فال شمع | فال شمع امروز

  فال شمع امروز 21 تیرماه | فال شمع 21 تیرماه شما چه چیزی نشان میدهد؟

  فال شمع روزانه خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

  فال شمع امروز 21 تیرماه | فال شمع 21 تیرماه شما چه چیزی نشان میدهد؟
  کدخبر : 13095
  پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

  فال شمع هم مانند فال های دیگر مثل فال تاروت کبیر و غیره  در جامعه امروز ما رواج پیدا کرده‌است. فال شمع از طریق اشکالی که اشک‌های شمع در آب ایجاد می‌کند توسط شخصی خاص و با تجربه در این زمینه تعبیر می‌شود. برخی برای تعبیر فال شمع  نیز اشکالی که موقع آب شدن شمع ایجاد می‌شود و یا رنگ نور شمع را به موضاعات خاصی ارتباط داده‌اند. فال شمع تنها یک بهانه است همه  اتفاقات خوب و بد فقط در نظر ایزد توانا مشهود است و این نعمتی است تا نظم طبیعت پابرجا و زیبا بماند. فال شمع روزانه خود را میتوانید در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

  فال شمع روزانه متولدین فروردین

  دچار دردسر و گرفتاری شده اید که برای رفع آن باید به مذاکره و گفتگو با دیگران بپردازید. مشورت را فراموش نکنید و از دیگران کمک بگیرید.

  فال شمع روزانه متولدین اردیبهشت

  به یک مهمانی بزرگ (عروسی, جشن تولد و غیره) دعوت می شوید. بهتر است از قبل خود را آماده کنید. با افراد مهمی ملاقات خواهید داشت و به شما خوش می گذرد.

  فال شمع روزانه متولدین خرداد

  بر مشکلات و سختیها غلبه می یابید و راه برایتان هموار می شود. در هر کاری که قدم جلو بگذارید, به موفقیت می رسید. از فرصت بدست آمده استفاده کنید وگرنه دیر خواهد شد.

  شمع روزانه متولدین تیر

  نماد جر و بحث و مشاجره. با دیگران به اختلاف می رشید و به جدل و دعوا می پردازید. ولی باید سعی کنید زیاد شعله ور نگردد و با درایت خود اوضاع را آرام کنید و به رفع اختلاف بپردازید.

  فال شمع روزانه متولدین مرداد

  صاحب همسری زیبا و اسرارآمیز یا فرزندی خوشگل خواهید شد و در کنار آنها سعادت می شوید.

  فال شمع روزانه متولدین شهریور

  آدم کنجکاو هستید که می خواهید از کار دیگران سر در بیاورید. مواظب باشید ضربه نخورید.

  فال شمع روزانه متولدین مهر

  از ایجاد نفاق بین دیگران خودداری کنید. ممکن است رابطه تان با دوست صمیمی تان بهم بخورد و ناراحت شوید. به رفتار خود با دیگران بیشتر بیندیشید.

  فال شمع روزانه متولدین آبان

  نماد فضولی و کنجکاوی بیش از حد. مراقب حرف زدن خود باشبد و سفره دل خود را پیظ هر کس باز نکنید چون ممکن است به ضرر شما تمام شود. کمی رازدار باشید. 

   فال شمع روزانه متولدین آذر

  به دردسر می افتید و گرفتار موضوعی می شوید. با تلاش و کوشس از گرفتاری بوجود آمده رهایی می یابد.

  فال شمع روزانه متولدین دی

  با اشخاص بزرگ و مشهور و صاحب نفوذ ملاقات می کنید و اتفاقات مهمی برایتان رخ می دهد.

  فال شمع روزانه متولدین بهمن

  نماد وقار و آرامش و صلح. در زندگی خود به آرامش و آسایش دست پیدا می کنید. هیچ نوع دردسر و گرفتاری در اطراف شما وجود ندارد. همه چیز آرام و مطلوب است.

  فال شمع روزانه متولدین اسفند

  به زودی در دانشگاه قبول می شوید سا رتبه علمی خوبی بدست می آورید. در زمینه تحصیل پیشرفت می کنید و نگرانیهایتان رفع می شود.

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر: