تست هوش | تست هوش و معما

تست هوش | قاتل را در خانواده پیدا کن و بقیه رو نجات بده

معمای تصویری قاتل در خانواده؛ با توجه به متن و داستان میتونی بگی کدوم یک از افراد خانواده قاتل می باشد؟

تست هوش | قاتل را در خانواده پیدا کن و بقیه رو نجات بده
کدخبر : 13012
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

تست هوش یک ابزار است که برای اندازه‌گیری هوش و توانایی شناختی فرد استفاده می‌شود. این تست‌ها به عنوان یکی از روش‌های متداول برای سنجش قابلیت‌های ذهنی و مغزی فرد به کار می‌روند. تست هوش در واقع مجموعه‌ای از سوالات و تمرین‌هاست که طراحان آن با استفاده از تحقیقات و نظریه‌های روانشناسی، سعی می‌کنند تا میزان هوش فرد را اندازه‌گیری کنند. این تست‌ها برای سنجش قدرت فرد در حل مسائل منطقی، استنتاج، دیدگاه‌های مختلف، انتقال اطلاعات و پردازش اطلاعات مورد استفاده قرار می‌گیرند. تست هوش معمولاً شامل سوالاتی است که شخص باید با استفاده از تفکر منطقی و تحلیلی به آن‌ها پاسخ دهد. این سوالات می‌توانند در قالب الگوهای عددی، رشته‌های حروفی، تصاویر یا سایر فرمت‌ها باشند. در برخی تست‌ها، زمان محدودی نیز برای پاسخ‌گویی به سوالات تعیین می‌شود تا استفاده از تفکر سریع و تصمیم‌گیری صحیح ارزیابی شود. تست هوش به عنوان یکی از ابزارهای مورد استفاده روان‌شناسان و روان‌پزشکان برای ارزیابی قابلیت‌های شناختی فرد استفاده می‌شود. این تست‌ها می‌توانند در برنامه‌های آزمون ورودی به دانشگاه‌ها، جلسات کاری و فرآیندهای انتخاب و استخدام نیز استفاده شوند. اما باید توجه داشت که تست هوش تنها یکی از روش‌های سنجش هوش است و برای ارزیابی کامل هوش فرد، دیگر عوامل نیز در نظر گرفته می‌شوند.

.

.

.

.

.

 

در معمای تصویری قاتل در خانواده ما تصویر یک خانواده شاد را مشاهده می کنیم که به خوشی در کنار هم زندگی می کنن،اما بر اثر یک اختلاف یکی از آنها توسط فرد دیگر کشته می شود. یکی از اعضای خانواده شاهد قتل می باشد و فرد دیگر شریک قاتل می باشد.با توجه به این شرایط زیر که می گوییم میتونی قاتل را شناسایی کنی؟

همدست قاتل با مسن ترین فرد خانواده هم جنس نمی باشد.

مسن ترین فرد خانواده و شاهد یک مرد و یک زن بودند.

جوانترین فرد خانواده و قربانی همجنس نبودند.

همدست قاتل از قربانی بیچاره بزرگتر بود.

پدر پیرترین عضو خانواده بود.

قاتل کوچکترین عضو خانواده نمی باشد.

.

..

پاسخ تست هوش در انتهای صفحه:

.

.

.

.

.

.

.

.

 

پاسخ معمای تصویری قاتل در خانواده

اگر همه راهنمایی ها را در کنار هم قرار دهیم،مشخص می شود که جوان ترین فرد خانواده شاهد قتل بوده است،وی دختر خانواده می باشد. همدست قاتل و مقتول هر دو مرد بوده اند،بنابراین مقتول پسر خانواده بوده است که مادر خانواده با کمک پدر، وی را به قتل رسانده اند.

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان