خبر خوش برای بازنشستگان | ثبت نام از بازنشستگان برای سفر رایگان به مشهد مقدس

  معاون برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی سازمان تامین اجتماعی از ثبت‌نام از بازنشستگان این سازمان برای اعزام به مشهد به صورت رایگان خبر داد.

  خبر خوش برای بازنشستگان | ثبت نام از بازنشستگان برای سفر رایگان به مشهد مقدس
  کدخبر : 13400
  پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

  معاون برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی سازمان تامین اجتماعی از ثبت‌نام از بازنشستگان این سازمان برای اعزام به مشهد به صورت رایگان خبر داد.

  سید مرتضی حسینی؛ معاون برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی سازمان تامین اجتماعی  با اشاره به برنامه‌ریزی سازمان جهت نوسازی مراکز درمانی و بیمارستانی متعلق به تامین اجتماعی اظهار کرد: سالانه بخشی از پروژه‌های سازمان در قالب نوسازی و بازسازی مراکز درمانی‌ تعریف و انجام می‌شود.

  وی با اشاره به نوسازی و بازسازی برخی مراکز درمانی ملکی سازمان تامین اجتماعی در تهران تصریح کرد: در سایر استان‌ها نیز نوسازی تعدادی از مراکز درمانی‌ در سال 1402 پیش‌بینی شده است.

  حسینی در ادامه به ارائه تسهیلات رفاهی به بازنشستگان در قالب سفرهای زیارتی و سیاحتی اشاره کرد و گفت: قرار است سفرهای سیاحتی به سفرهای زیارتی اضافه شود. یکی از طرح‌ها در قالب سفرهای زیارتی، اجرای طرح "کرامت رضوی" است؛ البته قبلاً این طرح در سازمان اجرا شده است و در این طرح بازنشستگان به همراه‌ خانواده به صورت رایگان به مشهد اعزام می‌شوند.

  معاون برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه برگزاری تورهای زیارتی در این دوره از مدیریت سازمان به صورت ویژه انجام می‌شود، افزود: از سال گذشته با کیفیت بهتری "طرح کرامت رضوی" شروع شده است و نزدیک به 50 هزار نفر در سال 1401 به مشهد مقدس اعزام شدند و امسال هم با یک تعداد بالاتری این طرح را شروع کرده‌ایم؛ همزمان با هفته تامین اجتماعی سفر بازنشستگان به مشهد مقدس شروع شده است.

  وی تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود که امسال حدود 70 هزار نفر از بازنشستگان در قالب "طرح کرامت رضوی" به مشهد مقدس اعزام می‌شوند. همچنین امسال تعدادی از بازنشستگان نیز به  امسال به استان قم و زیارت حرم حضرت معصومه (س) اعزام می‌شوند.

  معاون برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به این پرسش که بازنشستگان به چه نحوی می‌توانند در طرح "کرامت رضوی" ثبت‌نام کنند، افزود: ثبت‌نام توسط کانون‌های بازنشستگی انجام می‌شود. به این شکل که بازنشستگان به کانون‌های بازنشستگی در استان‌های مختلف مراجعه و در ادامه در سامانه‌ مدنظر ثبت‌نام می‌کنند.

  تسنیم

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر: