ساده تا ابزارهای پیشرفته‌تری اعم از تصاویر، ویدئوها، صدا و سایر ابزارهای تشخیصی بهره بگیرند. تست‌های روانشناسی دارای شاخص‌های مختلفی هستند که در مورد هر فرد بررسی می‌شود. برخی از این شاخص‌ها شامل خصوصیات شخصیتی، قابلیت‌های شناختی، عواطف و رفتارهای فردی، اضطراب، استرس و افسردگی و سایر اختلالات روانی و رفتاری است. در نتیجه، تست‌های روانشناسی یک ابزار مهم برای تعیین و اندازه‌گیری ویژگی‌های روانی فرد است، که به کمک آن می‌توان بهبود روانشناسی و رفتار فرد را مدیریت کرد.

  چقدر به وقت گذاشتن برای خودتان احترام قائل هستید!؟ یه پروانه را انتخاب کن تا بهت بگم!

  پروانه 1

  افرادی که پروانه 1 را انتخاب می کنند برنامه ریز هستند. آن‌ها این توانایی را دارند که روز خود را به بخش‌های قابل مدیریت تقسیم کنند و برای استراحت برنامه‌ریزی کنند. آنها زمانی را برای استراحت از شلوغی زندگی و کار روزمره اختصاص می دهند. آنها اهمیت مراقبت از سلامت جسمی و روانی خود را درک می کنند و از انجام آن هراسی ندارند. این تیپ شخصیتی آماده پاسخگویی به این سوال است که آیا حاضری برای خودت وقت بگذاری؟ و آن هم با یک بله قاطع پاسخ خواهند داد.

  پروانه 2

  افرادی که پروانه 2 را انتخاب می کنند کسانی هستند که در خواسته های زندگی غرق شده اند. آنها ممکن است احساس کنند که مدام در حال دویدن هستند تا همه چیز را انجام دهند، بدون اینکه زمانی برای خودشان در این بین باشد. این نوع از افراد باید به خاطر داشته باشند که اشکالی ندارد که یک قدم به عقب برگردند و هر چند وقت یکبار استراحت کنند. اگر می خواهند سالم و سازنده بمانند، باید برای خود وقت بگذارند. وقتی از این افراد پرسیده می شود که آیا حاضرند برای خود وقت بگذارند، باید با قاطعیت پاسخ مثبت دهند.، اما قطعاً چنین پاسخ قاطعی نخواهند داد.

  پروانه 3

  افرادی که پروانه 3 را انتخاب می کنند، وقتی برای خود وقت می گذارند، احساس گناه می کنند. این احساس گناه می‌تواند به این دلیل باشد که احساس می‌کنند باید کاری سازنده‌تر انجام دهند، یا به این دلیل که احساس می‌کنند وقت شخص دیگری را می‌گیرند. با این وجود، درک این موضوع برای این افراد مهم است که مراقبت از خود نیز مهم است.

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر: