روانشناسی | شخصیت شناسی

  روانشناسی | انگشتان پاهایتان شما را لو می دهند!! | طالع بینی از روی انگشت پا

  انگشتان پا یکی از مهمترین اعضای بدن برای شناخت رفتار و شخصیت فرد می باشند. به طور کلی ۵ نوع مدل انگشت پا وجود دارد در این مطلب می توانید طالع بینی بر اساس انگشت پا را بخوانید

  روانشناسی | انگشتان پاهایتان شما را لو می دهند!! | طالع بینی از روی انگشت پا
  کدخبر : 13087
  پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

  تست روانشناسی یک ابزار است که توسط متخصصین روانشناسی برای تعیین و اندازه‌گیری ویژگی‌های شناختی، عاطفی، شخصیتی و رفتاری فرد در نظر گرفته می‌شود. این تست‌ها به صورت مختلف طراحی و اجرا می‌شوند. برخی از این تست‌ها توسط روانشناسان برای تشخیص اختلالات روانی و رفتاری، تحلیل شخصیت و تعیین سطح هوشی و توانایی‌های شناختی شخص استفاده می‌شوند. تست‌های روانشناسی ممکن است شامل پرسشنامه، آزمون‌های شناختی، آزمون‌های عملکردی، و آزمون‌های فیزیولوژیک باشد. این تست‌ها می‌توانند از ابزارهای ساده تا ابزارهای پیشرفته‌تری اعم از تصاویر، ویدئوها، صدا و سایر ابزارهای تشخیصی بهره بگیرند. تست‌های روانشناسی دارای شاخص‌های مختلفی هستند که در مورد هر فرد بررسی می‌شود. برخی از این شاخص‌ها شامل خصوصیات شخصیتی، قابلیت‌های شناختی، عواطف و رفتارهای فردی، اضطراب، استرس و افسردگی و سایر اختلالات روانی و رفتاری است. در نتیجه، تست‌های روانشناسی یک ابزار مهم برای تعیین و اندازه‌گیری ویژگی‌های روانی فرد است، که به کمک آن می‌توان بهبود روانشناسی و رفتار فرد را مدیریت کرد.

  طالع بینی انگشتان پا

  شماره 1- طالع بینی انگشتان پای مصری 

  این مدل انگشتان پا بسیار رایج است. این پا با عدم تقارن انگشتان مشخص می شود. در این نوع مدل انگشت پا، انگشت بزرگ پا بلند است و دیگر انپشت ها به دنبال آن با زویه 45 درجه قرار گرفته اند. کل پا در یک شیب قرار دارد و معمولا بلندتر و باریک دتر از دیگر  انواع است. افرادی که چنین انگشتان پایی دارند دارای تفکرات تجملی وسلطنتی هستند و عاشق نوازش بیشتر می باشند. همچنین عاشق زیبایی و زیبایی شناسی هستند و بهترین شخصیت برای مقابله با شخصیت های دشوار می باشند. کسانی که شکل پاهای مصری دارند، دارای خلق و خوی مستقل هستند و اغلب اجتماعی و متعادل باقی می مانند.

  آنها با تمرکز بر فرهنگ و کشف، به دنبال تجربیات جدیدی هستند که اغلب در طول سفرهای متعدد خود به دست می آورند. همچنین، توانایی آنها در گوش دادن و درک آنها به کیفیت همدلی و آگاهی از منبع عاطفی دیگران می ارزد. آنها قضاوت نمی کنند، از درگیری اجتناب می کنند و در راه خود به دنبال صلح هستند. به عبارت دیگر، آنها شفقتی را تجسم می‌کنند که متأسفانه اغلب به عنوان یک نقطه ضعف تلقی می‌شود. حتی ممکن است برخی از زندگی با این کیفیت که فقط در زندگی آنها رنج ایجاد می کند پشیمان شوند.

  شماره 2- طالع بینی انگشتان پای رومی

  طبق این نوع پا، سه انگشت اول بلند و دو انگشت دیگر کوتاهتر هستند. این مورفولوژی پاها بیانگر شخصیتی جسور با جامعه پذیری بیشتر است. کسانی که این شکل پا را دارند تجسم بی احتیاطی هستند و گاهی اوقات در مواجهه با موقعیت ها و درگیری های جدی بی مسئولیتی نشان می دهند. آنها آرزوی یک زندگی پر از سرگرمی و لذت را دارند. شوخ طبعی معمولا بخشی از زندگی روزمره آنهاست. آنها ذاتاً برون گرا هستند و عاشق ماجراجویی و همچنین کشف فرهنگ ها و فضاهای مختلف هستند.

  شماره 3- افراد دارای انگشتان پای یونانی چه شخصیتی دارند

  این نوع انگشت که اغلب به عنوان پا شعله ای یا آتشی شناخته می شود با انگشت دوم بلندتر از بقیه مشخص می شود. بنابراین، افرادی که این نوع پاها را دارند، به عنوان افرادی بسیار اسپرت و خلاق معرفی می شوند که ویژگی های رهبری دارند. همچنین، آنها به داشتن خلق و خوی در حال تغییر شناخته شده اند. و اغلب دلیل رفتار ناخوشایند آنها به خاطر تجربیات گذشته آنهاست که در بیشتر موارد منفی است. افرادی که دارای این نوع انگشتان پا هستند آنها به وضوح تکانشی هستند و به همین دلیل تمایل به استرس دارند. انرژی آنها مسری است و آنها عاشق ایجاد هرج و مرج فقط برای گرفتن گوشه چشم هستند. به طور خلاصه، بودن در اطراف آنها لذت بخش است و زندگی در اطراف آنها همیشه در حال وقوع است.

  شماره 4- طالع بینی انگشتان پای آلمانی

  در این نوع پا، شست پا پهن است، در حالی که بقیه انگشتان یکسان و هم قد هستند. افراد مبتلا به این نوع پا، دارای خلقی حساس، آرام و نسبتا قابل اعتماد هستند. با این حال، آنها با روحیه تجزیه و تحلیل و منطق، عمل گرا باقی می مانند و تنها بر قضاوت خود مبتنی بر یک بررسی معقول تکیه می کنند. آنها بسیار متفکرانه تصمیمات خود را پس از بررسی دقیق می گیرند. آنها برای سال ها در مورد تصمیمات خود فکر می کنند و گزینه ایده آلی برای حل مسائل و درگیری ها هستند. آنها ذاتاً عملگرا و صادق هستند.

  شماره 5- انگشتان پای سلتیک

  مانند پای ژرمنی، این نوع پا با انگشت دوم بلندتر و همچنین با انگشت سوم که نسبت به سایرین نیز بالاتر است مشخص می شود. افرادی که این ویژگی را دارند، فردی نادر در نظر گرفته می‌شوند، جاه‌ طلب‌تر و غیر عادی‌تر از دیگران در نظر گرفته می‌شوند. آنها اغلب با شخصیت غیر معمول خود متمایز می شوند، با منطقی شگفت انگیز مشخص می شوند، دوست ندارند با فانی های معمولی همزاد پنداری کنند و با طرز تفکر و تفکر زیاد خود برجسته می شوند. همچنین آنها اغلب برای تحمیل ایده های جدید و بدیع می آیند و راز آنها در توانایی دور شدن از افراد سمی و امواج منفی است که آنها را از رسیدن به رویاهای خود و رسیدن به هدف مورد نظرشان باز می دارد

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر: